Wycieczki stakiem z Vrsara

Opis wycieczek

Vrsar-Wenecja promem

Regata przez Kanał Grande.Najpierw sprawdź warunki podróży pod kątem choroby COVID-19.
Od Vrsara zaczynamy bezpłatny transfer busem do Poreca. Odległość drogowa jest 11 km, tak, że jazda autobusem trwa około 15 minut. Pick-up punktem transferu są: hotel Belvedere, stacja benzynowa w centrum miasta i campingi: Petalon, Koversada, Orsera v miastu Vrsar. Camping Valkanela, Resort Funtana i stacja autobusowa w miejscowości Funtana. Do udziału w wycieczce wymagany jest paszport lub dowód osobisty. Jeśli dokonujesz rezerwacji w naszym sklepie internetowym, musisz przesłać nam dane osobowe wszystkich pasażerów (imię i nazwisko, data urodzenia, narodowość, płeć, numer dokumentu podróży). Więcej informacji na temat Wenecji i wycieczek.
Przewodnik i autobus lokalny są wliczone w cenę wycieczki. Jedzenie i napoje nie są wliczone w cenę. Autobus odjeżdża z miasta Vrsar około 6:15 i wraca około 20:30. Oferujemy następujące opcje.

Wycieczka katamaranem San Pawl

Cena: 660 HRK dla dorosłych, dzieci od 6 do 14 lat wraz z 2 dorosłymi są zawarte w pakiecie rodzinnym, dzieci do lat 6 za darmo.
Ten katamaran pływa w każdą środę. Inne dostępne terminy można znaleźć w aplikacji do rezerwacji online (kliknij tutaj):

Rezerwacja online

Wycieczka katamaranem Prince of Venice

Cena: 640 v dla dorosłych, dzieci do 14 lat 50% i dzieci do lat 7 za darmo.
Rejs tym katamaranem odbywa się w każdy wtorek i czwartek. Aby dokonać rezerwacji online, kliknij tutaj:

Rezerwacja online

Wycieczka statkiem Vrsar-Rovinj-Kanał Limski

Statek Bolivar, VrsarWyjazd okolo 11:00 z Vrsara (Obala Maršala Tita bb, 52450, Vrsar). Statek Bolivar. Powitalny aperitif. Jedź wzdłuż wybrzeża Istrii do Rovinja (przerwa 2 godziny). Czas wolny na zwiedzanie miasta. Rejs kanałem Limskim. Postój koło Jaskini Piratów, kąpiel i odpoczynek. Powrót do miasta Vrsar około 16:00.
Cena: 150 HRK dla dorosłych. Cena obejmuje powitalnego drinka. Aby dokonać rezerwacji online, kliknij tutaj:

Rezerwacja online

Delfin safari, rejs statkiem z Vrsara

Delfin safari.Wyjazd z portu Vrsar około 17:00. Rejs statkiem trwa tylko 20 minut, ponieważ stanowisko, na którym najłatwiej zobaczyć delfiny znajdujące się w pobliżu miasta Vrsar, przy wejściu do Kanału Limskiego. Następnie łódź osiąga pożądaną pozycję, silników okrętowych zostanie wyłączony. Po kilku minutach delfiny nadchodzą. Pozostaje tylko wziąć zdjęcia przez aparat. Wynika wrócić do portu około 19:00.
Cena: 150 HRK dla dorosłych. Cena obejmuje powitalnego drinka. Czy istnieje prawdopodobieństwo, że delfinów nie zobaczymy? Tak. Ale wycieczka może być i bardzo dobra dla dzieci. Aby dokonać rezerwacji online, kliknij tutaj: