1) Rejsy statkiem Umag Wenecja

 

Od Umaga do Wenecje, odległość wynosi 93 km, a transport wodolotem trwa 2:20 godzin. Jest to najkrótsza podróż pomiędzy Istrią a Wenecją. Więcej informacji na temat Wenecji i wycieczek.

Dojazd busem od Kanegre, Savudrije, hotelu Mojmir, Zambratie, Sol Polynesie, Sol Stella Marisa i hotela Sol Elite Koralj, Sol Garden Istra, Sol Aurora, Sol Umag, Sol Sipari od miasta Umag, a od kempingów AC Pineta, AC Finida, AC Park Umag, AC Mareda jest możliwe.
Za gości, którzy przychodzą sami, jest konieczne, aby znaleźć się w molo służb celnych w Umagu, adres: Ulica Obala Marsala Tita, obok hotelu l Kristal.

Cena za podróż powrotną dla wszystkich łodzi: od 520 HRK dla dorosłych.
Przewodnik i lokalny transfer do łodzi są uwzględniane tylko w drodze powrotnej.
Opłata klimatyczna w Wenecji w wysokości od 2,5 do 10 euro za osobę nie jest wliczona w cenę!
W 2019 roku owe 2 warianty będzie możliwe:

Rejsy statkiem San Pawl

Podróż wodolotem San Pawl idzie w każdy czwartek od 27 czerwca do 29 sierpnia, wyjazd 08:00, check-in 07:30 i powrót o 20:00. Dane techniczne statku można znaleźć tutaj.

Podróż w jedną stronę pomiędzy Umag i Wenecją wynosi od 400 do 550 HRK dla dorosłych. Ceny te mogą ulec zmianie ze względu na datę i dostępność. Nie ma lokalnego transportu do łodzi.

Jest również możliwe, aby płynąć tą łodzią przez Piran, Słowenia, w każdą sobotę od 28 kwietnia do 6 października.

Rejs statkiem Prince of Venice

Podróż wodolotem Prince of Venice idzie w każdą środę od 5. od czerwca do 18 września 2019, wyjazd 08:00, check-in 07:30 i powrót o 20:00. Dane techniczne statku można znaleźć tutaj.

Ważny! W przypadku, gdy zarezerwujesz tę podróż przez Internet, musisz przesłać nam numer vouchera, który otrzymałeś w e-mailu i wszystkich pasażerów, proszę: imiona i nazwiska członków rodziny, daty urodzenia, narodowość, płeć, numer dokumentu, którym jesteś podróżując z (paszport lub id).

Dla wolnych miejsc i ewentualnej rezerwacji online, kliknij tutaj:

Nie można uzyskać dodatkowych danych dla tej podróży, z wyjątkiem tych opisanych w systemie rezerwacji online, ale można spróbować poprosić o większą liczbę miejsc przez e-mail, jeśli reprezentująca grupę.

W tym wariancie podróż w jedną stronę pomiędzy Umag i Wenecją wynosi od 485 HRK dla dorosłych. Transfer lokalny w tym wariancie kosztuje 30 HRK dla dorosłych.

 

2) Wycieczka statkiem Delfin z miasta Umag, fish-picnic

 

Statek DelfinWyjazd z portu 9:30. Aperitif. Podróż widokowy wzdłuż wybrzeży Istrii między wysepkami i skałami, wpłynięcie do miasta Rovinj. Podczas podróży, z łodzi widzimy: Novigrad, Poreč i Vrsar. W Rovinju czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta (2 h). Wyjazd z Rovinja, podróż widokowy kanałem Limskim, a podczas jazdy, obiad. Wpłynięcie do Jaskinie Piratów, krótki postój y dotarcie do Poreča, gdzie je czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta lub na pływanie.
Powrót około 18.00.

 

CENA WYCIECZEK WYNOSI: 260 HRK dla dorosłych, dzieci do 13,99 roku 130 HRK, do 3,99 roku gratis.

W cenie są: powitalny aperitif, obiad. Obiad na statku to: przekąska, ryba albo kotlety z grilla (i menu wegetariańskie), sałata, chleb. Napoje: 0,25 l wina domowego, 0,25 l wody i dla dzieci 0,25 l soku.
Poszukaj wolnych miejsc:

Jeśli chcesz przyjechać do portu w Umag, kliknij tutaj:
Jeśli chcesz zorganizowany transport do statku (cena wynosi 20 HRK wyższa), kliknij tutaj:

Dodatkowe daty i większą liczbę miejsc na tę wycieczkę, z wyjątkiem tych opisanych w systemie rezerwacji online, można uzyskać na żądanie e-mail. Więcej o takich wycieczkach z innych portów.

 

3) Aquavision - katamaran ze szklanym dnem - wycieczka 2 godziny

 

Nurkowanie podczas podróży aquavision Aquavision dzieje się dwugodzinny podróż statkiem wzdłuż Riwiery Umag. Będziesz cieszyć się piękny widok na Punta, Stella Maris i Katoro i słynnej latarni morskiej w Savudria najstarszego chorwackiego latarni.
Wodolot St. Pelegrin jest katamaran ze szklanym dnem, które pozwala pasażerom podwodne zwiedzanie podczas rejsu. W najciekawsze miejsc statek zatrzymuje się tak, że goście mogą skorzystać z podwodnych raf, punkty zbierania ryb, zatopionych mury starego miasta Sipar, podwodnych źródeł słodkiej wody i innych ciekawostkach. Oto program zawiera atrakcyjny pokaz nurkowania z profesjonalnym nurkiem. Oprócz codziennej żeglarstwo, podwodne reflektory zapewniają atrakcyjną i nocną nawigację.

CENA WYCIECZEK WYNOSI 100 HRK dla dorosłych, dzieci do 11,99 roku 70 HRK, do 3,99 roku gratis.
W cenie są: powitalny aperitif, nurek show i przewodnik.
Więcej informacji na temat dat, wolnych miejsc na pokładzie, zniżki dla dzieci na następujące 3 warianty:

W przypadku wycieczek od 11:00 do 13:00 kliknij tutaj:
W przypadku wycieczek od 15:00 do 17:00 kliknij tutaj:
W przypadku wycieczek od 17:00 do 19:00 kliknij tutaj:

 

Wyślij e-mail, jeśli reprezentujesz większą grupę. Ceny oraz harmonogram zostaną wysłane na życzenie. Sezon zaczyna się w marcu i kończy w pierwszej połowie listopada.

katamaran który łączy Umag z Wenecją.San Pawl- najszybszy wodolot.Wnętrze statku do WenecjiPort Umag.Punta.Barcolana regaty w Trieście.Savudrija.Strumień Butori blisko Momjan.Momjan.

Zdjęcia od 10 do 15 są publikowane za zgodą autora, R. Sironic.
Galeria

Karnawał wenecki. Mimo, że dopiero odbywa się on w lutym to już teraz mogą Państwo zobaczyć zdjęcia opisujące atmosferę pływającego miasta.

Maski z weneckiego karnawaługondoleCanal GrandeDrewniane doki Wenecji


Aby uzyskać więcej informacji na temat organizowanych wycieczek łodzią z Umaga do Wenecje lub ini podróży proszę o kontakt telefoniczny, 0038598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim.
EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH, HR-AB-01-21010132257
Ogólne warunki.