Wszyscy operatorzy turystyczni są zobowiązani do przestrzegania przepisów i regulacji dotyczących epidemii COVID-19.

1) Rejsy statkiem do Wenecji

Najpierw sprawdź warunki podróży pod kątem choroby Covid-19.
Więcej informacji na temat Wenecji i wycieczek. Z Umagu zaczynamy od transferu busem do Poreča. Od 2021 roku nie ma bezpośredniego połączenia z Umagu do Wenecji.
Dojazd busem od Kanegre, Savudrije, hotelu Mojmir, Zambratie, Sol Polynesie, Sol Stella Marisa i hotela Sol Elite Koralj, Sol Garden Istra, Sol Aurora, Sol Umag, Sol Sipari od miasta Umag, a od kempingów AC Pineta, AC Finida, AC Park Umag, AC Mareda jest możliwe.

Rejs statkiem Prince of Venice.
Podróż wodolotem Prince of Venice idzie w każdą środę od 10. od czerwca do 16 września, wyjazd 07:30, check-in 07:00 i powrót o 20:00. Dane techniczne statku można znaleźć tutaj.
Cena za podróż powrotnąi: 585 HRK dla dorosłych.
Przewodnik i lokalny transfer do łodzi są uwzględniane tylko w drodze powrotnej.

Ważny! W przypadku, gdy zarezerwujesz tę podróż przez Internet, musisz przesłać nam numer vouchera, który otrzymałeś w e-mailu i wszystkich pasażerów, proszę: imiona i nazwiska członków rodziny, daty urodzenia, narodowość, płeć, numer dokumentu, którym jesteś podróżując z (paszport lub id).

Nie można uzyskać dodatkowych danych dla tej podróży, z wyjątkiem tych opisanych w systemie rezerwacji online, ale można spróbować poprosić o większą liczbę miejsc przez e-mail, jeśli reprezentująca grupę.

Podróż w jedną stronę pomiędzy Poreč i Wenecją wynosi od 485 HRK dla dorosłych. Transfer lokalny w tym wariancie kosztuje 30 HRK dla dorosłych.

2) Wycieczka statkiem Delfin z miasta Umag, fish-picnic

Statek DelfinWyjazd z portu 9:30. Aperitif. Podróż widokowy wzdłuż wybrzeży Istrii między wysepkami i skałami, wpłynięcie do miasta Rovinj. Podczas podróży, z łodzi widzimy: Novigrad, Poreč i Vrsar. W Rovinju czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta (2 h). Wyjazd z Rovinja, podróż widokowy kanałem Limskim, a podczas jazdy, obiad. Wpłynięcie do Jaskinie Piratów, krótki postój y dotarcie do Poreča, gdzie je czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta lub na pływanie. Powrót około 18.00.

Cena wycieczek wynosi: 260 HRK dla dorosłych, dzieci do 13,99 roku 130 HRK, do 3,99 roku gratis.
W cenie są: powitalny aperitif, obiad. Obiad na statku to: przekąska, ryba albo kotlety z grilla (i menu wegetariańskie), sałata, chleb. Napoje: 0,25 l wina domowego, 0,25 l wody i dla dzieci 0,25 l soku.
Poszukaj wolnych miejsc:

Jeśli chcesz przyjechać do portu w Umag, kliknij tutaj:

Dodatkowe daty i większą liczbę miejsc na tę wycieczkę, z wyjątkiem tych opisanych w systemie rezerwacji online, można uzyskać na żądanie e-mail. Więcej o takich wycieczkach z innych portów.

 

3) Aquavision - katamaran ze szklanym dnem - wycieczka 2 godziny

Nurkowanie podczas podróży aquavision Aquavision dzieje się dwugodzinny podróż statkiem wzdłuż Riwiery Umag. Będziesz cieszyć się piękny widok na Punta, Stella Maris i Katoro i słynnej latarni morskiej w Savudria najstarszego chorwackiego latarni.
Wodolot St. Pelegrin jest katamaran ze szklanym dnem, które pozwala pasażerom podwodne zwiedzanie podczas rejsu. W najciekawsze miejsc statek zatrzymuje się tak, że goście mogą skorzystać z podwodnych raf, punkty zbierania ryb, zatopionych mury starego miasta Sipar, podwodnych źródeł słodkiej wody i innych ciekawostkach. Oto program zawiera atrakcyjny pokaz nurkowania z profesjonalnym nurkiem. Oprócz codziennej żeglarstwo, podwodne reflektory zapewniają atrakcyjną i nocną nawigację.

Cena wycieczek wynosi 100 HRK dla dorosłych, dzieci do 11,99 roku 70 HRK, do 3,99 roku gratis.
W cenie są: powitalny aperitif, nurek show i przewodnik.
Więcej informacji na temat dat, wolnych miejsc na pokładzie, zniżki dla dzieci na następujące 3 warianty:

W przypadku wycieczek od 11:00 do 13:00 kliknij tutaj:
W przypadku wycieczek od 16:00 do 18:00 kliknij tutaj:
Sakupljanje gostiju s područja Umaga počinje u 9:10 u Kanegri a završava oko 9:50 kod auto kampa Park Umag. Cestovna udaljenost do Poreča je oko 31 km.

 

4) Rejs statkiem do Parku Narodowego Brijuni

Statek Astral (Atlas)Ta podróż została odwołana od 2020 roku z powodu epidemii COVID-19.
W każdą środę od 10. czerwca do 23. września idzie podróż z pięknej łodzi do wspaniały archipelag Brijuni.
Przybliżony plan podróży:
Transfer autobusów jest bezpłatny. Spotkanie gości z okolic Umagu rozpoczyna się o 9:10 w Kanegra, a kończy około 9:50 na obozie samochodowym Park Umag. Odległość do Poreča wynosi około 31 km.
10:30 statek Astral odpływa z Poreca.
12:00 wyjazd z Rovinj, obiad.
Wycieczka po Brijuni. (około 4 godzin)
17:30 odjazd z Brioni.
18:30 powrót do Rovinj.
19:30 19:30 powrót do Poreca.
20:30 transfer do hotelu.
Cena wynosi 495 HRK dla osoby dorosłej i obejmuje: autobus z hotelu, przewodnik, lunch z napojami, drinka powitalnego, statek i bilet do parku narodowego (220 HRK = 30 euro).

 

Wyślij e-mail, jeśli reprezentujesz większą grupę. Ceny oraz harmonogram zostaną wysłane na życzenie. Sezon zaczyna się w marcu i kończy w pierwszej połowie listopada.

katamaran który łączy Umag z Wenecją.San Pawl- najszybszy wodolot.Wnętrze statku do WenecjiPort Umag.Punta.Barcolana regaty w Trieście.Savudrija.Strumień Butori blisko Momjan.Momjan.

Zdjęcia od 10 do 15 są publikowane za zgodą autora, R. Sironic.
Galeria

Karnawał wenecki. Mimo, że dopiero odbywa się on w lutym to już teraz mogą Państwo zobaczyć zdjęcia opisujące atmosferę pływającego miasta.

Maski z weneckiego karnawaługondoleCanal GrandeDrewniane doki Wenecji


Aby uzyskać więcej informacji na temat organizowanych wycieczek łodzią z Umaga do Wenecje lub ini podróży proszę o kontakt telefoniczny, +385989485604 - Renata (+38598232083 – Nenad), lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim.
EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH, HR-AB-01-21010132257
Ogólne warunki.