Wycieczka statkiem od Vrsara do Wenecji

 

Od Vrsara zaczynamy bezpłatny transfer busem do Poreca. Odległość drogowa jest 11 km, tak, że jazda autobusem trwa około 15 minut. Prześlij punkty wyjścia są: hotel Belvedere, OMW benzyna, kempingów Petalon, Koversada, Orsera. Więcej informacji na temat Wenecji i wycieczek.

Cena: 70 euro dla dorosłych.

Jak w Porec, podróże sezon rozpoczyna się w kwietniu, a kończy się w pierwszej połowie października. Jest również iść tylko w jednym kierunku.
Ceny oraz harmonogram zostaną wysłane na życzenie.

 

Delfiny foto safari z Vrsara

 

Delfiny foto safari

Wyjazd z portu Vrsar około 20:00. Rejs statkiem trwa tylko 20 minut, ponieważ stanowisko, na którym najłatwiej zobaczyć delfiny znajdujące się w pobliżu miasta Vrsar, przy wejściu do Lim Channel. Następnie łódź osiąga pożądaną pozycję, silników okrętowych zostanie wyłączony. Po kilku minutach delfiny nadchodzą. Pozostaje tylko wziąć zdjęcia przez aparat. Wynika wrócić do portu około 21:15.
Cena wynosi 130 Kn.
W cenę niewliczone są posiłki i napoje. Czy jest szansa, że delfiny nie widać? W przypadku, że delfiny nie pochodzą pieniądze będzie zwrócony...

 

 


Karnawał wenecki. Mimo, że dopiero odbywa się on w lutym to już teraz mogą Państwo zobaczyć zdjęcia opisujące
atmosferę pływającego miasta.

VeniceVeniceVeniceVeniceVenice

Aby uzyskać więcej informacji na temat organizowanych wycieczek łodzią z Vrsara do Wenecje lub ini podróży proszę o kontakt telefoniczny, 0038598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim.
EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH,
Ogólne warunki.