W przypadku rezerwacji online: nie można uzyskać dodatkowych danych dla podróży, z wyjątkiem tych opisanych w systemie rezerwacji online, ale można spróbować poprosić o większą liczbę miejsc przez e-mail, jeśli reprezentująca grupę.

1) Fish piknik, wycieczka z Poreca

Rovinj Wyjazd o godzinie 9:30. Drink powitalny. Panoramiczny rejs wzdłuż wybrzeża Istrii, wśród małych wysepek i przez kanał Limski Jaskini Piratów. Krótka przerwa następuje rejs statkiem do Rovinj, zwiedzanie zabytkowego centrum miasta i obiad na łodzi są ryby lub mięsa, sałatki i drink za darmo (wino, woda lub sok). Następny przystanek, Vrsar, stanowi kolejną okazję do pływania lub nurkowania. Przyjazd w Porec na 17:00. Statek Monvi ma 2 pokłady, jego długość wynosi 33 m, a szerokość 5,5 m. Statek Monvi ma 2 pokłady, jego długość wynosi 33 m, a szerokość 5,5 m.
Cena: 300 HRK dla dorosłych.
Cena obejmuje: obiad, przewodnik.

Dla wolnych miejsc i ewentualnej rezerwacji online, kliknij tutaj:

Dla gości, którzy chcą trochę więcej spać, istnieje podobna opcja ze statkiem Victoria. Wyjazd z Poreč o godz. 09:45 - Rovinj (2h) -Lim Fjord (krótka przerwa przy grocie pirackiej) -Vrsar (1:30). Wrócę około 16:30. Łódź Victoria to tradycyjna gałąź wykonana z drewna, ma 20 m długości i 5 m szerokości.
Cena wynosi 250 HRK za osobę dorosłą i obejmuje: drink powitalny, obiad z napojami.

Dla wolnych miejsc i ewentualnej rezerwacji online, kliknij tutaj:

2) Polowanie na delfiny od Poreča na zachodzie słońca (polowanie przez foto-aparat)

Polowanie na delfiny. Wyjazd o 17:30 z portu w Porec. Przejazd wzdłuż wybrzeża i przyjazd na pozycji między miasta Vrsar, a wejścia do Lim Channel. Łódź zatrzymuje się, a silnik pracuje w minimalnej mocy. Kapitan porusza łódź nieco szukać dobrej pozycji. Po kilku minutach oczekiwania pochodzą delfiny. Pływają wokół łodzi
bez strachu. Powrót do portu około godziny 20:30.

Cena: 180 HRK dla dorosłych.
Cena obejmuje napoje: wino, wodę i sok owocowy.

Aby znaleźć dostępne miejsca i możliwe rezerwacje online, kliknij tutaj:

3) Wycieczka do Wenecji

Całodniowa wycieczka wodolotem Prince of Venice, (07:30 wyjazd, 20:00 przyjazd).
Cena: od 520 HRK dla dorosłych.

Najpierw sprawdź warunki podróży pod kątem choroby Covid-19.
Ważny! W przypadku, gdy zarezerwujesz tę podróż przez Internet, musisz przesłać nam wszystkich pasażerów, proszę: imiona i nazwiska członków rodziny, daty urodzenia, narodowość, płeć, numer dokumentu (paszport lub id).

Wypłynięcie z portu Porec (520 HRK):
Rejs z transportem do łodzi iz powrotem (550 HRK):

4) Jednodniowa wycieczka na wyspy Brijuni (anulowane z powodu COVID-19)

Brijuni statkiem Astral (opublikowane za zgodą właściciela - Atlas) Przybliżona trasa:
Wyjazd z hoteli zgodnie z harmonogramem. Transfer autobusowy odbywa się od 09:30 (Lanterna) do 10:35 (AC Bijela Uvala).
10.30 wyjazd z Poreča.
12.00 wyjazd z Rovinja. Obiad na łodzi.
Wycieczka po Brijuni (około 4 godzin).
17.30 wyjazd z wyspy.
18.30 powrót do Rovinja.
19.30 powrót do Poreča.
20.00 transfer do hotelu.

Cena: 485 HRK dla dorosłych.
Bus shuttle od hotelu, przewodnik, lunch z napojami, aperitif, statek i bilet do Parku Narodowego (210 Kn = 28 euro) są wliczone. Astral ma 35 metrów długości i 13 metrów szerokości, ma 3 pokłady i jest jedną z najpiękniejszych drewnianych łodzi na Adriatyku. Wycieczka odbywa się w każdą środę od 10 czerwca do 23 września.

Porec to największy kurort na zachodnim wybrzeżu Istrii, a więc o podróży do Wenecji rozpoczyna sezon w kwietniu, a kończy się w pierwszej połowie października. Podróż do Rovinj będzie prawie zawsze. Dla ceny pro 2021 i harmonogram prześlij nam swoje pytanie.

Bateau Astral.St. Pawl, najszybszy katamaran.Wnętrze statku do Wenecji.Krajobraz okolicy Cvitani najbliższej Visnjan. Odległość od miasta znajduje się około 15 km.Krajobraz okolicznych wsi Karojba. Odległość od miasta jest około 10 km.Winnice opadający w dół do morza.Plan ulic z miejscami parkingowymi.Wycieczka z przewodnikiem podczas podróży do Rovinja.Maska karnawałowa.

Zdjęcia od 19 do 21 są publikowane za zgodą autora, R. Sironic.
Galeria.

Parking dla samochodu w centrum miasta kosztować 10 kn na godzinę i 80 kn na dzień. Wejście na parking znajduje się vis a vis Adres: Partizanska ulica 4, 52440 Porec, a odległość do portu wynosi około 900 m. (Cena: 10 kn za godzinę i 80 kn dziennie)Lepiej jest zaparkować na dworcu autobusowym w centrum (7 kn za godzinę i 80 kn dziennie). Najtańszy parking jest obok hali sportowej "Žatika".

Maski karnawałowe.Gondole.Grand Canal.Drewniane doki Wenecji.


Aby uzyskać więcej informacji na temat organizowanych wycieczek łodzią z Poreca do Wenecje, proszę o kontakt telefoniczny, +385989485604- Renata Heinrich (+38598232083 – Nenad), lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim.
O nas - Excursions and services Heinrich. Ogólne warunki.