1) Wycieczka Krk Wenecja

 

Od wyspie Krk zaczynamy z autobusem do Porec. Odległość drogowa jest około 140 km, tak, że jazda autobusem trwa około 2 godzin. Punkty wyjścia są: Baska - hotel Corinthia (przed barierą); dworce autobusowe w centrum miast Krk, Punat i Malinska; hotel Drazica; Resort Blue Wave; Njivice- na przystanku autobusowym na skrzyżowaniu powyże hotela Jadran; Resort Uvala Scott - Kraljevica - na wejściu głównym ośrodku resortu (skrzyżowanie 50 metrów odległości od zapory).
Więcej informacji na temat Wenecji i wycieczek.

Cena: 80 euro dla dorosłych

Dla gości szukających prom Krk Wenecja jest również możliwość, aby go tylko w jednym kierunku. Port ładowania jest wyżej wymieniony molo do służb celnych w Porecu, Rovinju lub Puli, ale problemem jest transport do portu. W tym przypadku niemożliwe, aby zawsze zapewnić transport autobusem do statku.

 

2) Fish piknik, wycieczka z Krka.

 

Miasto Rab. Wyjazd z Krk at 09:30 na wyspie Rab. Drink powitalny.
Przyjazd do miasta Rab at 11:30, zejść z pokładu statku, zwiedzanie miasta, około 45 minut. Czas wolny do 13:30 w mieście. Następnie obiad na łodzi są ryby lub mięsa, sałatki i jeden drink za darmo (wino, woda lub sok).
Wyjazd z Rab godzinie 14:00 na wyspie Pag (Lun).
Przyjazd o 14:30 i zwiedzanie 1500 roku stare drzewa oliwne około 30 minut, a następnie krótki czas pływać z łodzi lub na plaży w pobliżu statku, wyjazd o 16:00.
Wyjazd z wyspy Pag i panoramiczny napęd pobliżu wyspy Galun i blisko Stara Baška (Golden Beach) gdzie są najpiękniejsze plaże na wyspie.
Pływanie na Golden Beach 30 min.
Przylot z powrotem do Krk około 19:00.
Cena: 40 euro dla dorosłych. Cena obejmuje: obiad, przewodnik.

Jak w Porec, sezon podróże rozpoczyna się w kwietniu, a kończy się w pierwszej połowie października. Ceny oraz harmonogram zostaną wysłane na życzenie.

Karnawał jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Ludzie przyjeżdżają zewsząd. Mimo że w lutym, zanim zaczniemy, zdjęcia można opisać atmosferę pływającego miasta.

Wenecja, inny świat, 183 km od wyspie Krk.Gondola w Wenecji czeka na was.Wenecja: Canal Grande.Drewniany dok z Wenecji.


Aby uzyskać więcej informacji, proszę o kontakt telefoniczny, +385989485604 - Renata, +38598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim. Więcej informacji o EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH. Ogólne warunki.