1) Wycieczka Krk Wenecja

 


Od wyspie Krk zaczynamy z autobusem do Porec. Odległość drogowa jest cca 140 km, tak, że jazda autobusem trwa około 2 godzin.Prześlij punkty wyjścia są: Baska - hotel Corinthia (przed barierą), Punat - dworzec autobusowy w centrum miasta, miasto Krk- dworzec autobusowy w centrume, hotel Drazica. Resort Blue Wave, Malinska-nowy dworzec autobusow w centrum miasta, Njivice- na przystanku autobusowym na skrzyżowaniu powyże hotela Jadran, Resort Uvala Scott- Kraljevica- na wejściu głównym ośrodku resorta (skrzyżowanie 50 metrów odległości od zapory).
Więcej informacji na temat Wenecji i wycieczek.

Cena:70 euro dla dorosłych + bus.

Dla gości szukających prom Krk Wenecja, jest również możliwość, aby go tylko w jednym kierunku. Port ładowania jest wyżej wymieniony molo do służb celnych w Porecu, Rovinju lub Puli, ale problemem jest transport do portu. W tym przypadku niemożliwe, aby zawsze zapewnić transport autobusem do statku.

 

2) Fish piknik, wycieczka z Krka.

 

Miasto Rab. Wyjazd z Krk at 09:30 na wyspie Rab. Drink powitalny.
Przyjazd do miasta Rab at 11:30, zejść z pokładu statku, zwiedzanie miasta, około 45 minut. Czas wolny do 13:30 w mieście. Następnie obiad na łodzi są ryby lub mięsa, sałatki i jeden drink za darmo (wino, woda lub sok).
Wyjazd z Rab godzinie 14:00 na wyspie Pag (Lun).
Przyjazd o 14:30 i zwiedzanie 1500 roku stare drzewa oliwne około 30 minut, a następnie krótki czas pływać z łodzi lub na plaży w pobliżu statku, wyjazd o 16:00.
Wyjazd z wyspy Pag i panoramiczny napęd pobliżu wyspy Galun i blisko Stara Baška (Golden Beach) gdzie są najpiękniejsze plaże na wyspie.
Pływanie na Golden Beach 30 min.
Przylot z powrotem do Krk około 19:00.
(Cena: 36 euro dla dorosłych, 2018.) Cena obejmuje: obiad, przewodnik.

Jak w Porec, podróże sezon rozpoczyna się w kwietniu, a kończy się w pierwszej połowie października. Ceny oraz harmonogram zostaną wysłane na życzenie.


Karnawał jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Ludzie przyjeżdżają zewsząd. Mimo, że w lutym, zanim zaczniemy, zdjęcia można opisać atmosferę pływającego miasta.

Wenecja, inny świat, 183 km od wyspie Krk.Gondola w Wenecji czeka na was.Wenecja: Canal Grande.Drewniany dok z Wenecji.Zapraszamy do Wenecji.


Aby uzyskać więcej informacji na temat organizowanych wycieczek łodzią z Krka do Wenecje lub ini podróży proszę o kontakt telefoniczny, 0038598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim.
EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH,
Ogólne warunki.