Umag: rejsy statkiem

Opis wycieczek

Rejsy statkiem do Wenecji

Prince of Venice, katamaran łączący Umag z Wenecją.Najpierw sprawdź warunki podróży pod kątem choroby Covid-19.
Więcej informacji na temat Wenecji i wycieczek. Z Umagu zaczynamy od transferu busem do Poreča lub do Pirana (Slovenija). Od 2021 roku nie ma bezpośredniego połączenia z Umagu do Wenecji.
Dojazd busem od Kanegre, Savudrije, hotelu Mojmir, Zambratie, Sol Polynesie, Sol Stella Marisa i hotela Sol Elite Koralj, Sol Garden Istra, Sol Aurora, Sol Umag, Sol Sipari od miasta Umag, a od kempingów AC Pineta, AC Finida, AC Park Umag, AC Mareda jest możliwe. Z Poreča odpływają katamarany San Pawl i Prince of Venice. Dane techniczne statku Prince of Venice, można znaleźć tutaj. Wycieczki (via Piran) odbywają się statkiem San Pawl. Dane techniczne statku, można znaleźć tutaj.
Ważny! W przypadku, gdy zarezerwujesz tę podróż przez Internet, musisz przesłać nam numer vouchera, który otrzymałeś w e-mailu i wszystkich pasażerów, proszę: imiona i nazwiska członków rodziny, daty urodzenia, narodowość, płeć, numer dokumentu, z którym podróżujesz (paszport lub dowód osobisty).
Przewodnik i lokalny transfer do łodzi są uwzględniane tylko w drodze powrotnej. Dokładne godziny i miejsca odjazdów autobusów można znaleźć za pomocą przycisku "Rezerwacja online".

Rejs statkiem Prince of Venice z portu Poreč

Orientacyjny plan podróży:

 • 06:00 przejazd autobusem z Umagu do Poreča.
 • 07:00 check-in w porcie.
 • 07:30 wyjazd.
 • 10:00 przyjazd do Wenecji, zwiedzanie i rekreacja.
 • 16:30 check-in w porcie San Basilio, Venice.
 • 17:00 wyjazd.
 • 20:00 przyjazd do punktu wyjścia.
 • 21:00 transport autobusowy do Umagu.

Cena za podróż powrotną: 600 HRK dla dorosłych. Wycieczka odbywa się w każdy wtorek, czwartek i piątek od maja do września.

Rezerwacja online

Rejs statkiem San Pawl z portu Poreč

Orientacyjny plan podróży:

 • 06:00 przejazd autobusem z Umagu do Poreča.
 • 07:30 check-in w porcie.
 • 08:00 wyjazd.
 • 10:45 przyjazd do Wenecji, zwiedzanie i rekreacja.
 • 16:45 check-in w porcie San Basilio, Venice.
 • 17:15 wyjazd.
 • 20:00 przyjazd do punktu wyjścia.
 • 21:00 transport autobusowy do Umagu.

Cena za podróż powrotną: 630 HRK dla dorosłych. Wycieczka odbywa się w czwartki w lipcu i sierpniu, poza tym w piątki.

Rezerwacja online

Rejs statkiem San Pawl z portu Piran

Orientacyjny plan podróży:

 • 06:30 przejazd autobusem z Umagu do Piranu.
 • 07:30 check-in w porcie.
 • 08:15 wyjazd.
 • 11:00 przyjazd do Wenecji, zwiedzanie i rekreacja.
 • 16:30 check-in w porcie San Basilio, Venice.
 • 17:00 wyjazd.
 • 20:00 przyjazd do punktu wyjścia.
 • 20:45 transport autobusowy do Umagu.

Cena za podróż powrotną: 600 HRK dla dorosłych.
Przejażdżka odbywa się w każdą sobotę od maja do początku października.

Rezerwacja online

Wycieczka statkiem Delfin z miasta Umag, fish picnic

Statek Delfin, Umag.Statek Delfin. Wyjazd z portu 9:30. Aperitif. Podróż widokowy wzdłuż wybrzeży Istrii między wysepkami i skałami, wpłynięcie do miasta Rovinj. Podczas podróży, z łodzi widzimy: Novigrad, Poreč i Vrsar. W Rovinju, czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta (2 h). Wyjazd z Rovinja, podróż widokowy kanałem Limskim, a podczas jazdy, obiad. Jedź do Jaskini Piratów, krótki postój y dotarcie do Poreča, gdzie je czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta lub na pływanie. Powrót około 18:30.
Cena wycieczek wynosi: 280 HRK dla dorosłych, dzieci do 13,99 roku 140 HRK, do 3,99 roku gratis. W cenie są: powitalny aperitif, obiad. Obiad na statku to: przekąska, ryba albo kotlety z grilla (i menu wegetariańskie), sałata, chleb. Napoje: 0,25 l wina domowego, 0,25 l wody i dla dzieci 0,25 l soku. Dodatkowe daty i większą liczbę miejsc na tę wycieczkę, z wyjątkiem tych opisanych w systemie rezerwacji online, można uzyskać na żądanie e-mail. Poszukaj wolnych miejsc:

Rezerwacja online

Rejs z Novigradu (piknik rybny) z autobusem wahadłowym na łódź

Statek Matek, Novigrad.Transport z Umagu do Novigradu organizowany jest autobusem lub samochodem. Wypłynięcie łodzi Matek z portu około godziny 09:00. Po przyjeździe do Rovinj obiad i przerwa 2 godziny. Następnie udaj się do Kanału Limskiego, gdzie można pływać. Powrót do Umagu około 18:30. Szczegółowy opis wycieczki znajduje się tutaj.
Cena dla dorosłych: 300 HRK, dzieci od 4 do 14 lat 50%, a dzieci do 4 lat bezpłatnie. Cena zawiera: przewodnika, transfer busem, drink powitalny i obiad z grillowaną rybą lub mięsem (jest też menu wegetariańskie), pieczywo, sałatka. Podczas lunchu można bezpłatnie spożywać domowe wino, wodę i soki. Szukaj wolnych miejsc:

Rezerwacja online

Aquavision - katamaran ze szklanym dnem

Aquavision - pokaz nurkowania.Aquavision dzieje się dwugodzinny podróż statkiem wzdłuż Riwiery Umag. Będziesz cieszyć się piękny widok na Punta, Stella Maris i Katoro i słynnej latarni morskiej w Savudria najstarszego chorwackiego latarni. Statek Sveti Pelegrin jest katamaran ze szklanym dnem, które pozwala pasażerom podwodne zwiedzanie podczas rejsu. W najciekawsze miejsc statek zatrzymuje się tak, że goście mogą skorzystać z podwodnych raf, punkty zbierania ryb, zatopionych mury starego miasta Sipar, podwodnych źródeł słodkiej wody i innych ciekawostkach. Oto program zawiera atrakcyjny pokaz nurkowania z profesjonalnym nurkiem. Oprócz codziennej żeglarstwo, podwodne reflektory zapewniają atrakcyjną i nocną nawigację.
Cena wycieczek wynosi 130 HRK dla dorosłych, dzieci do 13,99 roku 100 HRK, do 1,99 roku gratis.
W cenie są: powitalny aperitif, nurek show i przewodnik. Więcej informacji na temat dat, wolnych miejsc na pokładzie, zniżki dla dzieci na następujące warianty:

W przypadku wycieczek od 11:00 do 13:00 (od 29 kwietnia do 30 września), kliknij tutaj:

Rezerwacja online

W przypadku wycieczek od 15:00 do 17:00 (od 10 czerwca do 30 września), kliknij tutaj:

Rezerwacja online

W przypadku wycieczek od 17:00 do 19:00 (od 1 lipca do 20 sierpnia), kliknij tutaj:

Rezerwacja online

Umag

Miasto oferuje kilka kilometrów plaż, z których można zabrać piękne pocztówki, oraz różne możliwości (np. turniej tenisowy ATP i regaty żeglarskie). Oferta gastronomiczna jest bogata i różnorodna. Okolica oferuje piękne krajobrazy, takie jak Stara Savudrija, i Momjan z wodospadem Butori. Problemem jest jednak parkowanie na starym mieście. W przypadku przyjazdu na wycieczkę z wyjściem z portu Umag zacznij odpowiednio wcześnie z domu!