1) Wycieczka Novigrad Wenecja.

Do tej pory nie było bezpośredniego połączenia statkiem z Novigrada do Wenecje, więc zaczynamy z bezpłatnym autobusem do Poreca i Umaga. Odległość drogowa jest 15 km, tak, że jazda autobusem trwa około 20 minut.
Więcej informacji na temat Wenecj i wycieczek.

Cena: od 520 HRK dla dorosłych.

Ważne! Jeśli zarezerwujesz tę podróż online z nami, musisz przesłać nam następujące informacje: numer kuponu, który otrzymałeś w wiadomości e-mail, a dla wszystkich pasażerów imię i nazwisko, datę urodzenia, narodowość, płeć, numer dokumentu, z którym podróżujesz (Paszport lub dowód osobisty). Dla rodzin z dziećmi w wieku od 7 do 14 lat, nie rezerwuj online, ale wyślij nam prośbę o zniżkę.

Na wycieczkę via Porec, z organizowanym autobusem do łodzi, kliknij tutaj:

Prześlij punkty wyjścia są : hotel Maestral, często są możliwe transfery Mareda i Dajla. Podróż z Umaga ma tę zaletę, że mniejsza odległość do Wenecji z Porec i statki są więcej dni w tygodniu, choć jazda jest trochę dłużej.

Jest również iść tylko w jednym kierunku. (od 515 HRK)

 

2) Fish piknik z Novigrada do Rovinja

RovinjWyjazd z Novigrad godzinie 9.00. Statki PERLA lub LOZNA.Drink powitalny. Panoramiczny rejs wzdłuż wybrzeża Istrii, wśród małych wysepek i przez Limski Kanal do Jaskinie Piratów. Krótka przerwa następuje rejs statkiem do Rovinja, zwiedzanie zabytkowego centrum miasta i obiad na łodzi. Następny przystanek, Vrsar, stanowi kolejną okazję do pływania lub nurkowania. Przyjazd w Novigrad na 18:00.

Cena: 260 kn dla dorosłych.

W cenie są: powitalny aperitif, obiad, przewodnik.

Lub:

Wyjazd o 09.15. Łódź MATEK. Rejs wzdłuż wybrzeża, bezpośrednio do Rovinja. 2 godziny przerwy do odwiedzenia zabytkowego centrum i obiad. Po wycieczce statkiem po Kanale Limskim do jaskini piratów. 1 godzina pływania obok jaskini. Powrót o 17:30. Oto szczegółowy opis rejsu statkiem z Novigrad z pływaniem na Jaskini Piratów.

Cena: 250 kn dla dorosłych.

W cenie są: obiad, przewodnik.

Aby wyjść z portu Novigradi, kliknij tutaj:
Na wycieczkę zorganizowanym autobusem do łodzi (cena to 280 HRK), kliknij tutaj:

 

Rejs statkiem z Novigradu: poszukiwanie delfinów o zachodzie słońca

 

Wyjazd o 18.00. Łódka Lozna. Rejs wzdłuż wybrzeża, około 2 godzin. Rejs statkiem do Lim Kanal, gdzie można zobaczyć delfiny. Powrót o 20:30.

Cena: 150 kn dla dorosłych.

Cena obejmuje napój powitalny.

Aby zapoznać się z dostępnymi miejscami i możliwą rezerwacją online, kliknij tutaj:

Jak w Porec, podróże sezon rozpoczyna się w kwietniu, a kończy się w pierwszej połowie października. Ceny oraz harmonogram zostaną wysłane na życzenie.

.

Mapa miasta.Plaża w Novigradzie.Kościół św Pelagius.Wenecja: maska.

Gondola w Wenecji czeka na was.Canal Grande.Wenecja: maska.Karnawał.


Aby uzyskać więcej informacji na temat organizowanych wycieczek łodzią z Novigrada do Wenecje, ini podróży lub prywatne apartamenty proszę o kontakt telefoniczny, 0038598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim.
EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH,
Ogólne warunki.