Wycieczki statkiem z Opatije do Wenecje.

 

Od Opatije zaczynamy bezpłatny transfer busem do Poreca. Odległość drogowa jest 81 km, tak, że jazda autobusem trwa około 75 minut. Punktami wyjściowymi odbioru są przystanki autobusowe w następujących miejscach: Moscenicka Draga, Medveja (na przecięciu z wejściem obozu), Lovran (stop w centrumu lub przystanek autobusowy przy głównej drodze i poniżej hotelu Excelsior), Ika i Icici. W miejscu Opatija: Slatina (w pobliżu stacji benzynowej Ina), przystanek na drodze obok Admirala, rynek żywności (naprzeciwko Zagrebacka Banka) i obok hotelu Belvedere (powyżej dworca autobusowego).
Więcej informacji na temat Wenecji i wycieczek.

Cena: 550 HRK dla dorosłych (wodolot + bus).


Jest również iść tylko w jednym kierunku.

Jak w Porecu, podróże sezon rozpoczyna się w kwietniu, a kończy się w pierwszej połowie października. Ceny oraz harmonogram zostaną wysłane na życzenie. Dla podróżnych, którzy chcą przyjechać na statek własnym samochodem, wszystkie porty odlotów to: Porec, Pula, Rovinj i Umag.

 

Jednodniowa wycieczka statkiem z Opatije do wyspy Krk i Cres.

 

Start około godziny 08:45 z Opatije. Rejs widokowy i wpłynięcie do miasta Njivice na wyspie Krk. Przerwa na zwiedzanie i pływanie (2h). Kontynuacja wycieczki wpłynięcie do miasta Beli na wyspie Cres. Obiad na statku. Druga przerwa na (2h) pływanie i powrót do miasta Moscenicka Draga i Opatija. Przyjazd do Opatija około 18:00.

Cena: 330 HRK dla dorosłych.

Cena obejmuje drink powitalny, Obiad i przewodnika.

 

Sezon podróży fish-picnic rozpoczyna się w marcu i kończy w listopadzie.


Karnawał wenecki. Zdjęcia mogą opisywać atmosferę pływającego miasta.

Gondole.Kanał Grande.Drewniane doki Wenecji.Maska karnawałowa.


Aby uzyskać więcej informacji, proszę o kontakt telefoniczny, 0038598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim. O EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH. Ogólne warunki.