Pula-Wenecja

Odległość między miastami wynosi 130 km, a przejazd motorówką trwa 3 godziny. Tutaj można przeczytać więcej o tym, jak grupa porusza się po Wenecji po przyjeździe. W lipcu i sierpniu odbywają się wycieczki w każdy wtorek, środę, czwartek, piątek soboty i niedziele. Przewóz z Medulin, Pula, Fazana jest dostępny, ale jest pewien, tylko na podróż powrotną. Dla gości, którzy przychodzą sami, jest konieczne, aby znaleźć się w molo służb celnych (GPS: latitude: 44.87466, longitude: 13.848159) w Puli. Najbliższym adresem, który można rozpoznać po nawigacji GPS, jest Riva 24, 52100 Pula i znajduje się około 100 m od doku celnego. Od zalecanego parkingu (ulica Riva, obok rzymskiego amfiteatru) do mola celnego w Puli odległość wynosi zaledwie 150 m. Ten parking jest bardzo blisko, ale nie bardzo tanie, a cena wynosi 15 HRK za godzinę.
Nie ma innych promów samochodowych między Puli i Włoch, więc pasażerowie mogą korzystać z opisanych linii jako transport w jedną stronę. Poza sezonem, od kwietnia do czerwca i od połowy września do pierwszej połowy października, promy płyną z Poreca lub Rovinja i transport autobusowy jest zapewniony z Puli na statek iz powrotem dla pasażerów podróży powrotnej.
Dla pasażerów, którzy jadą do Puli w jednym kierunku, punktem wyjściowym w Wenecji jest Terminal San Basilio.

Jednodniowe wycieczka z promem Prince of Venice

Najpierw sprawdź warunki podróży pod kątem choroby Covid-19.
Wycieczka odbywa się w każdą sobotę do końca września. Właściciel łodzi i organizator tej podróży jest firma Kompas.
Opis statku.

Zaplanowany harmonogram na ten dzień podróży

Prince of Venice07:00 check-in - celny molo w Puli
07:30 wyjazd.
11:00 przyjazd do Wenecji i czas wolny na zwiedzanie.
17:00 wyjazd (Port San Basilio).
20:30 powrócić do punktu wyjścia.

 

Cena: HRK 600 dla dorosłych, dzieci do 14 lat 50% i dzieci do lat 7 za darmo.

Cena zawiera transport lokalny autobusem i poradnik eksperta w języku niemieckim i angielskim. Polski przewodnik jest możliwy, jeśli jest dużo polskich pasażerów. Jedzenie i napoje nie są wliczone w cenę. Rozkład jazdy autobusów w Medulin to: Camping Kazela i Hotel Belvedere, Holiday and Sensimar, Camping Medulin, agencja Globus i Hotel Arcus o godzinie 6:00. Wyjazdy z Banjole są o 6:15 przed hotelami Del-Mar i Centinera. W Puli czas odjazdu wynosi: o 6:25 od głównej ulicy (Ulica Prekomorskih brigada bb / bar Cuba Libre), horyzont odbioru o 6:30 i Punta Verudela o 6:35. Odjazdy z Fazana są o 6:55 od przystanku autobusowego i od recepcji kempingu Bi-Village.

Jazda w jednym kierunku z promem Prince of Venice


W tym wariancie cena wynosi 453 HRK i może być dostarczona na żądanie. W przypadku jazdy w jedną stronę lokalny autobus jest dostępny i kosztuje 30 HRK za osobę dorosłą.

Bagaż może składać się z jednego większego kawałka i bagażu podręcznego (który ma maksymalne wymiary 56 cm x 45 cm x 25 cm i maksymalną wagę do 10 kg). W przypadku zwierząt domowych wymagane są dokumenty podróży i ogłoszenie. Do transportu rowerów wymagane jest również ogłoszenie.

Jak zarezerwować?

  • Do rezerwacji obu podróży wymagane są następujące informacje: imię i nazwisko, data urodzenia, narodowość, płeć, numer dokumentu podróży. Na twoją prośbę (e-mail) wyślemy Ci ofertę, za pomocą której możesz zapłacić łączną kwotę lub depozyt z góry, a saldo przy wyjeździe gotówką.

Dla konkretnych cen i harmonogram prześlij nam swoje pytanie.

Jednodniowe wycieczka z promem San Frangisk

(Anulowane z powodu epidemii COVID-19) Właścicielem łodzi i organizatorem tej wycieczki jest firma Venezialines.

Regata przez kanał Grande.St. Pawl, najszybszy katamaran do Wenecji.Wewnątrz statku do Wenecji.Adriatic Jet, katamaran.Rialto, najbardziej znany most na Canal Grande.

Most Westchnień w Wenecji.Gondole.Pałac Dożów.Maski karnawałowe.

Maski karnawałowe 1.Gondole.Canal Grande.W dokach Wenecji.

Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny, +385989485604 - Renata (+38598232083 – Nenad), lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim. Informacje o EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH,
Ogólne warunki.