Rabac Wenecja Prom (anulowane w 2020 r. z powodu epidemii COVID-19)

 

W każdym z wariantów podróży będzie towarzyszyć przez doświadczonego przewodnika, ale tylko w języku angielskim i niemieckim. Statki są nowoczesne i szybkie katamarany. Więcej informacji na temat rejsy i Wenecji.

 

Wenecja prom przez Porec

 

Podróż zaczyna się autobusem od Rabaca do Poreca (lub Pula, Rovinj). Odległość do Poreca drogowa jest okolo 70 km, tak, że jazda autobusem trwa około 65 minut. Odległość od Rapca do Pule jest okolo 54 km. Prześlij punkty wyjścia są hotele: Valamar San Fior (y za Lanterna), Girandella (za Mercur, Uran, Saturn, Albona, Valamar Bellevue), Miramar/ Allegro (y za Mediteran, Marina), Amfora, Hedera (y za Narcis, Mimosa, Adoral), przystanek autobusowy obok benzyna.
Rejs statkiem w jedną stronę jest przez 3 godziny, przerwa na zwiedzanie Wenecji przez 5 godzin. Start od Rabaca jest o 06:00 a powrót o 21:00 godzina.

Cena: 550 kn dla dorosłych (bus incl).

Jest również możliwość, aby go tylko w jednym kierunku.

Piknik rybny z wyjazdem z Rabaca w 10:00

City of Rab Łódź Monsun. Po przybyciu na łodzi, drink powitalny i panoramiczny przejazd na wyspę Cres.. Muzyka na żywo, zabawa. Odwiedź piękne wioski rybackiej Valun i niezapomniane plaży na wyspie, z możliwością kąpieli i opalania. Z powrotem do łodzi i obiad. Przyjazd do miasta Cres. Krótkie zwiedzanie miasta z przewodnikiem (okolo 45 min). W dobrym nastroju w zamian 17h do Rapca.

Cena: 200 kn dla dorosłych.

Cena zawiera: powitalny drink, obiad, przewodnik, muzyka na żywo. Obiad na statku: mięso lub ryba z grilla, sałatki i chleb, a także konsumpcji wina oraz bezalkoholowych napojów.

Aby dokonać rezerwacji online, kliknij tutaj:

Fish picnic Rabac-Cres-Plava Grota na wyspie Cres

Łódź Sea Explore Łódź Sea Explorer. Wyjść z portu Rabac o 9:30 i jechać w kierunku miasta Cres na wyspie o tej samej nazwie. Po przyjeździe jest przerwa około 1,5 godziny na zwiedzanie miasta lub pływanie na plaży. Po opuszczeniu miasta obiad podąża za łodzią podczas panoramicznego przejazdu do Niebieske jaskinie. Po przyjeździe, zakotwiczenie, pływanie do jaskinie. Przerwa trwa około 1 godziny i 15 minut. Następujące powrót i na przybycie Rabac 17:30.

Cena: 240 HRK dla dorosłych.

Cena obejmuje: drink powitalny, lunch (ryby lub mięso z grilla, sałatę i chleb lub wegetariańskie menu, 0,5 l wino, lub piwo, sok lub wodę). Muzyka na żywo.

Więcej o rejsach statkiem z innych miast w Istrii.

Podróże sezon rozpoczyna się w kwietniu, a kończy się w pierwszej połowie października. Ceny oraz harmonogram zostaną wysłane na życzenie.

 

Karnawał wenecki. Mimo, że dopiero odbywa się on w lutym, to już teraz mogą państwo zobaczyć zdjęcia opisujące atmosferę pływającego miasta.

Rejs Rabac Wenecja-Weneckie gondole.Wycieczka z Rapcu do Wenecji-Canal GrandeWycieczka z Rapcu do Wenecji-w dokach WenecjiWycieczka z Rapcu do Wenecji-dobra decyzja.

Aby uzyskać więcej informacji, proszę o kontakt telefoniczny, +385989485604 - Renata, +38598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim. EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH, Ogólne warunki. Inne wycieczki proponujemy: Wyspy Briońskie oraz Jeziora Plitwickie.