EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH, to internetowa agencja turystyczna, założona w lutym 2014 roku, po tym, jak w Chorwacji weszło w życie prawo umożliwiające prowadzenie agencji turystycznej przez internet.
Ogólne warunki uczestnictwa w imprezie znajdują się tutaj.
Internetową agencja oferuje wycieczki statkiem po Istrii, jednodniowe wycieczki do Wenecji, obustronny przewóz pasażerów na relacji Wenecja-Istria, a wszystko to w oparciu o 27-letnie doświadczenie założyciela agencji, Nenada Heinricha.
Naszymi klientami są goście indywidualni i grupy.
W wycieczkach do Wenecji, biorą udział goście bawiący na Istrii, przede wszystkim w miejscowościach: Umag, Novigrad, Porec, Vrsar, Rovinj, Pula, Rabac, Opatija i Krk. Z usług agencji korzystają także turyści chcący się dostać na Istrię z Włoch promem, a konkretnie z Wenecji. Istnieje duże zapotrzebowanie na prom z Puli do Wenecji, który częściowo spotyka się z istniejącą linią katamaranów.
Jeśli chodzi o wycieczki na samej Istrii, największym zainteresowaniem cieszą się różne warianty wycieczek typu "fish-picnic".
Park Narodowy Brijuni to ważny cel turystyczny, do którego dopływa się statkiem.
Turystów swoim pięknem przyciąga także Park Narodowy Jeziora Plitwickie, chociaż znajduje się w pewnej odległości od Półwyspu Istyjskiego.
Na razie możliwe jest manualne wysyłanie ofert i płatność przelewem albo kartą płatniczą. W niektórych przypadkach możliwe jest uiszczanie opłaty na początku wycieczki. Powstaje Web Shop.
A co znaczy HEJU? : Heinrich Excursions Join Us.

 

Drugą opcją działania agencji są wycieczki z Zagrzebia.

 

Trzecią opcją działania agencji są usługi zakwaterowania. Agencja oferuje również zakwaterowanie prywatne apartamenty w Novigrad. W opisie internetowej, używane są obiektywne aplikacji, takich jak Google Maps i Google Street i są układy mieszkań są dwa zdjęcia każdej sali.

LimRovinj Zielony i niebieski wody.

Sveta Fuma Wyspa Sveti Nikola, Porec. Wewnątrz kościoła św Eufemii.


Aby uzyskać więcej informacji na temat organizowanych wycieczek łodzią z Istrii do Wenecji lub podróży statkiem proszę o kontakt telefoniczny, bezpośrednio na numer 0038598232083 – Nenad lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim.