Prom Pula Wenecja, wycieczki i jazdy w jednym kierunku

Ta strona pokazuje wszystkie linie żeglugowe między Pula a Wenecją. Pod opisem każdej wycieczki znajduje się przycisk "Dostępność i rezerwacja". Klikając w nią, uruchamiana jest aplikacja online, która pokazuje dostępne terminy i dokładne miejsca wypłynięcia łodzi lub autobusu. Kontynuując proces, możliwe jest również zarezerwowanie wycieczki.

Warunki podróży i miejsce wyjazdu

Do udziału w wycieczce wymagany jest paszport lub dowód osobisty. Sprawdź wszystkie warunki podróży.
Odległość między miastami wynosi 130 km, a przejazd motorówką trwa 4 godziny. Tutaj można przeczytać więcej o tym, jak grupa porusza się po Wenecji po przyjeździe. Przewóz z miasta Medulin, Pula i Fažana jest dostępny.
Dla pasażerów, którzy jadą do Puli w jednym kierunku, punktem wyjściowym w Wenecji jest Terminal San Basilio.
Nie ma innych promów samochodowych między Puli i Włoch, więc pasażerowie mogą korzystać z opisanych linii jako transport w jedną stronę. Poza sezonem, od kwietnia do czerwca i od połowy września do pierwszej połowy października, promy płyną wyłącznie z Poreča lub Rovinja i transport autobusowy jest zapewniony z Puli na statek iz powrotem dla pasażerów podróży powrotnej.

Jak zarezerwować?

Do rezerwacji obu podróży wymagane są następujące informacje: imię i nazwisko, data urodzenia, narodowość, płeć, numer dokumentu podróży.

 • Na twoją prośbę (e-mail) wyślemy Ci ofertę, za pomocą której możesz zapłacić łączną kwotę lub depozyt z góry, a saldo przy wyjeździe gotówką.
 • W przypadku rezerwacji online kaucję wpłacasz kartą z góry, resztę w dniu wyjazdu gotówką. Możesz przesłać dane osobowe za pośrednictwem naszej aplikacji internetowej.

Cena zawiera poradnik eksperta w języku niemieckim i angielskim. Polski przewodnik jest możliwy, jeśli jest dużo polskich pasażerów. Jedzenie i napoje nie są wliczone w cenę. Bilety podróżne (vouchery) mogą być drukowane lub w formie elektronicznej. Dla konkretnych cen i harmonogram prześlij nam swoje pytanie.

Port

Dla gości, którzy przychodzą sami, jest konieczne, aby znaleźć się w molo służb celnych w Puli. Najbliższym adresem, który można rozpoznać po nawigacji GPS, jest Riva 24, 52100 Pula. Od zalecanego parkingu Karolina (Trg Nimfeja bb, 52100, Pula) do mola celnego w Puli odległość wynosi zaledwie 170 m. Ten parking jest bardzo blisko, ale nie bardzo tanie, a cena wynosi 4 € za godzinę. Więcej informacji na temat parkowania w porcie w Puli znajdziesz tutaj.

Jednodniowe wycieczka z promem Anđela

Ten statek wypływa z portu Pula o godzinie 7:30 w każdy wtorek, czwartek i sobotę od 4 czerwca do 26 września 2024 roku. Wolne miejsca można znaleźć za pośrednictwem naszej aplikacji, klikając przycisk "Rezerwacja online". Prosimy o rezerwację w (wysoki) sezonie z co najmniej 72-godzinnym wyprzedzeniem. Organizator tej podróży jest firma Kompas.

Opis statku

Katamaran Anđela.Katamaran Anđela ma 35 m długości i 10,5 m szerokości, maksymalna prędkość to 33 węzły. Posiada przestronny, wygodny i klimatyzowany salon, 4 toalety. Znajduje się tu również bar, który oferuje ciepłe i zimne napoje bezalkoholowe i alkoholowe, a także proste dania. Został wyprodukowany w Norwegii w 2011 roku i wyposażony w nowoczesny sprzęt nawigacyjny. Napęd jest klasyczny, z 2 silnikami diesla o mocy 1080 KM każdy, które zapewniają dużą prędkość i stabilność.

Zaplanowany harmonogram na ten dzień podróży (w obie strony)

 • 07:00 check-in, celny molo w Puli.
 • 07:30 wyjazd.
 • 11:00 przyjazd do Wenecji i czas wolny na zwiedzanie.
 • 17:00 check-in, San Basilio, Wenecja.
 • 17:30 wyjazd.
 • 21:00 powrócić do punktu wyjścia.

Transfer autobusem

Transfer lokalnym autobusem kosztuje 8,00 € dla dorosłych. Rozkład jazdy autobusów w Medulin to: kempingi Kažela i Medulin, hotele Belvedere, Holiday, Sensimar i Arcus, agencja Globus o godzinie 6:00. Wyjazdy z Banjole są o 6:15 przed hotelami Del-Mar i Centinera. W Puli czas odjazdu wynosi: o 6:30 od głównej ulicy (Ulica Prekomorskih Brigada bb / bar Cuba Libre), Resort Horizont o 6:30 i Punta Verudela o 6:35. Odjazdy z Fažana są o 6:50 od przystanku autobusowego i od recepcji kempingu Bi Village.

Ceny

Dorośli płacą od 85 €, dzieci do 13,99 lat 50% i dzieci do lat 6,99 za darmo. Sezon niski trwa od 1 do 27 czerwca i od 1 do 26 września, a sezon wysoki od 28 czerwca do 31 sierpnia 2024 roku. Aby dokonać rezerwacji, kliknij tutaj:

Na wycieczki z portu, ceny dla dorosłych wynoszą: 85,00 € poza sezonem, a 95,00 € w sezonie.

Na wycieczki ze zorganizowanym transportem łodzią, ceny dla dorosłych wynoszą: 93,00 € w niskim, a 103,00 € w wysokim sezonie.

Wycieczki w jedną stronę pomiędzy Wenecją a Pulą

W tym wariancie cena za podróż dla dorosłych wynosi 79,00 € poza sezonem i 89,00 € w sezonie wysokim. Odbiór lokalnym autobusem jest ponownie dostępny w Chorwacji i kosztuje 8 € za osobę dorosłą. We Włoszech nie mamy możliwości transferu autokarem. Jeśli nie wejdziesz na Stare Miasto, nie musisz płacić podatku turystycznego za wejście do Wenecji.
Jak już wspomniano, wyjazd z Chorwacji odbywa się o godzinie 07:30 rano, natomiast wyjazd z Włoch o godzinie 17:30. Portem wyjścia w Wenecji jest San Basilio.
Bagaż może składać się z jednej większej sztuki oraz bagażu podręcznego. W przypadku zwierząt domowych wymagane są dokumenty podróżne i ogłoszenie. W przypadku transportu rowerowego wymagane jest również ogłoszenie. Transport rowerów: możliwy jest wyłącznie w przypadku rowerów napędzanych wyłącznie siłą mięśni ludzkich i kosztuje 10 €.
Poniższa aplikacja do wyboru daty została skonfigurowana tak, aby obliczyć koszt łodzi i koszt przejazdu autobusem na łódź. Jeżeli w menu wybierzesz przybycie do portu, cena zostanie obliczona bez przejazdu autokarem.

Jednodniowe wycieczka z promem San Pawl

Ten katamaran pływa w każdy wtorek od 6 czerwca do 26 września oraz w każdy piątek i niedzielę od 2 lipca do 28 sierpnia. Prosimy o rezerwację w (wysoki) sezonie z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem. Właścicielem łodzi i organizatorem tej wycieczki jest firma Venezialines.

Opis statku

Prom San PawlKatamaran San Pawl ma 35,20 metrów długości i 11,5 metra szerokości. Maksymalna prędkość wynosi 50 węzłów. Ma 4 toalety, bar który oferujący gorące i zimne napoje bezalkoholowe, a także napoje alkoholowe i proste posiłki, takie jak rogaliki, kanapki, czekoladki i słodycze. Wyprodukowany w Norwegii, wyposażony w nowoczesne urządzenia nawigacyjne. Przestrzeń dla pasażerów jest w pełni klimatyzowana. Napęd 2 silników o mocy 2550 KM i konstrukcja z poduszką powietrzną zapewniają szybkość i stabilność.

Zaplanowany harmonogram na ten dzień podróży

 • 07:00 check-in, celny molo w Puli.
 • 07:30 wyjazd.
 • 11:15 przyjazd do Wenecji i czas wolny na zwiedzanie.
 • 16:45 check-in, San Basilio, Wenecja.
 • 17:15 wyjazd.
 • 20:45 powrócić do punktu wyjścia.

Transfer autobusem

Opłata za transport autobusowy na statek iz powrotem wynosi 8,00 € dla dorosłych i 4,00 € dla dzieci do 14 roku życia. Standardowe godziny odjazdów autobusów to: Medulin: kemping Kažela, i hotele Belvedere, Holiday i Sensimar 5:55, kemping Medulin 6:05, agencja Globus i hotel Arcus 6:10. Czasy pick-up od Puli są: Pješčana Uvala 06:25, Punta Verudela 6:45, Zlatne Stijene 6:45, Omladinski Hostel 6:50, Hotel Pula 6:55, kemping Stoja 6:55. Inne czasy odbioru: Premantura 6:25, Banjole (centrum) 6:30, Banjole (kemping Indije) 6:35, Fažana (kemping Bi Village) 6:45.

Ceny

Sezon niski trwa od 6 do 20 czerwca i od 1 do 19 września. Sezon wysoki trwa od 21 czerwca do 1 września. Poza sezonem cena rejsu wynosi 85,00 € dla dorosłych, dzieci od 6 do 13,99 lat płacą 43,00 €. Jeśli dzieci mają zniżkę na pakiet rodzinny, płacą 0 €, czyli podróżują statkiem za darmo. Pakiet rodzinny obowiązuje, gdy z dziećmi podróżują co najmniej dwie osoby dorosłe.
W sezonie cena rejsu wynosi 95,00 € dla dorosłych, dzieci od 6 do 13,99 lat płacą 48,00 €.
Całkowitą cenę wycieczki uzyskuje się, dodając cenę rejsu statkiem i cenę transportu autobusem (jeśli istnieje).
Dzieci do lat 5,99 zawsze podróżują bezpłatnie łodzią i autobusem. Cena obejmuje fachowego przewodnika.

Na rejsy z portu, poza sezonem, cena dla dorosłych wynosi 85,00 €. Obowiązuje pakiet rodzinny.

Na rejsy ze zorganizowanym transportem łodzią, poza sezonem, cena dla dorosłych wynosi 93,00 €. Obowiązuje pakiet rodzinny (pro statek).

Jazda w jednym kierunku z promem San Pawl

Ceny wahają się od 79 do 92 € i mogą być dostarczane na żądanie na konkretny termin. W takim przypadku autobus nie jest dostępny.

Most Westchnień w Wenecji.Gondole.Pałac Dożów.Rialto.

Maski karnawałowe.Gondole.Canal Grande.W dokach Wenecji.