Promy Rovinj Wenecja: jednodniowe wycieczki i jazdy w jednym kierunku

Ta strona pokazuje wszystkie linie żeglugowe między Rovinj a Wenecją. Pod opisem każdej wycieczki znajduje się przycisk "Dostępność i rezerwacja". Klikając w nią, uruchamiana jest aplikacja online, która pokazuje dostępne terminy i dokładne miejsca wypłynięcia łodzi lub autobusu. Kontynuując proces, możliwe jest również zarezerwowanie wycieczki.

Warunki podróży

Do udziału w wycieczce wymagany jest paszport lub dowód osobisty. Sprawdź wszystkie warunki podróży. Odległość między miastami wynosi 110 km, a przejazd motorówką trwa 3 godziny. Tutaj można przeczytać więcej o tym, jak grupa porusza się po Wenecji po przyjeździe.

Jak zarezerwować?

Ważny! W przypadku, gdy zarezerwujesz tę podróż przez Internet, musisz przesłać nam numer vouchera, który otrzymałeś w e-mailu i wszystkich pasażerów, proszę: imiona i nazwiska członków rodziny, daty urodzenia, narodowość, płeć, numer dokumentu podróży (paszport lub id).

 • Na twoją prośbę (e-mail) wyślemy Ci ofertę, za pomocą której możesz zapłacić łączną kwotę lub depozyt z góry, a saldo przy wyjeździe gotówką.
 • W przypadku rezerwacji online kaucję wpłacasz kartą z góry, resztę w dniu wyjazdu gotówką. Dane osobowe możesz przesłać za pośrednictwem naszej aplikacji internetowej.

Cena obejmuje przewodnika w języku niemieckim i angielskim. Polski przewodnik jest możliwy, jeśli jest dużo polskich pasażerów. Jedzenie i napoje nie są wliczone w cenę. Bilety podróżne (vouchery) mogą być drukowane lub w formie elektronicznej. Dla konkretnych cen i harmonogram prześlij nam swoje pytanie.

Jednodniowe wycieczka z promem Anđela

Katamaran Anđela.Rejsy w obie strony zaplanowane są w każdy poniedziałek, środę i piątek, od 1 maja do końca września. Właścicielem statku i organizatorem rejsu jest firma Kompas. Prosimy o rezerwację w (wysoki) sezonie z co najmniej 72-godzinnym wyprzedzeniem. Właściciel łodzi i organizator tej podróży jest firma Kompas. Opis statku.

Zaplanowany harmonogram na ten dzień podróży

 • 07:15, check-in (molo służb celnych, Rovinj).
 • 07:45, wyjazd.
 • 10:45, przyjazd do Wenecji i czas wolny na zwiedzanie.
 • 16:30, check-in, San Basilio, Wenecja.
 • 17:00, wyjazd.
 • 20:00, powrócić do punktu wyjścia.

Port (molo celne)

Dla gości, którzy przychodzą sami, jest konieczne, aby znaleźć się w molo służb celnych w Rovinju adres: Veliki Mol, 52210 Rovinj. To molo znajduje się na starym mieście, w pobliżu kościoła św. Eufemii, więc parkowanie jest problemem. Miejsca parkingowe są dostępne w godzinach porannych na parkingu Mala Valdibora. Po zaparkowaniu jest około 10 minut spacerem do łodzi. Adres tego parkingu to: Obala palih boraca 6, 52210, Rovinj.

Transport autobusowy na statek

Transfer lokalnym autobusem kosztuje 8,00 €. Standardowe godziny odjazdów autobusów z obszarów na północ od miasta Rovinj to kemping Valalta o 6:05, kemping Val Saline o 6:10, Resort Amarin o 6:15, Family Hotel Amarin o 6:20. W przypadku obszarów na południe od Rovinja, godziny wyjazdu to: kemping Veštar o 6:15, kemping Polari o 6:35, Resort Villas Rubin o 6:40, hotel Park o 6:45, hotele Lone, Monte-Mulini i Eden o 6:15 oraz Aquatel o 6:25.

Ceny i rezerwacje

Sezon niski trwa od 29. kwietnia do 27 czerwca i od 1 do 30 września, a sezon wysoki od 28 czerwca do 31 sierpnia 2024 roku. Dzieci do lat 13,99 płacą 50%, a do lat 6,99 bezpłatnie. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij następujące przyciski:

Na wycieczki z portu (molo służb celnych), ceny dla dorosłych wynoszą: 85,00 € poza sezonem, a 95,00 € w sezonie.

Na wycieczki ze zorganizowanym transportem łodzią, ceny dla dorosłych wynoszą: 93,00 € poza sezonem, a 103,00 € w sezonie.

Przejazdy w jedną stronę pomiędzy Wenecją a Rovinjemem

W tym wariancie cena za podróż dla dorosłych wynosi 79,00 € poza sezonem i 89,00 € w sezonie wysokim. Odbiór lokalnym autobusem jest ponownie dostępny w Chorwacji i kosztuje 8 € za osobę dorosłą. We Włoszech nie mamy możliwości transferu autokarem. Jeśli nie wejdziesz na Stare Miasto, nie musisz płacić podatku turystycznego za wejście do Wenecji.
Jak już wspomniano, wyjazd z Chorwacji odbywa się o godzinie 07:45 rano, natomiast wyjazd z Włoch o godzinie 17:00. Portem wyjścia w Wenecji jest San Basilio.
Bagaż może składać się z jednej większej sztuki oraz bagażu podręcznego. W przypadku zwierząt domowych wymagane są dokumenty podróżne i ogłoszenie. W przypadku transportu rowerowego wymagane jest również ogłoszenie. Transport rowerów: możliwy jest wyłącznie w przypadku rowerów napędzanych wyłącznie siłą mięśni ludzkich i kosztuje 10 €.
Poniższa aplikacja do wyboru daty została skonfigurowana tak, aby obliczyć koszt łodzi i koszt przejazdu autobusem na łódź. Jeżeli w menu wybierzesz przybycie do portu, cena zostanie obliczona bez przejazdu autokarem.

Jednodniowe wycieczka z promem San Pawl

Prom San PawlTa łódź płynie z Rovinja najpierw do Poreča, z krótkim postojem i wejściem na pokład pasażerów, a następnie do Wenecji. Pływa w każdą środę od 3 maja do 27 września. Inne dostępne terminy można znaleźć w aplikacji do rezerwacji online znajdującej się pod planem podróży (Dostępność i rezerwacja). Prosimy o rezerwację w (wysoki) sezonie z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem. Opis statku. Właścicielem statku i organizatorem tej wyprawy jest firma Venezialines.

Zaplanowany harmonogram na ten dzień podróży

 • 06:30, check-in (Parking Valdibora, Rovinj).
 • 07:00, odejście od Rovinj do Poreč (kontrola celna po przyjeździe).
 • 08:00, wyjazd z portu Poreč do Wenecji.
 • 10:45, przyjazd do Wenecji i czas wolny na zwiedzanie.
 • 16:30, check-in, San Basilio, Wenecja.
 • 17:00, wyjazd.
 • 20:00, powrót do portu Poreč.
 • 21:00, powrót do portu Rovinj.

Port (parking Valdibora)

Dla gości przybywających sam pokład w Rovinj pod adresem: ul Giordano Paliage 5, 52210, Rovinj (Parking Valdibora). W tym przypadku kontrola celna będzie wykonywana w Poreč.

Transport autobusowy na statek

Transfer lokalnym autobusem kosztuje 8,00 € dla dorosłych i 4,00 € dla dzieci do 14 lat. Standardowe godziny odjazdów autobusów z obszarów na północ od miasta Rovinj to: kemping Valalta o 6:00, Resort Amarin o 6:10, Family Hotel Amarin o 6:15. W przypadku obszarów na południe od Rovinja, godziny wyjazdu to: kemping Veštar o 5:45, Resort Villas Rubin o 6:00, hotele Lone i Eden o 6:10, hotele Monte-Mulini i Park o 6:15 oraz Aquatel o 6:25.

Ceny i rezerwacje

Cena poza sezonem (do 18 czerwca i od 11 września) wynosi 85,00 € (dla dorosłych. Dzieci w wieku od 6 do 14 lat objęte pakietem rodzinnym (FP) jeżdżą statkiem za darmo, w przeciwnym razie płacą 43,00 €. Zniżka na pakiet rodzinny sprawia, że ​​rejs jest bezpłatny dla maksymalnie dwójki dzieci w wieku od 6 do 13,99 lat w towarzystwie 2 osób dorosłych. Dzieci do lat 5,99 za darmo (zawsze).
Ceny w sezonie (od 19 czerwca do 10 września) wynosi 95,00 € dla dorosłych. Nie ma pakietu rodzinnego. Dzieci w wieku od 6 do 13,99 lat płacą 48,00 €. Dzieci do lat 5,99 zawsze podróżują bezpłatnie statkiem i autobusem.
Przykład: jeśli dwie osoby dorosłe z dziećmi w wieku 5, 7 i 9 lat podróżują 16 czerwca, wszystkie dzieci podróżują bezpłatnie. Mianowicie dziecko 5-letnie podróżuje za darmo, ponieważ nie ukończyło 6 lat, a dzieci 7- i 9-letnie podróżują bezpłatnie, ponieważ są częścią pakietu rodzinnego. Więc łączna cena dla rodziny to: 2x85 + 3x0 = 170 €.
W sezonie, 21 czerwca powyższa rodzina zapłaciłaby: 2x95 + 2x48 + 1x0 = 286 €.
Całkowitą cenę uzyskuje się, dodając ceny transportu łodzią i transferu autobusem (jeśli istnieje). Aby uzyskać więcej informacji, kliknij następujące przyciski:

Na rejsy z portu, poza sezonem, cena dla dorosłych wynosi 85,00 €. Obowiązuje pakiet rodzinny.

Na rejsy ze zorganizowanym transportem łodzią, poza sezonem, cena dla dorosłych wynosi 93,00 €. Obowiązuje pakiet rodzinny (pro statek).

W sezonie cena dla dorosłych to minimum 95,00 €. Autobus ekstra. Pakiet rodzinny nie obowiązuje.

Jazda w jednym kierunku z promem San Pawl

W tym wariancie dyski podlegają zmiennym cenom. Ceny wahają się od 66 do 92 € i mogą być dostarczane na żądanie na konkretny termin. W takim przypadku autobus nie jest dostępny.

Most Westchnień w Wenecji.Gondole.Pałac Dożów.Rialto.

Maski karnawałowe.Gondole.Canal Grande.W dokach Wenecji.