Na tej stronie opisujemy proces rezerwacji online wycieczek, od wyboru wycieczek do otrzymania kuponów i ulotek reklamowych. Chcemy, aby nasz system rezerwacji był bardziej wydajny i dlatego wymagamy, aby użytkownik wykonał określone działania w określonym czasie, jak wyjaśniono w poniższych sekcjach. Płatności można dokonać tylko za pomocą karty Visa, Maestro i MasterCard.

1. Wybór wycieczek

Wybór wycieczekW przypadku rezerwacji online można wybrać tylko wycieczkę z mała ikona statku obok ceny pokazanej na rysunku. Klikając na ikonę, przekierujemy Cię na stronę online_booking.php, gdzie będziesz miał możliwość wyboru daty i liczby uczestników.
Innym sposobem na to jest odwiedzenie strony list.php

2. Wybór liczby uczestników, punktu początkowego i daty

Aby wybrać datę, punkt początkowy i liczbę pasażerówNa początku ważne jest, aby wybrać dostępną datę z menu "SELECT THE DATE OF THE TRIP". Liczba w nawiasach kwadratowych [18] wskazuje liczbę wolnych miejsc.
Jeśli transport planowany jest z miejsca pobytu, należy go wybrać w menu "SELECT TRANSPORTATION".
Na koniec musisz wybrać liczbę dorosłych i dzieci w menu "SELECT THE NUMBER OF ADULTS"... Możliwe jest uzyskanie zniżki dla dzieci w wieku poniżej 14 lat, podróżujących w towarzystwie osoby dorosłej. Usługodawca ma prawo zażądać świadectwa potwierdzającego wiek dziecka.
Rezerwacji dokonuje się poprzez zapłatę zaliczki (od 20% do 100%), który określa algorytm, po kliknięciu "Reservation + Pay Deposit Now!" Resztę możesz zapłacić gotówką przed rozpoczęciem podróży. CAŁKOWITA PRZETWARZANIE MIĘDZY NINIEJSZĄ STRONĄ MOŻE ZOSTAĆ MAKSYMALNIE 4 MINUTY!

3. Rekapitulacja, depozyt, saldo

Rekapitulacja, depozyt, saldoKliknięcie "Reservation + Pay Deposit Now!" spowoduje przekierowanie na stronę Recapitulation, na której wyświetlone jest podsumowanie oferty. Klikając na "Continue The Payment!" przekierujemy Cię do formularza płatności.
NA TEJ STRONIE MOŻNA BYĆ JEDYNIE JEDNĄ MINUTĘ!.

4. Wypełnij formularz

FormularzyPo przekierowaniu na stronę Fill out the form zobaczysz formularz, w którym musisz wypełnić wszystkie pola. W szczególności sprawdź, czy wpisałeś poprawny adres e-mail, ponieważ otrzymasz elektroniczny kupon i broszury!
CAŁY PROCES NA TEJ STRONIE INTERNETOWEJ MOŻE TRWAĆ MAKSYMALNIE 10 MINUTY!
Po wypełnieniu formularza kliknij "Submit". Nastąpi przekierowanie na stronę HT PayWay (3Dsecure), w której podajesz dane swojej karty.

5. Płatność

PłatnośćPo przekierowaniu na T-PayWay EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH odbędzie się proces płatności. Wprowadź numer karty, datę wygaśnięcia i kod CVV.
CAŁY PROCES NA TEJ STRONIE INTERNETOWEJ MOŻNA ZAKOŃCZYĆ W MAKSYMALNE 15 MINUT!
Po kliknięciu przycisku "IZVRŠI PLAĆANJE", nastąpi przekierowanie na stronę z Thank you!

6. Podziękowania

Można skontrolować wszystkie dane, które będą wymienione w kuponieNa stronę Thank you! są wszystkie informacje, które znajdą się w voucheru.
BEZ LIMITU CZASU.
Proces rezerwacji został zakończony. Kupon i inne dokumenty zostaną wysłane na podany wcześniej adres e-mail. Jedynie w przypadku wycieczki do Wenecji zostanie Ci wysłany jeszcze jeden dodatkowy formularz, gdzie będziesz musiał podać dane pozostałych pasażerów.

AWARIA PŁATNOŚCI - PROBLEMY Z PŁATNOŚCIĄ

PROBLEMY Z PŁATNOŚCIĄJeśli płatność nie została dokonana, pojawi się strona error.php błędu z tytułem: "On-line payment. There's been an error while processing Your credit card. Please try again on the following « Go back."
Prawdopodobne przyczyny to:
- niedostatek pieniądzy na Twoim koncie,
- postaraj się zapłacić kartą, na której płatności online są dozwolone przez bank,
- zbyt wolne połączenie z Internetem,
- w przypadku trzech błędnych prób ze złymi danymi, płatność kartą może zostać zablokowana.

7. Voucher

VoucherPo zakończeniu otrzymasz kupon zawierający wszystkie niezbędne informacje na swój e-mail. Następnie wystarczy już tylko wyruszyć na wycieczkę.

Na dole kuponu znajdują się 3 linki:
1. Wyświetl broszurę podróży.
2. Pokaże Ci w Google Maps, gdzie zobaczysz punkt startu wycieczki.
3. Pokazuje potwierdzenie płatności.

Zdjęcia portów morskich

 Port Umag Port Novigrad Port PorečPlan portu Porec Port Vrsar Port Rovinj Port Pula Port Bunarina, Pula

Lim FjordRovinjStatek jest zakotwiczony w Lim Fjord

Sveta Eufemia, RovinjZamek na wyspie Sveti Nikola przed PorečWnętrze kościoła Sv. Eufemia


Aby uzyskać więcej informacji, proszę o kontakt telefoniczny, +38598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim. Więcej informacji o EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH. Ogólne warunki.