Rejsy statkiem z Medulina: Wenecja, fish picnic, delfiny

Opis wycieczek i rezerwacje online.

Jednodniowa wycieczka do Wenecji

Katamaran Anđela.Zorganizowany transport do łodzi zaczyna się od recepcji obozu Kažela w Medulinie około 06:00 (są też inne stacje). Rejs katamaranem Anđela (z portu Pula o godz. 7.30) odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę od 4 czerwca do 26 września 2024 roku. Rejsy katamaranem San Pawl wypływają we wtorki, piątki i niedziele z portu Pula o godzinie 7:30 (odprawa 7:00), w okresie od początku lipca do końca września. Cena obejmuje transfer lokalnym autobusem i przewodnika.

Anđela

Na statku Anđela sezon niski trwa od 4 do 27 czerwca i od 1 do 21 września. Sezon wysoki trwa od 28.6. do 31.8.2024. Cena dla dorosłych wynosi 93,00 € w niskim i 103,00 € w sezonie wysokim. Dzieci do 13,99 lat płacą 50%, a dzieci do 6,99 lat wchodzą za darmo.

San Pawl

Na statku San Pawl sezon wysoki trwa od 19.6. do 10.9. Cena poza sezonem wynosi 93,00 € dla dorosłych, a dzieci do 13,99 lat płacą 47,00 €. Jeśli dzieci mają zniżkę na pakiet rodzinny, płacą 4,00 €. Dzieci do 5,99 lat wchodzą za darmo.

Rejs Kamenjak-Porer-Ceja (fish picnic)

Łódź  Sandra, Medulin. Łódź Sandra o długości 16 i szerokości 4,5 m. Odejście łodzi z Medulina (Osipovica 30, 52203, Medulin) około 12:00. Panoramiczny przejazd przez archipelag Medulin do przylądka Kamenjak. Kotwa jest wyrzucany z łodzi i płynie na otwartym morzu. Jeśli pogoda zezwala, można pływać do jaskini Golumbera. Łódka jazdy aż do latarni Porer, a następnie odwraca się i odjeżdża na północ. Po przyjeździe do zatoki Krmeda śledzi obiad i wyjazd do wyspy Ceja. Po przyjeździe na wyspę, odpoczynek lub pływanie. Wróć do Medulin 17:00.

Wyjazd o 12:00

Cena dla dorosłych wynosi 40,00 € i obejmuje: przewodnika, aperitif i obiad. Podróż odbywa się w poniedziałek, środę i piątek, w sezonie każdego dnia. Aby zobaczyć harmonogram i możliwe rezerwacje online, kliknij tutaj:

Za wycieczkę ze zorganizowanym transportem na łódź i z powrotem cena wynosi 47,00 €. Premantura jest domyślnym punktem początkowym, ale ta rezerwacja internetowa umożliwia wybranie innego. Kliknij tutaj:

Wyjazd o 09:00

Również w sezonie, rano wariant jest również dostępny od 09:00 do 15:00. Cena wynosi 40,00 €. W ten sposób wariant poranny trwa 1 godzinę dłużej, co wydłuża przerwy na kąpiel.

Aby zapoznać się z wariantem tej wycieczki ze zorganizowanym transportem na łódź i z powrotem, kliknij tutaj. Cena wynosi 47,00 €.

Jednodniowa wycieczka Kanał Limski-Vrsar-Rovinj

Lim Fjord.Rozpoczynamy około 08:00 zorganizowanym przejazdem autobusem do Puli. Statek Melisa wypływa z Puli o 9:00. Rejs panoramiczny wzdłuż wybrzeża na północ, przez Brijuni i Kanał Limski. Przerwa 2 godzinie w Vrsar (obiad i zwiedzanie starego miasta lub pływanie). Druga przerwa 2 godzinie w Rovinj (zwiedzanie, zakupy itp.). Powrót łodzią do Puli około godziny 18.00. Powrót autobusem do Medulina około godziny 18:30.
Cena dla osoby dorosłej wynosi 55,00 € i obejmuje obiad z napojami, przewodnika oraz transport autobusem na łódź i z powrotem. Kliknij tutaj (menu jest ustawione na hotel Park Plazza Belveder Medulin, ale możesz wybrać inny punkt wyjścia):

Statek Melisa, Pula.To jedyny rejs statkiem z Medulina na zachodnie wybrzeże Istrii. Statek Melisa jest duży i wygodny (30 m długości i 7,5 m szerokości). Goście, którzy chcą to zrobić, mogą samodzielnie przyjechać na pokład Puli. Oto jest szczegółowy opis tej podróży. Oto szczegółowy opis wycieczki. Sezon takich rejsów rozpoczyna się w marcu, a kończy w pierwszej połowie listopada. Wycieczkę grupową można zorganizować o każdej porze roku.
Więcej o rejsach statkiem po Istrii z innych miast.

Fish picnic Kamenjak-Porer-Levan

Wyspa Levan.Wyjazd o 12:00 (łodzią Tajana). Wycieczka panoramiczna z Medulina na przylądek Kamenjak. Po przyjeździe jest około 30-minutowa przerwa na pływanie, nurkowanie i zwiedzanie wnętrza jaskini Golumbera (ukrytej w klifach) w towarzystwie naszego przewodnika. Obiad i przejażdżka panoramiczna wokół latarni morskiej Porer. Wreszcie płyniemy w kierunku najbardziej wysuniętego na południe punktu archipelagu Medulin, jedynej piaszczystej wyspy Levan. Po drodze można zobaczyć wyspy archipelagu Medulin (Fenoliga, Ceja, Bodulaš). Po przybyciu na wyspę Levan następuje przerwa na kąpiel trwająca około 2 godzinie. Powrót do portu o 17:30.
Cena: 35,00 € dla dorosłych (dzieci płacą według cen pakietu rodzinnego) i zawiera: przewodnik, drink powitalny, obiad (menu mięsne, rybne i wegetariańskie), napoje beczkowe na statku podczas rejsu (piwo, wino, soki, minerały woda). Korzystanie z leżaków i parasoli na plaży (na wyspie Levan) nie jest wliczone w cenę.

Oglądanie delfinów

Oglądanie delfinów.Wyjazd o godzinie 18:00 z portu miejskiego (Osipovica 30, 52203, Medulin). Wycieczka odbywa się łodzią Sandra, długość 16 i szerokość 4,5 m. Przejazd przez Archipelag Medulin do Donji Kamenjak. Ciesz się w grze delfinów. Przerwa na pływanie. Kolacja z muzyką na żywo o zachodzie słońca. Powrót około 21:00.
Cena: 35,00 € dla dorosłych. Cena obejmuje napój powitalny i kolację. Obiad na łodzi to: ryba lub grillowane kotlety, sałatka i chleb, nieograniczone spożycie wina, woda mineralna, sok. Rozkład jazdy i rezerwacja online:

Czy istnieje sposób, aby nie można było znaleźć delfinów? Tak, ale również ten rodzaj wycieczki może być bardzo atrakcyjny.

Prywatne wycieczki statkiem dla grup

Łódź Zlatni Rat.Wyjazd po wcześniejszym umówieniu. Czas trwania około 6 godzin. Żeglowanie po archipelagu Medulin z kąpielami na Kamenjaku lub na wyspach Ceja, lub Levan. Łódź Zlatni Rat to oldtimer z 1903 roku, całkowicie przebudowany w 2010 roku, ma 1 toaletę, dolne piętro i górny pokład z tarasem. Możliwe jest również wyskoczenie z łodzi.
Minimalna cena za łódź to 530 €.
W cenie: drink powitalny, obiad (menu mięsne, rybne i wegetariańskie), drink beczkowy podczas wycieczki (piwo, wino, sok, woda mineralna), prywatna łódź. Ostateczna cena zostanie ustalona zgodnie z zamówionym planem podróży.