Wycieczka statkiem z Puli: Rovinj, Kanał Limski, Vrsar

Typ wycieczki: fish picnic

Opis łodzi turystycznej

Łódź Melisa, Pula.Statek Melisa ma 30 metrów długości i 7 metrów szerokości, ma 4 toalety, bar, kuchnię, taras słoneczny i zadaszony taras, z dużym ścięgnem. Maksymalna prędkość wynosi 15 węzłów. Jest produkowany we Włoszech z celem turystycznym i wyposażony jest w nowoczesny sprzęt do żeglugi. Dzięki nowoczesnej konstrukcji i 2 silnikom o mocy 600 KM ma doskonałą stabilność, nawet w trudnych warunkach morza.

Plan podróży

Mapa przedstawia plan podróży.Wyjazd z Puli o godzinie 9:00. Panorama Brijuni wysp bez lądowania, panorama Kanałem Limskim do Jaskini Piratów.bez lądowania. Pauza: 2 godziny w Vrsar (pływanie lub wolny czas na własny program) i 2 godziny w Rovinj (zwiedzanie miasta lub czas wolny na własny program). Wróć do Puli około 18:00.

Licencjonowany przewodnik

Zwiedzanie miasta Rovinj z profesjonalnym przewodnikiem.W tej podróży licencjonowany profesjonalny przewodnik jest standardem opisującym miejsca na wybrzeżu i wyspy, które turyści widzą z łodzi podczas jazdy. W przerwie w Rovinju odbywa się zwiedzanie miasta z zainteresowanymi podróżnikami. Językami przewodnika są: chorwacki, angielski, niemiecki i włoski.

Jaka żywność i napoje są wliczone w cenę?

Obiad na statku w czasie jazdy.Obiad jest przygotowywany i podawany na łodzi podczas jazdy (najczęściej w Kanału Limskem), składający się z ryb z grilla (makrela) i kurczaka z grilla, chleba i kapusty. Trzecią opcją jest menu wegetariańskie. Obiad obejmuje nieograniczone spożycie wina, wody mineralnej i soku.
Cena wynosi 50 € dla dorosłych. Dzieci od 0 do 6,99 lat są bezpłatne, a od 7 do 13,99 płacą połowę ceny. Dzieciom muszą towarzyszyć osoby dorosłe. Zwierzęta i rowery są dostępne na życzenie.

Jak znaleźć statek?

Wysiadanie pasażerów w Rovinju.Na tej wycieczce goście mogą przyjść indywidualnie lub za pomocą zorganizowany transport. Dla gości przybywających samemu podamy adres: Riva 8, 52100 Pula. Parking przy tym adresie nie jest możliwy.
Transfer zorganizowany jest dostępny w następujących cenach: 5 € dla dorosłych, 2,5 € dla dzieci od 7 do 13,99 i bezpłatna dla dzieci od 0 do 6,99 roku. Standardowe czasy wyjazdu to: Peroj o 7:50, Fazana o 8:00, kemping Bi Village 8:15, kemping Brioni (i Štinjan) o 8:30 dla obszarów na północ od Puli. W strefach na południe od miasta czasy wyjazdu to: kemping Stoja o 8:15, Punta Verudela i Horizont o 8:30. Z Medulin, Pomer, Premantura i Banjole, odjazd o 8:00. Przyjazd na swój adres można zamówić na życzenie.

Jak zarezerwować?

  • Można wysłać zapytanie e-mailem. Prześlemy Ci ofertę, za którą można zapłacić całą kwotę lub złożyć zaliczkę, a reszta gotówką w momencie wyjazdu.
  • Możesz wysłać swoje imię, numer telefonu komórkowego i adres w Chorwacji. Płatność będzie gotówką w momencie wyjazdu. Agencja sprawdzi adres i zaakceptuje wniosek.
  • Poszukaj harmonogramu, wolnych miejsc i możliwej rezerwacji online dla następujących wariantów tej podróży:

Aby wyjść z portu w Puli (50,00 € lub 376,73 kn), kliknij tutaj:

Na wycieczkę łodzią i zorganizowany bus transfer (55,00 € lub 414,40 kn), kliknij tutaj:

Bilety podróżne (kuponów) mogą być drukowane lub w formie elektronicznej. Sezon wycieczek rozpoczyna się w kwietniu i kończy w październiku. Dodatkowe daty i większą liczbę miejsc na tę wycieczkę, z wyjątkiem tych opisanych w systemie rezerwacji online, można uzyskać na żądanie e-mail. Goście, którzy nie mieszkają w pobliżu Puli, powinni wiedzieć, że podobne wycieczki organizowane są z innych miast na Istrii.

Wnętrze statku Melisa.Melisa po drodze z Poreču na wyspę św. Nikole.Wyspa Veli Brijun.Przechodząc przez archipelag Brijuni.

Kanał Limski.Jaskinia piratów, Lim Fjord.Vrsar-stare miasto.Plaża w Vrsarze.

Wyspa przed Vrsarem.Rovinj, tradycyjny wyrób koronki.Rovinj, widok z morza na Stare Miasto.Wnętrze Kościoła St. Euphemia.

Rovinj, życie na schodach.Rovinj, galeria na starym mieście.Akwarium w Rovinju - ośmiornica.Akwarium w Rovinju - kraba.