Rejsy statkiem z Fažany

Opis wycieczek

Oglądanie delfinów

Oglądanie delfinów.Wyjazd około 18:00 z przystani w autokempingu Bi Village, Fazana. Wycieczka odbywa się łodzią Srebreno o długości 16 i szerokości 4,8 m. Jazda przez archipelag Brijuni. Przyjazd na miejsce między wyspami Vanga i Vrsar. Oglądanie delfinów. Kolacja o zachodzie słońca. Powrót około godziny 20:00.

Cena dla osoby dorosłej wynosi 220 HRK i obejmuje powitalnego drinka, kolację oraz wino, wodę i sok przez cały czas przejazdu. Kolacja to: ryba lub mięso z grilla, sałata i pieczywo oraz nieograniczone spożycie wina, wody mineralnej i soku. Aby zobaczyć harmonogram i możliwe rezerwacje online, kliknij tutaj:

Rezerwacja online

Czas wypłynięcia wszystkich statków zmienia się tak, że zachód słońca przypada na połowę rejsu. Czy istnieje sposób, aby nie można było znaleźć delfinów? Tak, ale również ten rodzaj wycieczki może być bardzo atrakcyjny.

Fish picnic: Brijuni z pływaniem

Łódź  Srebreno, PulaWyjazd około 10:45 z przystani w autokempingu Bi Village, Fazana. Wycieczka odbywa się łodzią Srebreno. Po wejściu na pokład powitalnego drinka i przejazd do Sveti Jerolim (wyspa archipelagu Brijuni). Przerwa na kąpiel (2 godz.) I obiad na pokładzie. Wycieczka panoramiczna po wyspach archipelagu. Powrót około 16:00.

Cena za osobę dorosłą wynosi 250 HRK.Cena obejmuje obiad z napojami, przewodnik i kolejny wpis na wyspę św Jerolim. Obiad na pokładzie: ryby i steki z grilla, sałatki i chleb, a także nieograniczonej konsumpcji wina, wody mineralnej i soków. Również menu wegetariańskie. Rozkład jazdy i rezerwacje:

Rezerwacja online

Sveti Jerolim to mała wyspa o powierzchni 0,125 kilometrów kwadratowych z plażą o długości 1,554 km. Morze jest bardzo czyste i przejrzyste.

Fish picnic: Kanał Limski-Vrsar-Rovinj

Lim Fjord.Statek Melisa wypływa (o 9:00 z Puli i) o 9.30 z portu Fazana (Brionska 10). Panoramiczny rejs wzdłuż wybrzeża na północ, przez Kanał Limski do Jaskini Piratów. Pierwsza przerwa w Vrsar (2 godz.): obiad na łodzi, stare miasto lub poczęstunek. Druga przerwa w Rovinj (2 godz.): zwiedzanie, zakupy itp. Powrót do portu okolo 17:00.

Cena dla osoby dorosłej wynosi 270 HRK. Cena obejmuje: obiad, przewodnik. Oto jest szczegółowy opis tej podróży. Poszukaj wolnych miejsc i możliwą rezerwację online dla wariantu tej podróży z wejściem na pokład w Fazana:

Rezerwacja online

Na wycieczkę zorganizowanym autobusem do łodzi (Pula), cena wynosi 300 HRK. Aby zarezerwować, kliknij tutaj i wybierz punkt początkowy autobusu. Domyślną pozycją menu jest odbiór autokempingu Bi Village w Fažanie, ale możesz wybrać dowolną stację początkową z Peroj do Stinjan, zgodnie z harmonogramem:

Rezerwacja online

Fish picnic Medulin-Kamenjak-Porer-Ceja

Fish picnic Medulin-Kamenjak-Porer-Ceja.Autobus (lub auto) kursuje około godziny 11:00 z rejonie Fazana i Stinjan. Wyjazd łodzią z Medulin około godziny 12:00. Przylądek Kamenjak: pływanie na otwartym morzu (1 godz. na kotwicy). Jedź do latarni morskiej Porer. Zatoka Krmeda, obiad. Wyspa Ceja: (1 godz.) pływanie. Powrót do portu o godzinie 17:00, a do Fazany około 17:40.

Cena wynosi 230 HRK dla osoby dorosłej i obejmuje: autobus, przewodnika, aperitif i obiad. Oto szczegółowy opis. Proszę wybrać punkt początkowy autobusu. Domyślna pozycja menu to Peroj, ale możesz dowolnie wybrać punkt początkowy:

Rezerwacja online

W sezonie również poranny wariant dostępny jest od 09:00 do 15:00. W ten sposób wariant poranny trwa 1 godzinę dłużej, co wydłuża przerwy na kąpiel. Autobus kursuje od 07:55 według dolnego rozkładu, a powrót do Fažany planowany jest około 15:40.

Rezerwacja online

Glassboat Igor

Glassboat Igor.Najkrótsza indywidualna przejażdżka przez archipelag Brijuni z Fažany trwa 90 minut. Jeśli wybierzemy łódkę ze szklanym dnem, możemy zobaczyć podwodny świat, więc ta wycieczka staje się atrakcją dla dzieci.

Cena wynosi 150 HRK dla dorosłych, a napoje bezalkoholowe są wliczone w cenę. Za pływanie trzeba zapłacić dodatkowy bilet na wyspę Sveti Jerolim (bilet kosztuje od 25 kun).

Rezerwacja online

Wycieczki do Wenecji

Prom Prince of VeniceTe wycieczki rozpoczynają się o 7:30 rano z Puli (zameldowanie o 7:00), az Fazany jest autobus. Domyślną pozycją początkową autobusu jest odbiór kempingu samochodowego Bi Village w Fažanie. Wycieczki katamaranem Prince of Venice odbywają się w soboty, a katamaranem San Pawl we wtorki i niedziele.

Cena: 600 HRK dla dorosłych i dzieci płatne według cen pakietu rodzinnego. Cena obejmuje transfer lokalnym autobusem i przewodnika.

Prywatny rejs łodzią do skał mew (Galebove Stijene, Stoja)

Galebove Stijene, Pula.Wypłynięcie z portu Fažana około 15:30. Przejedź przez archipelag Brijuni w kierunku Stoja, na południe od portu w Puli. Przylot do Galebove Stijene. Zakotwiczenie statku. Przerwa na kąpiel około 1 godziny. Można skakać z łodzi i ze skał. Powrót około 18:30.

Cena od 1800,00 HRK dla grupy do 12 osób i zawiera napoje podczas jazdy.

Prywatny rejs łodzią po archipelagu Brijuni

Łódka Elen, Fažana.Dla małych grup najlepsza jest prywatna wycieczka na basen bez wchodzenia do parku narodowego. Jazda trwa około 1 godziny i 45 minut. Pływanie na wyspie Sveti Jerolim (bilet kosztuje od 25 HRK) i spożywanie napojów jest opcjonalne. Godziny odjazdów o 09:00, 12:00, 14:00 i 19:00 (delfiny).

Cena od 1500,00 HRK dla grupy do 12 osób. Nie zawiera jedzenia ani napojów. W przypadku dużych grup prosimy o kontakt.