Promy Porec Wenecja, wycieczki i jednokierunkowi podróży

Opis wycieczek

Miejsce wyjazdu i warunki podróży

Regata przez Kanał Grande.Najpierw sprawdź warunki podróży pod kątem choroby COVID-19. Z Poreča do Wenecji odległość wynosi 102 km, a przejazd wodolotem trwa około 2,5 godziny. Więcej informacji na temat zwiedzania znajdą Państwo na stronie Wenecji i wycieczek.
Przewóz z miasta Mareda, Novigrad, Lanterna, Červar, Poreč, Funtana, i Vrsar jest dostępny, ale jest pewien, tylko na podróż powrotną. Dla gości, którzy przychodzą sami, jest konieczne, aby znaleźć się w molo służb celnych w Poreču. Adres: Obala Marsala Tita 17, 52440 Poreč (GPS: szerokość geograficzna: 45.2270704, długość geograficzna: 13.5917927). Odległość od parkingu (Veliko Gradsko Parkiralište, Partizanska ulica 4, 52440, Poreč) to około 950m. Cena parkingu to 80 HRK za dzień.
Dla pasażerów, którzy jadą do Poreča w jednym kierunku, punktem wyjściowym w Wenecji jest Terminal San Basilio.
Nie ma innych promów samochodowych między Porečem a Włochami, więc pasażerowie mogą korzystać z linii opisanych jako transport w jedną stronę.

Jak zarezerwować?

Do rezerwacji obu podróży wymagane są następujące informacje: imię i nazwisko, data urodzenia, narodowość, płeć, numer dokumentu podróży. Do udziału w wycieczce wymagany jest paszport lub dowód osobisty.

 • Na twoją prośbę (e-mail) wyślemy Ci ofertę, za pomocą której możesz zapłacić łączną kwotę lub depozyt z góry, a saldo przy wyjeździe gotówką.
 • W przypadku rezerwacji online kaucję wpłacasz kartą z góry, resztę w dniu wyjazdu gotówką. Możesz przesłać dane osobowe za pośrednictwem naszej aplikacji internetowej.

Bilety podróżne (vouchery) mogą być drukowane lub w formie elektronicznej. Dla konkretnych cen i harmonogram prześlij nam swoje pytanie.

Jednodniowe wycieczka z promem San Pawl

Ten katamaran pływa w każdą środę od 27 kwietnia do 28 września 2022 r. Inne dostępne terminy można znaleźć w aplikacji do rezerwacji online znajdującej się pod planem podróży (Rezerwacja online). Właścicielem statku i organizatorem tej wyprawy jest firma Venezialines.

Opis statku

Prom San PawlKatamaran San Pawl ma 35,20 metrów długości i 11,5 metra szerokości. Maksymalna prędkość wynosi 50 węzłów. Ma 4 toalety, bar który oferujący gorące i zimne napoje bezalkoholowe, a także napoje alkoholowe i proste posiłki, takie jak rogaliki, kanapki, czekoladki i słodycze. Wyprodukowany w Norwegii, wyposażony w nowoczesne urządzenia nawigacyjne. Przestrzeń dla pasażerów jest w pełni klimatyzowana. Napęd 2 silników o mocy 2550 KM i konstrukcja z poduszką powietrzną zapewniają szybkość i stabilność.

Zaplanowany harmonogram na ten dzień podróży

 • 07:30 check-in, celny molo w Poreču.
 • 08:00 wyjazd.
 • 10:45 przyjazd do Wenecji i czas wolny na zwiedzanie.
 • 16:45 check-in, San Basilio, Wenecja.
 • 17:15 wyjazd.
 • 20:00 powrócić do punktu wyjścia.

Cena: 625 HRK dla dorosłych, dzieci od 6 do 14 lat wraz z 2 dorosłymi są zawarte w pakiecie rodzinnym (FP), dzieci do lat 6 za darmo (zawsze). Pakiet rodzinny w siódmym i ósmym miesiącu to: jedno dziecko w wieku od 6 do 14 lat idzie za darmo, a pozostałe dzieci płacą 50%. W przeciwnym razie 2 dzieci (od 6 do 14 lat) są wolne, a pozostałe dzieci płacą 50%.
Cena zawiera poradnik eksperta w języku niemieckim i angielskim. Polski przewodnik jest możliwy, jeśli jest dużo polskich pasażerów. Aby dokonać rezerwacji online, kliknij poniższy przycisk.

Rezerwacja online

Punkty wsiadania do lokalnych autobusów

Na południe od portu Poreč kursuje autobus z Vrsaru.

 • Vrsar: Koversada i resort Petalon o 6:15 oraz resort Belveder, stacja benzynowa i autokemping Orsera o 6:20.
 • Funtana: autokemping Valkanela, resort Funtana i przystanek autobusowy o 6:25.
 • Poreč: autokemping Bijela Uvala o 6:40, wille Astra i hotel Albatros o 6:45, hotele Molindrio i Plavi o 6:50, hotele Galijot i Bellevue o 6:55, hotel Mediteran o 7:00 i hotel Diamant o 7:05.

Na północ od portu Poreč kursuje autobus z Novigradu.

.
 • Novigrad: autokemping Mareda o 6:00, dworzec autobusowy o 6:05 i Hotel Maestral o 6:20.
 • Lanterna: recepcja centralna, autokemping i Solaris o 6:25.
 • Červar: przystanek autobusowy i autokemping Ulika o 6:35.
 • Poreč: hotele Materada i Laguna Park o 6:45 oraz hotele Parentino i Zagrzeb o 6:55.

Transport autobusem kosztuje 35 HRK dla osoby dorosłej. Cena wycieczki (ze zorganizowanym transferem na łodz) wynosi 660 HRK dla dorosłych, dzieci od 6 do 14 lat w towarzystwie 2 osób dorosłych mają prawo do pakietu rodzinnego (FP) i płacą (tylko transport autobusowy) 18 HRK, natomiast dzieci poniżej 6 lat zawsze podróżujesz za darmo. W pakiecie rodzinnym w 7 i 8 miesiącu maksymalnie jedno dziecko gratis, a pozostałe 50%, w innym przypadku dwoje dzieci gratis, a pozostałe 50%. Cena obejmuje fachowego przewodnika i transportu autobusowego. Aby dokonać rezerwacji online, kliknij ten przycisk.

Rezerwacja online

Jazda w jednym kierunku z promem San Pawl

W tym wariancie dyski podlegają zmiennym cenom. Ceny wahają się od 450 do 645 HRK dla dorosłych i od 300 do 415 HRK dla dzieci i mogą być dostarczane na żądanie na konkretny termin. W takim przypadku autobus nie jest dostępny.
Bagaż może być manualny (maksymalne wymiary 56 cm x 45 cm x 25 cm) i o maksymalnej wadze do 10 kg. Dla zwierząt domowych wymagane są dokumenty podróży, a podróż kosztuje 75 HRK. Ich ogłoszenie jest obowiązkowe. Cena za rowery to również 75 HRK z obowiązkowym ogłoszeniem.

Jednodniowe wycieczka z promem Prince of Venice

Rejs tym katamaranem odbywa się w każdy wtorek i czwartek od 3 maja do 27 października 2022 roku. Inne dostępne terminy można znaleźć w aplikacji do rezerwacji online znajdującej się pod planem podróży (Rezerwacja online). Właścicielem statku i organizatorem rejsu jest firma Kompas.

Opis statku

Prom Prince of Venice.Katamaran Prince of Venice ma 39,60 metrów długości i 15,6 metra szerokości. Maksymalna prędkość wynosi 29 węzłów. Jest produkowany w Australii, wyposażony w nowoczesne urządzenia nawigacyjne i napędzany dwoma silnikami (2 x 1,435 kW = 2 870 kW). Aluminiowy kadłub zapewnia komfort i stabilność. Statek ma bar, toalety i pełną klimatyzację.

Punkty wsiadania do lokalnych autobusów

Na południe od portu Poreč kursuje autobus z Vrsaru.

 • Vrsar: Koversada, resort Petalon i resort Belveder o 6:10 i autokemping Orsera o 6:15.
 • Funtana: autokemping Valkanela o 6:15, resort Funtana i przystanek autobusowy o 6:20.
 • Poreč: autokemping Bijela Uvala i wille Astra o 6:30, centralna recepcja Zelena Laguna o 6:35, hotel Plavi o 6:40, hotele Galijot i Mediteran o 6:45 i hotel Diamant o 6:50.

Na północ od portu Poreč kursuje autobus z Umagu.

 • Umag: resort Kanegra i hotel Kempinski Adriatic o 5:20, przystanki autobusowe Bašanija i Zambratija o 5:40, apartamenty Polynesia i hotel Garden Istra o 5:50, resort Stela Maris i hotel Sipar o 5:55 oraz autokemping Park Umag o 6:10.
 • Novigrad: autokemping Mareda o 6:15, dworzec autobusowy i hotel Maestral o 6:20.
 • Lanterna: Recepcja centralna, autokemping i Solaris o 6:00.
 • Červar: przystanek autobusowy i autokemping Ulika o 6:10.
 • Poreč: hotele Materada i Laguna Park o 6:25, hotele Parentino i Zagrzeb o 6:35.

Zaplanowany harmonogram na ten dzień podróży

 • 07:30 check-in, celny molo w Poreču.
 • 07:30 wyjazd.
 • 10:30 przyjazd do Wenecji i czas wolny na zwiedzanie.
 • 16:30 check-in, San Basilio, Wenecja.
 • 17:00 wyjazd.
 • 20:00 powrócić do punktu wyjścia.

Cena: 600 v dla dorosłych, dzieci do 14 lat 50% i dzieci do lat 7 za darmo. Cena zawiera przewodnik eksperta w języku niemieckim i angielskim. Polski przewodnik jest możliwy, jeśli jest dużo polskich pasażerów. Jedzenie i napoje nie są wliczone w cenę. Lokalny autobus (powrotny) na obszarze z Vrsar do Lanterny kosztuje 40 HRK, a na obszar z Novigradu do Umagu kosztuje 50 HRK. Sprawdź dostępność następujących wariantów tej podróży.

Wypłynięcie z portu Poreč (600 HRK):

Rezerwacja online

Rejs statkiem (z transferem autobusowym, obszar z Vrsaru do Lanterny, 640 HRK):

Rezerwacja online

Rejs statkiem (z transferem autobusowym, obszar z Novigraduu do Umagu, 650 HRK):

Rezerwacja online

Jazda w jednym kierunku z promem Prince of Venice

W tym wariancie cena wynosi 485 HRK i może być dostarczona na żądanie. W przypadku jazdy w jedną stronę lokalny autobus jest dostępny i kosztuje 40 HRK za osobę dorosłą.
Bagaż może składać się z jednej większej sztuki oraz bagażu podręcznego. W przypadku zwierząt domowych wymagane są dokumenty podróżne i ogłoszenie. W przypadku przewozu rowerów wymagane jest również ogłoszenie.

Most Westchnień w Wenecji.Gondole.Pałac Dożów.Rialto.

Maski karnawałowe.Gondole.Canal Grande.W dokach Wenecji.