Opis łodzi turystycznej

Statek Matek, Novigrad.Łódka ma 18 metrów długości i 5 m szerokości. Maksymalna prędkość wynosi 11 węzłów, ma 2 toalety, bar, kuchnia. Przez całą szerokość i prawie całą długość rozciąga się górny taras do opalania, który może być przykryty lekkim ścięgienem. Jest zbudowany z wysokiej jakości dębu, popiołu i odmiany tekowego. Ta łódź jest pięknym przykładem tradycyjnej konstrukcji drewnianej łodzi w Chorwacji.

Plan podróży

Mapa przedstawia plan podróży.Wyjazd z Novigrad o 9:15. Panoramiczna przejażdżka wzdłuż wybrzeży Lanterna, Poreč, Funtana i Vrsar bez konieczności wysiadania. Po przybyciu do Rovinju zorganizowany jest lunch, zwiedzanie lub czas wolny na własny program. Pauza trwa 2 godziny. Po podróży do Lim Channel, z wysiadaniem w Jaskini Piratów. Tutaj można popływać lub zrelaksować się w kawiarni. Ta pauza trwa od 45 do 90 minut, w zależności od warunków pogodowych. Powrót do Novigradu zaplanowano około 17:30. Wśród wycieczek łodzią z Novigrad lub Umag, jest to jedyny z zatrzymaniem się w Lim Channel.

 

Licencjonowany przewodnik

Zwiedzanie Rovinj z profesjonalnym przewodnikiem. Podczas tego wyjazdu, miejsca na wybrzeżu i wyspy, które turyści widzą podczas rejsu łodzią, są opisane przez standardowy licencjonowany przewodnik. Również podczas przerwy w Rovinj, po obiedzie, prowadzi tournee po mieście z zainteresowanymi pasażerami. Obowiązkowe języki to: chorwacki, angielski, niemiecki i włoski. Podczas powrotu do Novigrad możliwe jest animacje, taniec, itp, zgodnie z życzeniem pasażerów.

 

Jaka żywność i napoje są wliczone w cenę?

Obiad na statku w czasie jazdy. Obiad jest przygotowywany i podawany na łodzi podczas jazdy (najczęściej w Rovinju), składający się z ryb z grilla (makrela) i kurczaka z grilla, chleba i kapusty. Trzecią opcją jest menu wegetariańskie. Obiad obejmuje nieograniczone spożycie wina, wody mineralnej i soku.

Cena wynosi 240,00 HRK dla dorosłych. Dzieci od 0 do 5.99 lat są bezpłatne, a od 6 do 13.99 płacą połowę ceny. Dzieciom muszą towarzyszyć osoby dorosłe. Zwierzęta i rowery są dostępne na życzenie.

 

Jak znaleźć statek?

Departure point.Na tej wycieczce goście mogą przyjść indywidualnie lub za pomocą zorganizowany transport.

Dla gości przybywających samemu podamy adres i link do Google Street. Łódź znajduje się na molo za budynkiem z adresem:
Mandrač 9, 52466, Novigrad. Ponadto, aby znaleźć statek, kliknij ten link. Parking przy tym adresie jest niemożliwy od 15 czerwca do 15 września..
Transfer zorganizowany jest dostępny w następujących cenach: 30 HRK dla dorosłych, 15 HRK dla dzieci od 6 do 13,99 i bezpłatna dla dzieci od 0 do 5,99 roku. Standardowe czasy wyjazdu to: Kanegra o 7:45, Savudrija w 7,55, Umag o 8:10, kemping Park Umag o 8:20 i kemping Mareda o 8:30
Dla gości, którzy nie są w Novigradu lub w pobliżu, dobrze jest wiedzieć więcej o innych podróży statkiem-Istria.

 

Jak zarezerwować?

  • Można wysłać zapytanie e-mailem. Prześlemy Ci ofertę, za którą można zapłacić całą kwotę lub złożyć zaliczkę, a reszta gotówką w momencie wyjazdu.
  • Możesz wysłać swoje imię, numer telefonu komórkowego i adres w Chorwacji. Płatność będzie gotówką w momencie wyjazdu. Agencja sprawdzi adres i zaakceptuje wniosek.

Bilety podróżne (kuponów) mogą być drukowane lub w formie elektronicznej.

 

Górny taras na łodzi Matek powoli wypełnia się przed wyjazdem z Novigrad.Prezentacja przewodnika i załogi.Wyspa przed Vrsarem. Rovinj, widok z morza na Stare Miasto. Wnętrze Kościoła St. Euphemia. Rovinj, życie na schodach. Rovinj, galeria na starym mieście. Akwarium w Rovinju - ośmiornica. Akwarium w Rovinju - kraba.

Jaskinia piratów, Lim Fjord.  Wysiadanie w kanalu Limskie. Jaskinia Piratów, Lim FjordPrzerwa na Jaskinię Piratów.

Widok na Kanał Limskiego z Jaskini Piratów. Odlot z kanału Lim.stare Miasto. Sveti Nikola, wyspa przed Porečem.

Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny, 0038598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (e-mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim. Informacje o EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH,
Ogólne warunki.