1) Pula do Wenecji statkiem.

 

Odległość między miastami wynosi 130 km, a przejazd motorówką trwa 3 godziny. Więcej informacji na temat Wenecji i wycieczek. W lipcu i sierpniu odbywają się wycieczki w każdy wtorek, środę, czwartek, piątek soboty i niedziele.

Plan podróży:

07.30 check-in i wyjazdu (molo służb celnych w Puli).
11.00 przyjazd do Wenecji, zwiedzanie i rekreacja.
17.00 wyjazd łodzią.
20.00 przyjazd do portu.

Cena: 520 HRK dla dorosłych.

Jest również możliwe, aby przejść tylko w jednym kierunku. Ceny dla dorosłych to 453 do 615 kun za osobę.

Transport autobusowy od Medulin, Stoja, Veruda jest możliwe.
Dla gości, którzy przychodzą sami, jest konieczne, aby znaleźć się w molo służb celnych w Puli, adres: Ulica Riva obok rzymskiego amfiteatru.
Statki : Adriatic Jet, San Frangisk .

 

2) Fish-picnic do Rovinja, Lim Fjorda i Vrsara

Lim FjordWyjazd o godzinie 9.00. Statek: Melisa. Panoramiczny rejs przeszłości słynnego archipelagu Brioni (Brijuni) oraz wzdłuż wybrzeża na północ. Następnie będziemy kontynuować przez Limskiej kanal do jaskinie piratów. Kontynuujemy do Vrsara (przerwy 2 h). Obiad i wizyta na starym mieście lub okazji do orzeźwiający pływanie i nurkowanie. Następnie łódź idzie do Rovinj, gdzie jest przerwa 2 godz. Po spacer po starym mieście, czas wolny do zakupów itp.
Przyjazd w Puli na 18:00.

Cena: 270 HRK dla dorosłych.

Cena obejmuje: obiad, przewodnik.

Dojazd busem z hoteli Medulin, Belvedere, Holiday i inne miejsca w Medulinu i z hotel Histria, Palma, Brioni, Park, Pula, AC Bi-Village, i innych miejscach w Puli jest możliwe. Cena: 30 HRK dla dorosłych. Dla gości przybywających sam, punkt startowy znajduje się na wybrzeżu, tuż obok Katedry z adresem: Trg Svetog Tome 2. Od zalecanej parkingu odległość wynosi około 400 m. Oto jest szczegółowy opis tej podróży.

Dla gości, którzy nie są w Pula lub w pobliżu, dobrze jest wiedzieć więcej o innych podróży statkiem-Istria.

 

3) Wycieczka do Parku Narodowego Brijuni.

 

Statek: Martinabela. Podróż do wispy Brijuni.
Plan:
10:45 odejście od Puli. Panoramiczny jazdy od portu, wzdłuż wybrzeża, mijając Stinjan, a wyspa św. Jerolim do Veli Brijun. Po przyjeździe zwiedzanie Parku Narodowego.

Zwiedzanie Parku Narodowego Brijuni (cca. 3,30h)

16:30 Przyjazd do portu.


Jest również możliwe, że wariant popołudniowa, z wyjazdu na 14.45 i powrót o 20:00.

Cena: od 260 HRK dla dorosłych.

Cena obejmuje: przewodnika i wejście do Parku Narodowym.

 

4) Rejs statkiem Porer - Kamenjak

 

Rejs na Porer y Kamenjak. Wyjazd z Puli (Port: Bunarina) o godzinie 14:00. Jedź wzdłuż wybrzeża Istrii do latarni Porer, zbudowany w 1833 roku wysokiej 35 m. Podróż kontynuować do przylądka Kamenjak, który jest o 2,5 km od latarni morskiej. Kamenjak to obszar chroniony od 1996 roku, ważne krajobrazy (IUCN Kategoria: V). W momencie zbliżania się do obszaru z jaskiń, kotwiczenia łodzi, pływanie i obiad. Jazda kontynuować do laguny "Buza" na Kamenjak. Przerwa i pływanie ponownie. Powrót około 19:00.

Cena: 250 HRK dla dorosłych.

Cena obejmuje: drink powitalny, obiad (ryby lub mięso z grilla, chleb, sałatki i napoje jak wino, soki i wody).

 

5) Fish picnic Medulin-Kamenjak-Porer-Ceja

 

Transport autobusowy jedzie około 11:20 na terenie Fazana i Stinjan i około 11:30 z Punta Verudele, Zlatne stijene i obszaru na południe od Puli. Odejście łodzi z Medulina około 12:00. Panoramiczny przejazd przez archipelag Medulin do przylądka Kamenjak. Kotwa jest wyrzucany z łodzi i płynie na otwartym morzu. Jeśli pogoda zezwala, można pływać do jaskini Golumbera. Łódka jazdy aż do latarni Porter, a następnie odwraca się i odjeżdża na północ. Po przyjeździe do zatoki Krmeda śledzi obiad i wyjazd do wyspy Ceja. Po przyjeździe na wyspę, odpoczynek lub pływanie. Wróć do Medulin 17:00. Wróć do Puli autobusem około 17:30.

Cena: 225 HRK dla dorosłych.

Cena obejmuje: transport do łodzi z powrotem, przewodnika, aperitif i obiad. Podróż odbywa się w poniedziałek, środę i piątek, w sezonie każdego dnia. Również w sezonie, rano wariant jest również dostępny od 09:00 do 15:00. Cena dla gości przybywających sam na pokładzie w Medulin jest 200,00 HRK.

 

6) Krótka wycieczka statkiem z Puli lub Fažani: Panorama Brijuni.

 

Aranżacja od typu fish-picnic trwa około 5 godzin, ma przerwę na pływanie i kosztuje 225 HRK dla dorosłych.
Cijena obejmuje obiad z napojami, przewodnik. Lunch na pokładzie: ryby i steki z grilla, sałatki i chleb, a także nieograniczonej konsumpcji wina, wody mineralnej i soków.

Najkrótsza podróż składa się tylko z panoramicznym jazdy przez archipelagu Brijuni bażanta 90 minut. Cena wynosi 120 HRK dla dorosłych, aw cen napojów bezalkoholowych. Do pływania, trzeba dodać kolejny wpis na wyspę św Jerolim (cena 30 HRK dla dorosłych).

 

7) Wycieczki z obserwacją delfinów w Puli i okolicach.

 

Wycieczka łodzią zmierzchu z Puli

 

Odjedź o godzinie 18:30 od portu pod Arena. Wycieczka odbywa się łodzią Ulika o długości 18,13 i szerokości 4,72 m. Panoramiczny wjazd przez port w Pula, w pobliżu wysepek Andrija i Katarina do archipelagu Brijuni. Położenie obserwujące delfiny położone jest na zachód od wyspy Vanga. Cieszący się delfiną gra i zachód słońca. Po powrocie, jako atrakcja do fotografowania, są świetlne giganty - żurawie w stoczni, które są podświetlane w specjalny sposób, więc kolory zmieniają się w czasie. Wróć o 21:30.

Cena dla dorosłych: 225 HRK

W cenę wliczony jest drink powitalny, kolacja i wino, woda i sok w trakcie jazdy. Obiad na łodzi to: ryba lub pałeczki, sałatka i chleb.

 

Polowanie na delfiny - wyjazd z Medulina

 

Wyjazd o godzinie 19:00 z portu miejskiego. Wycieczka odbywa się łodzią Sandra, długość 16 i szerokość 4,5 m. Przejazd przez Archipelag Medulin do Donji Kamenjak. Ciesz się w grze delfinów. Kolacja z muzyką na żywo o zachodzie słońca. Powrót około 23:00.

Cena dla dorosłych: 250 HRK

Cena obejmuje napój powitalny i kolację. Obiad na łodzi to: przekąska (ryba słona), ryba lub grillowane kotlety, sałatka i chleb, nieograniczone spożycie wina, woda mineralna, sok i owoce. Muzyka na żywo gra 4x45 minut (zespół: perkusja i gitara). W czwartek zaplanowano wycieczkę dla dorosłych (starszych niż 16) i piątek dla rodzin.

 

Oglądanie delfinów - wycieczka z Fazane

 

Wyjazd o godzinie 18:30. Wycieczka odbywa się łodzią Emilio o długości 12 i szerokości 4,2 m. Przejazd przez archipelag Brijuni. Przybycie na miejsce pomiędzy wyspą Vanga i Vrsar. Oglądanie delfinów. Powrót około 21:00.

Cena dla dorosłych: 150 HRK

Cena nie obejmuje żywności lub napojów.

 

8) Jednodniowa wycieczka autobusem: Jeziora Plitwickie.

 

Podróż do NP Jeziora Plitwickie. Opis podróży i parku narodowego.

planowanie podróży

Start z hotelu, zgodnie z harmonogramem:Banjole (06:40), Medulin (07:00), Horizont and Punta Verudela (07:20), stacji benzynowych Luk-Oil (07:40), Bi-Village w Fazana (07:50).

13.00 zwiedzanie parku narodowego z przewodnikiem
16.15 obiad w restauracji
17.15 odejście od Jeziora Plitwickie
22.00 oczekuje przyjazdu i transfer do hotelu

Cena: do 680 HRK dla dorosłych.

Bus, przewodnik, obiad, i wejście do Parku Narodowego (180 HRK = 24 euro) są wliczone w cenę.

 

 

Są to wycieczki do najbardziej popularnych atrakcji. Wszystkie ceny podane są orientacyjnie. Pula jest największym miastem na zachodnim wybrzeżu Istrii, a sezon >przejazdy do Wenecji zaczyna się w czerwcu, a kończy się w pierwszej połowie września. W szczytowym okresie wstępnego można podróżować przez Rovinj z autobusowego transportu do łodzi i plecach. Inne wycieczki, Rovinj, NP Brijuni, przejdź od Wielkanocy do października. Dla konkretnych cen i harmonogram prześlij nam swoje pytanie.

 


Jeśli pochodzą z prywatnego samochodu w Pula portu, zalecamy parking na ulicy Riva, pomiędzy amfiteatrem i morze. Oto cena
HRK 8 / godzinę, z płatności w dniu wyjazdu.

Maski karnawałowe 1.Gondole.Canal Grande.W dokach Wenecji.

Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny, 0038598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim. Informacje o EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH,
Ogólne warunki.