Opatija: wycieczki statkiem i Plitvice

Opis wycieczek

1) Opatija-Wenecja

Katamaran Prince of Venice.Sprawdź wszystkie warunki podróży. W każdym z wariantów podróży będzie towarzyszyć przez doświadczonego przewodnika, ale tylko w języku angielskim i niemieckim. Statki są nowoczesne i szybkie katamarany. Wymagany jest paszport (lub dowód osobisty UE)!
Transport autobusowy został odwołany z powodu epidemii covid-19, ale wycieczki katamaranem odbywają się z portów Pula, Rovinj lub Poreč. Według Google najbliższym portem jest Rovinj. Odległość od Opatija wynosi 84 km lub około 72 minut jazdy samochodem.
Cena: od 80 € dla dorosłych. Cena obejmuje przewodnika.

2) Jednodniowa wycieczka statkiem z Opatije do wyspy Krk i Cres

Statek Tunara, Opatija.Start około godziny 08:00 z Opatije. Rejs widokowy i wpłynięcie do miasta Njivice na wyspie Krk. Przerwa na zwiedzanie i pływanie (2 godziny). Kontynuacja wycieczki wpłynięcie do miasta Beli na wyspie Cres. Obiad na statku. Druga przerwa na (2 godziny) pływanie i powrót do miasta Mošćenička Draga i Opatija. Przyjazd do Opatija około 18:00. Krótki film o wycieczce.
Cena: 59,00 € dla dorosłych. W cenę wliczony jest drink powitalny, obiad i przewodnik. Możesz skorzystać z naszego systemu rezerwacji, aby dokonać rezerwacji:

3) Jednodniowa wycieczka autobusem do Jezior Plitwickich

Jeziora Plitwickie.Te piękne jeziora znajdują się 178 km od Opatiji. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Jeziorach i tej wycieczce. Przybliżona trasa:
Zbiór pasażerów rozpoczyna się o godzinie 06:30 w Mošćenička Draga i kończy się o godzinie 07:20 w mieście Rijeka. Podąża autobusem przez Senj z przerwami, a po przyjeździe zwiedzanie z przewodnikiem około 4 godzin. O godzinie 19:00 oczekiwany jest powrót i transfer do hotelu.

Cena dla osoby dorosłej w lipcu i sierpniu (w sezonie): 100 €, w pozostałych 80 €. Autobus, obiad, przewodnik i wstęp do parku narodowego (do 40 €) są wliczone w cenę. Aby znaleźć dostępne miejsca, skorzystaj z naszego internetowego systemu rezerwacji. Obecnie, ze względu na epidemię Covid-19, podróż można rezerwować tylko na żądanie.

W przedsezonie, kliknij tutaj (każdy wtorek):

Rezerwacja online

W sezonie kliknij tutaj (wtorek i czwartek):

Rezerwacja online