Rejsy statkiem z miasta Krk: Wenecja i Krk-Rab-Pag (fish picnic)

Opis wycieczki

Krk-Wenecja

Wenecja, Canal Grande: regaty.W każdym z wariantów podróży będzie towarzyszyć przez doświadczonego przewodnika, ale tylko w języku angielskim i niemieckim. Statki są nowoczesne i szybkie katamarany. Więcej informacji na temat rejsy i Wenecji.
Transport autobusowy został odwołany od 2020 roku z powodu epidemii covid-19, ale wycieczki katamaranem odbywają się z portów Pula, Rovinj lub Poreč. Według Google najbliższym portem jest Rovinj. Odległość od Krku wynosi 135 km lub około 115 minut jazdy samochodem.
Cena: od 80 € dla dorosłych. Cena obejmuje przewodnika na pokładzie i pierwsze 40 minut w Wenecji.

Rejs statkiem Krk-Rab-Pag (fish picnic)

Miasto Rab.Wyjazd z miasta Krk (na wyspę Krk) o 09:30 na wyspę Rab. Drink powitalny. Przyjazd do miasta Rab o 11:30, zejście ze statku, zwiedzanie miasta z przewodnikiem około 45 minut. Czas wolny do 13:30 w mieście. Następnie obiad na łodzi (to ryba lub mięso, sałatka i jeden darmowy napój: wino, woda lub sok). Wyjazd z Rabu o 14:00 na wyspę Pag (miasto Lun). Przyjazd o 14:30 i zwiedzanie 1500-letnich drzewek oliwnych około 30 minut, a następnie krótki czas na kąpiel z łódki lub plaży przy łódce, wyjazd o 16:00. Wyjazd z wyspy Pag i panoramiczny przejazd w pobliżu wyspy Galun i w pobliżu Starej Baski (Złota Plaża), gdzie znajdziesz najpiękniejsze plaże na wyspie. Pływanie na Złotej Plaży około 30 min (jeśli pozwalają na to warunki pogodowe). Powrót do miasta Krk około 18:00.
Cena: 54,00 € dla dorosłych. Cena obejmuje: drink powitalny, obiad z napojami, przewodnik i transfer busem. Aby dokonać rezerwacji online, kliknij tutaj:

Sezon podróże rozpoczyna się w kwietniu, a kończy się w pierwszej połowie października. Ceny oraz harmonogram zostaną wysłane na życzenie. Więcej o wycieczkach statkiem z portów na Istrii.

San Pawl najszybszym katamaranem do Wenecji.Katamaran Prince of Venice.Statek odpływa z Krka w Rab i Pag (fish picnic).Miasto Rab.

Bardzo stare drzewa oliwne w miejscu Lun na wyspie Pag.Przerwa na kąpiel na wyspie Pag.Galun, wyspa mew.Złota Plaża (wyspa Krk).