1) Wycieczka Porec Wenecja


Z Porec do Wenecji odległość wynosi 102 km, a przejazd wodolotem trwa 2,5 godziny. Więcej informacji na temat zwiedzania znajdą Państwo na stronie Wenecji i wycieczek.

Cena: 520 HRK dla dorosłych.

Autobusowy transport do statka jest organizowany z miejsc: Umag, Mareda, Novigrad, Lanterna, Cervar, Laguna Materada, Laguna Park, Plava Laguna, Zelena Laguna, Funtana i Vrsar.
Dla osób indywidualnych koniecznym jest przybycie na molo celnych służb w Porecu. Ulica Mate Bernobica obok hotelu Valamar Riviera. Dla pasażerów przemieszczających z Wenecji do Porec, w jednym kierunku, port ładowania jest Terminal San Basilio w Wenecji.

Dostępne są 2 warianty w 2018 roku:

1) Całodniowa wycieczka katamaranem San Pawl, żagle w każdą środę, od 2 maja do 3 października, w każdy piątek od 4 maja do 28 września, w każdą niedzielę od 6 maja do 30 września 2018 roku. W okresie od 3 lipca do 28 sierpnia z wyjątkiem czwartku podróż idzie codziennie.

Orientacyjny plan podróży:

07:30 check-in Porec.
08:00 wyjazd. 11:00 przyjazd do Wenecji, zwiedzanie i rekreacja.
17:15 wyjazd (Port San Basilio, Wenecja)
20:00 przyjazd do punktu wyjścia.

Lokalny autobus jest bezpłatny.

Prom San Pawl: jednokierunkowi podróży między Wenecją a Porec

 

Od Poreca do Włoch cena dla dorosłych wynosi od 400 HRK do 580 HRK, a dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat od 255 HRK do 365 HRK. Z Wenecji do Chorwacji cena wynosi od 445 HRK do 630 HRK dla dorosłych i od 295 HRK do 385 HRK dla dzieci od 4 do 14 lat. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności i okresu. Lokalni autobus nie jest dostępny.

 

2) Całodniowa wycieczka katamaranem Prince of Venice, w każdy czwartek, w okresie od 3 maja do 11 października, w każdy wtorek od 8 maja do 25 września, w każdą sobotę od 9 czerwca do 6 października, w każdy piątek od 29 czerwca do 14 września i w każdy poniedziałek od 2 lipca do 3 września 2018.

Orientacyjny plan podróży:

07:00 check-in Porec.
07:30 wyjazd.
10:30 przyjazd do Wenecji, zwiedzanie i rekreacja.
17:00 wyjazd (Port San Basilio, Wenecja)
19:30 przyjazd do punktu wyjścia.

 

Prom Prince Of Venice: jednokierunkowi podróży między Wenecją a Porec

W tym wariancie cena wynosi 453 HRK w obu kierunkach i zostanie potwierdzona na żądanie. W takim przypadku lokalny autobus jest dostępny w Chorwacji i kosztuje 30 HRK za osobę dorosłą.

 

2) Fish piknik, wycieczka z Poreca

 

Rovinj

Wyjazd o godzinie 9:30. Drink powitalny. Panoramiczny rejs wzdłuż wybrzeża Istrii, wśród małych wysepek i przez kanał Limski Jaskini Piratów. Krótka przerwa następuje rejs statkiem do Rovinj, zwiedzanie zabytkowego centrum miasta i obiad na łodzi są ryby lub mięsa, sałatki i drink za darmo (wino, woda lub sok). Następny przystanek, Vrsar, stanowi kolejną okazję do pływania lub nurkowania.
Przyjazd w Porec na 17:00.

Cena: 220 HRK dla dorosłych.

Cena obejmuje: obiad, przewodnik.

 

3) Polowanie na delfiny od Poreca na zachodzie słońca. (Polowanie przez aparat)

 

Polowanie na delfiny.

Wyjazd o 19:30 z portu w Porec. Przejazd wzdłuż wybrzeża i przyjazd na pozycji między miasta Vrsar, a wejścia do Lim Channel. Łódź zatrzymuje się, a silnik pracuje w minimalnej mocy. Kapitan porusza łódź nieco szukać dobrej pozycji. Po kilku minutach oczekiwania pochodzą delfiny. Pływają wokół łodzi
bez strachu. Powrót do portu około godziny 22:00.

Cena: 150 HRK dla dorosłych.

Cena nie zawiera żadnego jedzenia ani napoju.

 

 

Porec to największy kurort na zachodnim wybrzeżu Istrii, a więc o podróży do Wenecji rozpoczyna sezon w kwietniu, a kończy się w pierwszej połowie października. Podróż do Rovinj będzie prawie zawsze. Dla ceny pro 2018 i harmonogram prześlij nam swoje pytanie.

 

Adriatic-Jet, nowoczesny wodolot, który łączy zachodnie wybrzeże Istrii do Wenecji.St. Pawl, najszybszy katamaran.Wnętrze statku do Wenecji.Krajobraz okolicy Cvitani najbliższej Visnjan. Odległość od miasta znajduje się około 15 km.Krajobraz okolicznych wsi Karojba. Odległość od miasta jest około 10 km.Winnice opadający w dół do morza.Plan ulic z miejscami parkingowymi.Wycieczka z przewodnikiem podczas podróży do Rovinja.Maska karnawałowa.

Zdjęcia od 19 do 21 są publikowane za zgodą autora, R. Sironic.
Galeria.

Parking dla samochodu w centrum miasta kosztować 10 kn na godzinę i 80 kn na dzień. Wejście na parking znajduje się vis a vis Adres: Partizanska ulica 4, 52440 Porec, a odległość do portu wynosi około 900 m. (Cena: 10 kn za godzinę i 80 kn dziennie)Lepiej jest zaparkować na dworcu autobusowym w centrum (7 kn za godzinę i 80 kn dziennie). Najtańszy parking jest obok hali sportowej ZATIKA.

Maski karnawałowe.Gondole.Grand Canal.Drewniane doki Wenecji.


Aby uzyskać więcej informacji na temat organizowanych wycieczek łodzią z Poreca do Wenecje lub ini podróży proszę o kontakt telefoniczny, 0038598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim.
EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH
Ogólne warunki.