Na této stránce popisujeme proces on-line rezervací na exkurze, od výběru samotných exkurzí až po příjem voucherů a reklamních letáků. Chceme, aby byl náš systém rezervací účinnější, a proto požadujeme, aby uživatel provedl určité akce ve stanoveném čase, jak je vysvětleno v následujících částech. Platbu lze uhradit pouze prostřednictvím Visa, Maestro a MasterCard.

1. Výběr exkurze

Výběr exkurze-Pro on-line rezervace si můžete zvolit pouze výlety, které mají malou ikonu lodi vedle ceny, jak je uvedeno na obrázku. Kliknutím na ikonu budete přesměrováni na stránku online_booking.php, kde budete mít na výběr datum a počet účastníků.
-Jiný způsob, jak to udělat, je navštívit webové stránky list.php

2. Volba počtu účastníků, počáteční body a datum

Volba počtu účastníků, počáteční body a datumNapřed je důležité si vybrat volné datum z menu „SELECT THE DATE OF THE TRIP“. Číslo v rovných závorkách ukazuje počet volných míst. Pokud je naplánován transport z Vašeho místa pobytu, musíte si ho vybrat v menu „SELECT TRANSPORTATION“.
Nakonec si musíte zvolit počet dospělých a dětí v menu „SELECT THE NUMBER OF ADULTS...“. Je možné získat slevu pro děti do 14 let, doprovázených rodiči. Provozovatel služby má nárok na vyžádání dokladu dítěte pro ověření věku.
Rezervace jsou prováděny vkladem zálohy (od 20% do 100%), která je určena algoritmicky kliknutím na "Reservation + Pay Deposit Now!". Zbytek můžete doplatit v hotovosti před začátkem Vašeho výletu.
CELÝ PROCES NA TÉTO STRÁNCE MŮŽE ZABRAT MAXIMÁLNĚ 4 MINUTY!

3. Rekapitulace, vklad, zůstatek

Rekapitulace, vklad, zůstatekKliknutím budete přesměrováni na stránku Recapitulation, kde je shrnutí nabídky. Kliknutím na "Continue The Payment" budete přesměrováni na formulář k zaplacení.
NA TÉTO STRÁNCE DOPORUČUJEME VÁM BÝT POUZE 1 MINUTU!.

4. Vyplnění formuláře údajů

FormulářPoté, co budete přesměrováni na stránku Fill out the form, se Vám zobrazí formulář, kde musíte vyplnit všechna pole. Zejména si překontrolujte, zda jste zadali správně e-mailovou adresu, jelikož Vám tam bude zaslán elektronický voucher a brožury!
CELÝ PROCES NA TÉTO STRÁNCE MŮŽE ZABRAT MAXIMÁLNĚ 10 MINUT!
Po vyplnění formuláře klikněte na Submit! a budete přesměrováni na (3D secure) stránku HT PayWay, kde zadáte údaje své karty.

5. Platba

PlatbaPo přesměrování na stránku T-PayWay EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH proběhne platební proces. Zadejte číslo karty, datum expirace a kontrolní číslo.
CELÝ PROCES NA TÉTO STRÁNCE MŮŽE ZABRAT MAXIMÁLNĚ 15 MINUT!
Jakmile kliknete na "IZVRŠI PLAĆANJE", budete přesměrováni na stránku Thank you!

6. Poděkování

Veškeré informace o cestováníJakmile proběhne platba, budete přesměrováni na stránku Thank You!, kde si můžete prohlédnout veškerá data, která budou uvedena ve voucheru.
BEZ ČASOVÉHO LIMITU.
Proces rezervace je kompletní. Voucher a ostatní dokumenty budou odeslány na Vámi zadaný e-mail. Pouze v případě výletu do Benátek Vám bude odeslán jeden formulář navíc, kde je nutné vyplnit další data ostatních pasažérů.

SELHÁNÍ PLATBY – PROBLÉMY S PLATBOU
Naskytla se chyba při zpracování Vaší kreditní kartyV případě, že platba nebyla provedena, objeví se chybová stránka error.php s nadpisem On-line payment. There's been an error while processing Your credit card. Please try again on the following « Go back.
Pravděpodobné příčiny jsou:
-nedostatek peněz na účtu,
-snažíte se zaplatit kartou, na které jsou povoleny on-line platby pouze prostřednictvím dané banky,
-pomalé připojení k internetu,
-po třech chybných pokusech se špatnými údaji může být platba kartou zablokována.

7. Voucher

VoucherPo dokončení obdržíte voucher se všemi potřebnými údaji na Vámi zadaný e-mail. Poté už jediné, co byste měli udělat, je dostavit se na exkurzi.

V dolní části voucheru jsou 3 odkazy:
1. Zobrazí výletní brožuru.
2. Připojí k popisu počátečního bodu z Google-Maps.
3. Zobrazí potvrzení o platbě.

Fotografie: přístavy v Istrii

 Přístav  Umag Přístav  Novigrad Přístav  PorečPlán přístavu Poreč Přístav  Vrsar Přístav  Rovinj Přístav  Pula Přístav  Bunarina, Pula

Lim FjordRovinjLoď je ukotvena  v zálivu Lim

Sv Eufemia, RovinjHrad na ostrově Sveti Nikola před PorečemInteriér kostela Sv. Eufemia

Více informací o výletech lodí zavolejte Renatu přímo na čísle +385989485604 (nebo Nenada na čísle +38598232083), nebo pošlete dotaz. To jsou všeobecné obchodní podmínky.