Informacje o Excursions and Services Heinrich

Historia, misja, obszar działania

Excursions and Services Heinrich, to internetowa agencja turystyczna, założona w lutym 2014 roku, po tym, jak w Chorwacji weszło w życie prawo umożliwiające prowadzenie agencji turystycznej przez internet. Naszym celem jest przyspieszenie wyboru i rezerwacji wycieczek wraz z obiektywnym i aktualnym opisem oferty. Od 2018 roku działa nasz sklep internetowy. Ogólne warunki wycieczek znajdują się tutaj.
Oferujemy rejsy statkiem po Istrii, która znajduje się w północno-zachodniej części chorwackiego wybrzeża, jednodniowe wycieczki do Wenecji oraz przewóz pasażerów katamaranem na trasie między Wenecją a Istrią, który opiera się na 30-letnim doświadczeniu założyciela Nenada Heinricha. Naszymi klientami są osoby indywidualne i grupy, a główne działania opisane są w następujący sposób.

Jak zarezerwować?

  • Najłatwiej jest dokonać rezerwacji przez nasz sklep internetowy. Najpierw musisz wybrać rejs ze strony opisującej wycieczki z wybranego portu. Za rezerwację część płacisz z góry kartą, a resztę gotówką przy wypłynięciu statku. W przypadku rezygnacji z wycieczki z powodu złej pogody lub choroby zwracamy środki bez żadnych kosztów (anulując zamówienie). Wszystkie wycieczki z oferty online można znaleźć tutaj. W razie potrzeby możesz przeczytać o rezerwacji internetowej na stronie pomocy.
  • Zapytanie można wysłać e-mailem. Odpowiadamy z ofertą, w której możesz zapłacić pełną kwotę lub rezerwację z góry, a resztę gotówką przy wyjściu statku. Płatności można dokonać przelewem lub kartą kredytową.
  • W niektórych przypadkach możliwe jest przesłanie danych osobowych, takich jak adres, imię i nazwisko. Agencja sprawdzi te informacje i może otworzyć rezerwację. Płatność zostanie dokonana po przybyciu na wycieczkę.

Informacje kontaktowe

  • Excursions and Services Heinrich, biuro podróży, Supleti 3, 10000 Zagreb
  • OIB 37850354303, IBAN: HR5323600001102402185, ID: HR-AB-01-21010132257
  • Godziny pracy: codziennie od 08 do 20 godz.
  • Telefon: +38513737516.