Zajmujemy się wycieczki statkiem, przyjęcia okolicznościowe: wesela, urodziny itp.
W czasie sezonu turystycznego znajdujemy się w mieście Novigrad y zachodnie wybrzeże Istrii. Zapraszamy przedstawicieli agencji turystycznych i przewodników grup turystycznych, by odwiedzili nas w czasie pobytu na Istrii ( lub wysłali E-mail).

WYCIECZKI CAŁODNIOWE

 

Najbardziej rozpowszechnione są całodniowe wycieczki; proponujmy standardowe trasy, które można zmieniać zgodnie z Państwa zainteresowaniami.

 

1. Wycieczka statkiem z Novigrada około godziny 9.00.

 

Miasto Rovinj Rejs widokowy wzdłuż wybrzeży Istrii między wysepkami i skałami, a następnie Kanałem Limskim do Jaskini Piratów. Krótka przerwa. Kontynuacja wycieczki i wpłynięcie do miasta Rovinj. Czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta. Obiad i wyjazd. Dotarcie do miejscowości Vrsar, odpoczynek lub kąpiel w morzu. Powrót do Novigradu 18.00.
Oto opis rejsu statkiem z Novigrad z pływaniem w Jaskini Piratów.

 

2. Wycieczka statkiem z miasta Porec, około 9.30.

 

Lim Fjord - Jaskina Piratów Rejs widokowy wzdłuż wybrzeży Istrii między wysepkami i skałami, wpłynięcie do miasta Rovinj. Obiad i czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta. Wyjazd z Rovinja, rejs widokowy kanałem Limskim. Postój koło Jaskini Piratów, odpoczynek, kąpiel. Powrót do miasta Poreč około 17.30.

 

3. Wycieczka statkiem z Puli, około 9.00.

 

Wyspy Brioni Rejs widokowy wzdłuż archipelagu Briuni bez zejścia na ląd, a następnie - wzdłuż wybrzeży Istrii do Poreča, krótki postój bez wyjścia na brzeg, dotarcie do Vrsara, obiad. Postój przeznaczony na kąpiel i odpoczynekciąg. Dalszy rejs wzdłuz kanału Limskiego do Jaskini Piratów. Krótki postój. Dotarcie do Rovinja, czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta. Powrót do Puli około 18.00. Oto szczegółowy opis tej podróży.

 

CENA WYCIECZEK WYNOSI OD 28 DO 40 EURO.W cenie są: powitalny aperitif, obiad, przewodnik, muzyka, transfer autobusem. Obiad na statku to: świeża ryba albo kotlety z grilla, sałata, chleb oraz nieograniczona konsumpcja wina i napojów. Wycieczki organizowane są w czasie od kwietnia do października. Zapraszamy zorganizowane grupy oraz osoby indywidualne. Wycieczki dostępne do rezerwacji online, można znaleźć tutaj.

Oglądanie delfinów - wycieczki statkiem w Istrii

Oglądanie delfinów  w IstriiWycieczki obserwujące delfiny są popularne na Istrii i w Zatoce Kvarner. Jest szczególnie odpowiedni dla rodzin z dziećmi. Wycieczki zwykle trwają od 2 do 3 godzin, a cena dla dorosłych wynosi około 20 euro. W tych wycieczkach nie ma gwarancji, że delfiny zostaną znalezione. Czasami taka podróż może być bardzo atrakcyjna, co pokazuje ten film (kręcony gdzieś w Morzu Adriatyckim między wyspami Rab i Cres).
Aby wybrać konkretną wycieczkę, wybierz w górnym pasku nawigacyjnym port najbliżej Ciebie.

WYCIECZKA STATKIEM do WENECJE (anulowane w 2020 r. z powodu epidemii COVID-19)

Z Umaga, Poreča, Rovinja, Pule. Czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta, shoping (5 h). Opcjonalnie: gondola, obiad. W cenie są: przewodnik, transfer autobusem. Cena: od 70 euro.

 

OFERTY GRUPOVE

 

KRÓTKIE WYCIECZKI

Wycieczki te mogą obejmować: rejs kanałem Limskim, panoramę archipelagu Brijuni, rybołówstwo, rejs między sąsiednimi miejscowościami. Wycieczki mogą być organizowane w ciągu dnia i w nocy, a trasa i cena określone zostaną na podstawie konkretnego zapytania. Krótkie wycieczki organizowane są wyłącznie dla grup.

ZABAWY OKOLICZNOŚCIOWE, WESELA, CHRZTY, PRZYJĘCIA URODZINOWE ORAZ  ZABAWY MŁODZIEŻOWE

Muzyczny Statek - Party w IstriiPoczątek w dowolnym porcie a trasa, przebieg zabawy, menu dostosowane są do potrzeb klienta. Polecamy konsumpcję morskich specjałów. Zabawy organizowane są z towarzyszeniem muzyki tradycyjnej i rozrywkowej na żywo. Zabawy młodzieżowe zaś z DJ-em, karaoke, loteriami i kwizem. Ten video pokazuje imprezę na łodzi (Wyspa Pag).

Lim FjordRovinjPływanie w Lim fiordu

Sveta FumaWyspa Sveti Nikola, Porec.Wewnątrz kościoła św Eufemii.

Aby uzyskać więcej informacji na temat organizowanych wycieczek łodzią z Istrii do Wenecje, Brijuni lub podróży statkiem proszę o kontakt telefoniczny, +385989485604 - Renata (+38598232083 – Nenad), lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim. Informacje o EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICU. Ogólne warunki.