Rejsy statkiem z miasta Medulin

Opis wycieczek

Fish picnic Kamenjak-Porer-Ceja

Łódź  Sandra, Medulin. Łódź Sandra o długości 16 i szerokości 4,5 m. Odejście łodzi z Medulina (Osipovica 30, 52203, Medulin) około 12:00. Panoramiczny przejazd przez archipelag Medulin do przylądka Kamenjak. Kotwa jest wyrzucany z łodzi i płynie na otwartym morzu. Jeśli pogoda zezwala, można pływać do jaskini Golumbera. Łódka jazdy aż do latarni Porer, a następnie odwraca się i odjeżdża na północ. Po przyjeździe do zatoki Krmeda śledzi obiad i wyjazd do wyspy Ceja. Po przyjeździe na wyspę, odpoczynek lub pływanie. Wróć do Medulin 17:00.

Cena dla dorosłych wynosi 180 HRK i obejmuje: przewodnika, aperitif i obiad. Podróż odbywa się w poniedziałek, środę i piątek, w sezonie każdego dnia. Aby zobaczyć harmonogram i możliwe rezerwacje online, kliknij tutaj:

Rezerwacja online

Za wycieczkę ze zorganizowanym transportem na łódź iz powrotem cena 230 HRK. Premantura jest domyślnym punktem początkowym, ale ta rezerwacja internetowa umożliwia wybranie innego. Kliknij tutaj:

Rezerwacja online

Również w sezonie, rano wariant jest również dostępny od 09:00 do 15:00 (cena 180 HRK). W ten sposób wariant poranny trwa 1 godzinę dłużej, co wydłuża przerwy na kąpiel:

Rezerwacja online

Aby zapoznać się z drugim wariantem tej wycieczki ze zorganizowanym transportem na łódź i z powrotem (cena 230 HRK), kliknij tutaj:

Rezerwacja online

Jednodniowa wycieczka Kanał Limski-Vrsar-Rovinj

Lim Fjord.Rozpoczynamy około 08:00 zorganizowanym przejazdem autobusem do Puli. Statek Melisa wypływa z Puli o 9:00. Rejs panoramiczny wzdłuż wybrzeża na północ, przez Brijuni i Kanał Limski. Przerwa 2h w Vrsar (obiad i zwiedzanie starego miasta lub pływanie). Druga przerwa 2h w Rovinj (zwiedzanie, zakupy itp.). Powrót łodzią do Puli około godziny 18.00. Powrót autobusem do Medulina około godziny 18:30.

Cena dla osoby dorosłej wynosi 300 HRK i obejmuje obiad z napojami, przewodnika oraz transport autobusem na łódź iz powrotem. Kliknij tutaj (menu jest ustawione na hotel Park Plazza Belveder Medulin, ale możesz wybrać inny punkt wyjścia):

Rezerwacja online

Statek Melisa, Pula.To jedyny rejs statkiem z Medulina na zachodnie wybrzeże Istrii. Statek Melisa jest duży i wygodny (30 m długości i 7,5 m szerokości). Goście, którzy chcą to zrobić, mogą samodzielnie przyjechać na pokład Puli. Oto jest szczegółowy opis tej podróży. Oto szczegółowy opis wycieczki. Sezon takich rejsów rozpoczyna się w marcu, a kończy w pierwszej połowie listopada. Wycieczkę grupową można zorganizować o każdej porze roku.
Więcej o rejsach statkiem po Istrii z innych miast.

Fish picnic Kamenjak-Porer-Levan

Wyspa Levan.Wyjazd o 12:00 (łodzią Tajana). Wycieczka panoramiczna z Medulina na przylądek Kamenjak. Po przyjeździe jest około 30 minutowa przerwa na pływanie, nurkowanie i zwiedzanie wnętrza jaskini Golumbera (ukrytej w klifach) w towarzystwie naszego przewodnika. Obiad i przejażdżka panoramiczna wokół latarni morskiej Porer. Wreszcie płyniemy w kierunku najbardziej wysuniętego na południe punktu archipelagu Medulin, jedynej piaszczystej wyspy Levan. Po drodze można zobaczyć wyspy archipelagu Medulin (Fenoliga, Ceja, Bodulaš). Po przybyciu na wyspę Levan następuje przerwa na kąpiel trwająca około 2 godzin. Powrót do portu o 17:30.

Cena: 180 kun dla dorosłych (dzieci płacą według cen pakietu rodzinnego) i zawiera: przewodnik, drink powitalny, obiad (menu mięsne, rybne i wegetariańskie), napoje beczkowe na statku podczas rejsu (piwo, wino, soki, minerały) woda). Korzystanie z leżaków i parasoli na plaży (na wyspie Levan) nie jest wliczone w cenę.

Rezerwacja online

Oglądanie delfinów

Oglądanie delfinów.Wyjazd o godzinie 18:00 z portu miejskiego (Osipovica 30, 52203, Medulin). Wycieczka odbywa się łodzią Sandra, długość 16 i szerokość 4,5 m. Przejazd przez Archipelag Medulin do Donji Kamenjak. Ciesz się w grze delfinów. Przerwa na pływanie. Kolacja z muzyką na żywo o zachodzie słońca. Powrót około 21:00.

Cena dla dorosłych: 220 HRK. Cena obejmuje napój powitalny i kolację. Obiad na łodzi to: ryba lub grillowane kotlety, sałatka i chleb, nieograniczone spożycie wina, woda mineralna, sok. Rozkład jazdy i rezerwacja online:

Rezerwacja online

Czy istnieje sposób, aby nie można było znaleźć delfinów? Tak, ale również ten rodzaj wycieczki może być bardzo atrakcyjny.

Prywatne wycieczki statkiem dla grup

Łódź Zlatni Rat.Wyjazd po wcześniejszym umówieniu. Czas trwania około 6 godzin. Żeglowanie po archipelagu Medulin z kąpielami na Kamenjaku lub na wyspach Ceja lub Levan. Łódź Zlatni Rat to oldtimer z 1903 roku, całkowicie przebudowany w 2010 roku, ma 1 toaletę, dolne piętro i górny pokład z tarasem. Możliwe jest również wyskoczenie z łodzi.

Minimalna cena za łódź to 4000 HRK.
W cenie: drink powitalny, obiad (menu mięsne, rybne i wegetariańskie), drink beczkowy podczas wycieczki (piwo, wino, sok, woda mineralna), prywatna łódź.

Jednodniowa wycieczka do Wenecji

Prom Prince of Venice.Te wycieczki rozpoczynają się o 7:30 rano z Puli (zameldowanie o 7:00), az Medulinu jest transfer. Domyślną pozycją początkową autobusu jest odbiór autokempingu Kazela w Medulinie. Wycieczki katamaranem Prince of Venice odbywają się w soboty, a katamaranem San Pawl we wtorki i niedziele.

Cena: 600 HRK dla dorosłych i dzieci płatne według cen pakietu rodzinnego. Cena obejmuje transfer lokalnym autobusem i przewodnika.