Zajmujemy się wycieczki statkiem, przyjęcia okolicznościowe: wesela, urodziny itp.
W czasie sezonu turystycznego znajdujemy się w mieście Novigrad y zachodnie wybrzeże Istrii. Zapraszamy przedstawicieli agencji turystycznych i przewodników grup turystycznych, by odwiedzili nas w czasie pobytu na Istrii (lub wysłali E-mail).

WYCIECZKI CAŁODNIOWE

 

Najbardziej rozpowszechnione są całodniowe wycieczki; proponujmy standardowe trasy, które można zmieniać zgodnie z Państwa zainteresowaniami.

 

1. Wycieczka statkiem z Novigrada około godziny 9:00

 

Miasto Rovinj Rejs widokowy wzdłuż wybrzeży Istrii między wysepkami i skałami, a następnie Kanałem Limskim do Jaskini Piratów. Krótka przerwa. Kontynuacja wycieczki i wpłynięcie do miasta Rovinj. Czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta. Obiad i wyjazd. Dotarcie do miejscowości Vrsar, odpoczynek lub kąpiel w morzu. Powrót do Novigradu 18.00.
Oto opis rejsu statkiem z Novigrad z pływaniem w Jaskini Piratów.

 

2. Wycieczka statkiem z miasta Poreč, około 9:30

 

Lim Fjord - Jaskina Piratów Rejs widokowy wzdłuż wybrzeży Istrii między wysepkami i skałami, wpłynięcie do miasta Rovinj. Obiad i czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta. Wyjazd z Rovinja, rejs widokowy kanałem Limskim. Postój koło Jaskini Piratów, odpoczynek, kąpiel. Powrót do miasta Poreč około 17.30. Więcej o wycieczkach "fish picnic" z miasta Poreč.

 

3. Wycieczka statkiem z Puli, około 9:00

 

Wyspy Brioni Rejs widokowy wzdłuż archipelagu Briuni bez zejścia na ląd, a następnie - wzdłuż wybrzeży Istrii do Poreča, krótki postój bez wyjścia na brzeg, dotarcie do Vrsara, obiad. Postój przeznaczony na kąpiel i odpoczynek ciąg. Dalszy rejs wzdłuz kanału Limskiego do Jaskini Piratów. Krótki postój. Dotarcie do Rovinja, czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta. Powrót do Puli około 18:00. Oto szczegółowy opis tej podróży.

 

CENA WYCIECZEK WYNOSI DO 50 euro.W cenie są: powitalny aperitif, obiad, przewodnik, muzyka, transfer autobusem. Obiad na statku to: świeża ryba albo kotlety z grilla, sałata, chleb oraz nieograniczona konsumpcja wina i napojów. Wycieczki organizowane są w czasie od kwietnia do października. Zapraszamy zorganizowane grupy oraz osoby indywidualne. Wycieczki dostępne do rezerwacji online, można znaleźć tutaj.

Oglądanie delfinów - wycieczki statkiem w Istrii

Oglądanie delfinów  w IstriiWycieczki obserwujące delfiny są popularne na Istrii i w Zatoce Kvarner. Jest szczególnie odpowiedni dla rodzin z dziećmi. Wycieczki zwykle trwają od 2 do 3 godzin, a cena dla dorosłych wynosi od około 30 euro. W tych wycieczkach nie ma gwarancji, że delfiny zostaną znalezione. Czasami taka podróż może być bardzo atrakcyjna, co pokazuje ten film (kręcony gdzieś w Morzu Adriatyckim między wyspami Rab i Cres). Istnieje również opcja ze statkiem pirackim.
Aby wybrać konkretną wycieczkę, wybierz w górnym pasku nawigacyjnym port najbliżej Ciebie.

WYCIECZKA STATKIEM do WENECJE

Z Umaga, Poreča, Rovinja, Pule. Czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta, shopping (5 h). Opcjonalnie: gondola, obiad. W cenie są: przewodnik, transfer autobusem. Cena: od 80 euro.

 

OFERTY GRUPOVE

 

KRÓTKIE WYCIECZKI

Wycieczki te mogą obejmować: rejs kanałem Limskim, panoramę archipelagu Brijuni, rybołówstwo, rejs między sąsiednimi miejscowościami. Wycieczki mogą być organizowane w ciągu dnia i w nocy, a trasa i cena określone zostaną na podstawie konkretnego zapytania. Krótkie wycieczki organizowane są wyłącznie dla grup.

ZABAWY OKOLICZNOŚCIOWE, WESELA, CHRZTY, PRZYJĘCIA URODZINOWE ORAZ  ZABAWY MŁODZIEŻOWE

Muzyczny Statek - Party w IstriiPoczątek w dowolnym porcie a trasa, przebieg zabawy, menu dostosowane są do potrzeb klienta. Polecamy konsumpcję morskich specjałów. Zabawy organizowane są z towarzyszeniem muzyki tradycyjnej i rozrywkowej na żywo. Zabawy młodzieżowe zaś z DJ-em, karaoke, loteriami i kwizem. Znajdź zdjęcia z imprezy na łodzi (Kanegra, Umag).

Lim FjordRovinjPływanie w Lim fiordu

Sveta FumaWyspa Sveti Nikola, Poreč.Wewnątrz kościoła św Eufemii.

Aby uzyskać więcej informacji na temat organizowanych wycieczek łodzią z Istrii do Wenecje, Brijuni lub podróży statkiem proszę o kontakt telefoniczny, +385989485604 - Renata (+38598232083 – Nenad), lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim. Informacje o EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICU. Ogólne warunki.