Krk-Wenecja

W każdym z wariantów podróży będzie towarzyszyć przez doświadczonego przewodnika, ale tylko w języku angielskim i niemieckim. Statki są nowoczesne i szybkie katamarany. Więcej informacji na temat rejsy i Wenecji.

Transport autobusowy został odwołany z powodu epidemii covid-19, ale wycieczki katamaranem odbywają się z portów Pula, Rovinj lub Poreč. Według Google najbliższym portem jest Rovinj. Odległość od Krk wynosi 135 km lub około 115 minut jazdy samochodem.

Cena: 520 kn dla dorosłych.

Fish piknik, wycieczka z Krka

Miasto Rab. Wyjazd z Krk at 09:30 na wyspie Rab. Drink powitalny.
Przyjazd do miasta Rab at 11:30, zejść z pokładu statku, zwiedzanie miasta, około 45 minut. Czas wolny do 13:30 w mieście. Następnie obiad na łodzi są ryby lub mięsa, sałatki i jeden drink za darmo (wino, woda lub sok).
Wyjazd z Rab godzinie 14:00 na wyspie Pag (Lun).
Przyjazd o 14:30 i zwiedzanie 1500 roku stare drzewa oliwne około 30 minut, a następnie krótki czas pływać z łodzi lub na plaży w pobliżu statku, wyjazd o 16:00.
Wyjazd z wyspy Pag i panoramiczny napęd pobliżu wyspy Galun i blisko Stara Baška (Golden Beach) gdzie są najpiękniejsze plaże na wyspie.
Pływanie na Golden Beach 30 min.
Przylot z powrotem do Krk około 18:00.
Cena: 300 kn dla dorosłych.
Cena obejmuje: drink powitalny, obiad z napojami, przewodnik i transfer busem (maski na autobus są obowiązkowe ze względu na COVID 19).

Aby dokonać rezerwacji online, kliknij tutaj:

Jak w Porec, sezon podróże rozpoczyna się w kwietniu, a kończy się w pierwszej połowie października. Ceny oraz harmonogram zostaną wysłane na życzenie.

Karnawał jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Ludzie przyjeżdżają zewsząd. Mimo że w lutym, zanim zaczniemy, zdjęcia można opisać atmosferę pływającego miasta.

Wenecja, inny świat, 183 km od wyspie Krk.Gondola w Wenecji czeka na was.Wenecja: Canal Grande.Drewniany dok z Wenecji.


Aby uzyskać więcej informacji, proszę o kontakt telefoniczny, +385989485604 - Renata, +38598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim. Więcej informacji o EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH. Ogólne warunki.