1) Wycieczka Porec Wenecja


Z Poreca do Wenecji, odległość wynosi 102 km, a przejazd motorówką trwa 2,5 godziny. Więcej informacji na temat zwiedzania znajdą Państwo na stronie Wenecji i wycieczek.

Cena: 520 HRK dla dorosłych.

Dojazd busem z Mareda, Novigrad, Lanterna, Cervar, Laguna Materada, Laguna Park, Plava Laguna, Zelena Laguna, Funtana, Vrsar i od Poreca jest możliwe.
Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość  wynajęcia autobusu z miejscowości Umaga. Dla osób indywidualnych koniecznym jest przybycie na molo celnych służb w Porecu. Ulica Mate Bernobica obok hotelu Valamar Riviera.

 

Prom Porec Wenecja

 

Jeśli podróżujesz z Poreca do Wenecji w jednym kierunku, port ładowania jest wyżej wymieniony molo do służb celnych w Porecu. Ten prom nie dla samochodów, tylko dla pasażerów. W tym przypadku niemożliwe, aby zawsze zapewnić transport autobusem do statku, a jeżeli ma, to jest płatne oddzielnie. Dla pasażerów przemieszczających z Wenecji do Porec, w jednym kierunku, port ładowania jest terminal San Basilio w Wenecji. Przez cały sezon zalecamy wtorek, czwartek i sobotę. Te dni, ceny są nieco niższe:

Cena 453 HRK dla dorosłych.

Również te dni możliwe jest przeniesienie lokalnej magistrali kosztem 30 kn. W lipcu i sierpniu jest zwykle możliwe, aby przejść na co dzień w jednym kierunku, ale ceny mogą się różnić. Porec daje możliwość zwiedzenia innych miejsc w Chorwacji dzięki istniejącej sieci magistrali. Najbliższa stacja kolejowa znajduje się w Pazin (20 km).

 

2) Fish piknik, wycieczka z Poreca

 

Rovinj

Wyjazd o godzinie 9:30. Drink powitalny. Panoramiczny rejs wzdłuż wybrzeża Istrii, wśród małych wysepek i przez kanał Limski Jaskini Piratów. Krótka przerwa następuje rejs statkiem do Rovinj, zwiedzanie zabytkowego centrum miasta i obiad na łodzi są ryby lub mięsa, sałatki i drink za darmo (wino, woda lub sok). Następny przystanek, Vrsar, stanowi kolejną okazję do pływania lub nurkowania.
Przyjazd w Porec na 17:00.

Cena: 220 HRK dla dorosłych.

Cena obejmuje: obiad, przewodnik.

 

3) Polowanie na delfiny od Poreca na zachodzie słońca. (Polowanie przez aparat)

 

Polowanie na delfiny.

Wyjazd o 19:30 z portu w Porec. Przejazd wzdłuż wybrzeża i przyjazd na pozycji między miasta Vrsar, a wejścia do Lim Channel. Łódź zatrzymuje się, a silnik pracuje w minimalnej mocy. Kapitan porusza łódź nieco szukąc dobrej pozycji. Po kilku minutach oczekiwania pochodzą delfiny. Pływają wokół łodzi
bez strachu. Powrót do portu około godziny 22:00.

Cena: 150 HRK dla dorosłych.

Cena nie zawiera żadnego jedzenia ani napoju.

 

 

Porec to największy kurort na zachodnim wybrzeżu Istrii, a więc o podróży do Wenecji rozpoczyna sezon w kwietniu, a kończy się w pierwszej połowie października. Podróż do Rovinj będzie prawie zawsze. Dla ceny pro 2017 i harmonogram prześlij nam swoje pytanie.

 

Adriatic-Jet, nowoczesny wodolot, który łączy zachodnie wybrzeże Istrii do Wenecji.St. Pawl, najszybszy katamaran.Wnętrze statku do Wenecji.Krajobraz okolicy Cvitani najbliższej Visnjan. Odległość od miasta znajduje się około 15 km.Krajobraz okolicznych wsi Karojba. Odległość od miasta jest około 10 km.Winnice opadający w dół do morza.Plan ulic z miejscami parkingowymi.Wycieczka z przewodnikiem podczas podróży do Rovinja.Maska karnawałowa.

Zdjęcia od 19 do 21 są publikowane za zgodą autora, R. Sironic.
Galeria.

Parking dla samochodu w centrum miasta kosztować 10 kn na godzinę i 80 kn na dzień. Wejście na parking znajduje się vis a vis Adres: Partizanska ulica 4, 52440 Porec, a odległość do portu wynosi około 900 m. (Cena: 10 kn za godzinę i 80 kn dziennie)Lepiej jest zaparkować na dworcu autobusowym w centrum (7 kn za godzinę i 80 kn dziennie). Najtańszy parking jest obok hali sportowej ZATIKA.

Maski karnawałowe.Gondole.Grand Canal.Drewniane doki Wenecji.


Aby uzyskać więcej informacji na temat organizowanych wycieczek łodzią z Poreca do Wenecje lub ini podróży proszę o kontakt telefoniczny, 0038598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim.
EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH
Ogólne warunki.