Wycieczki statkiem z Novigradu

Opis wycieczek

Wycieczka Novigrad Wenecja

Prince of Venice.Najpierw sprawdź warunki podróży pod kątem choroby Covid-19.
Do tej pory nie było bezpośredniego połączenia statkiem z Novigrada do Wenecje, więc zaczynamy z autobusem do Umaga, Poreča (lub Pirana, Słowenia). Odległość drogowa jest 15 km (35 km), tak, że jazda autobusem trwa około 15 (40) minut. Więcej informacji na temat Wenecji i wycieczek. Cena obejmuje: transfer busem i przewodnik.
Ważne! Jeśli zarezerwujesz tę podróż online z nami, musisz przesłać nam następujące informacje: numer kuponu, który otrzymałeś w wiadomości e-mail, a dla wszystkich pasażerów imię i nazwisko, datę urodzenia, narodowość, płeć, numer dokumentu, z którym podróżujesz (paszport lub dowód osobisty). Punkty odbioru to: hotel Maestral, często są możliwe transfery Mareda i Dajla. Dokładne czasy i miejsca odjazdów autobusów można znaleźć, klikając przycisk "Rezerwacja online". Jest również iść tylko w jednym kierunku.

Cena (prom Prince of Venice, via Umag): 640 HRK dla dorosłych, dzieci do 14 lat 50% i dzieci do lat 7 za darmo. Ta wycieczka odbywa się w każdą środę. Dostępne terminy można znaleźć w aplikacji do rezerwacji online (kliknij tutaj):

Rezerwacja online

Cena (prom Prince of Venice, via Poreč): 650 HRK dla dorosłych, dzieci do 14 lat 50% i dzieci do lat 7 za darmo. Ta wycieczka odbywa się w każdy piątek i niedzielę. Dostępne terminy można znaleźć w aplikacji do rezerwacji online (kliknij tutaj):

Rezerwacja online

Cena (prom San Pawl, via Poreč): 660 HRK dla dorosłych, dzieci od 6 do 14 lat wraz z 2 dorosłymi są zawarte w pakiecie rodzinnym, dzieci do lat 6 za darmo.
Ten katamaran pływa w każdą środę. Inne dostępne terminy można znaleźć w aplikacji do rezerwacji online (kliknij tutaj):

Rezerwacja online

Cena (prom San Pawl, via Piran): od 600 HRK dla dorosłych, dzieci do 14 lat 50% i dzieci do lat 7 za darmo. Ta wycieczka odbywa się w każdą sobotę. Aby dokonać rezerwacji online, kliknij tutaj:

Rezerwacja online

Fish picnic z Novigrada do Rovinja

Rovinj. Wyjazd z Novigrad godzinie 8:45. Statki Perla lub Lozna. Drink powitalny. Panoramiczny rejs wzdłuż wybrzeża Istrii, wśród małych wysepek i przez Limski Kanał do Jaskiń Piratów. Krótka przerwa następuje rejs statkiem do Rovinja, zwiedzanie zabytkowego centrum miasta i obiad na łodzi. Następny przystanek, Vrsar, stanowi kolejną okazję do pływania lub nurkowania. Przyjazd w Novigrad na 18:00.
Cena: 300 HRK dla dorosłych. W cenie są: powitalny aperitif, obiad, przewodnik.
Każda podróż z piknikiem rybnym obejmuje lunch na statku w następujący sposób: świeże ryby lub kotlety z grilla, sałata, chleb i nieograniczone spożycie wina i napojów. Możliwy jest także posiłek wegetariański. Jak w Poreč, podróże sezon rozpoczyna się w kwietniu, a kończy się w pierwszej połowie października. Ceny oraz harmonogram zostaną wysłane na życzenie. Więcej o takich wycieczkach z innych portów.

Fish picnic z Novigradu ze statkiem Matek

Statek Matek, Novigrad.Wyjazd o 09:00. Łódź Matek. Rejs wzdłuż wybrzeża, bezpośrednio do Rovinja. 2 godziny przerwy do odwiedzenia zabytkowego centrum i obiad. Po wycieczce statkiem po Kanałe Limskim do Jaskini Piratów. 1 godzina pływania obok jaskini. Powrót o 17:30. Oto szczegółowy opis rejsu statkiem z Novigrad z pływaniem na Jaskini Piratów.

Cena dla dorosłych to 300 HRK i obejmuje: drink powitalny, przewodnik i lunch z napojami.

Rezerwacja online

Na wycieczkę zorganizowanym autobusem do łodzi (cena 340 HRK i obejmuje: transfer busem, drinka powitalnego, przewodnika i lunch z napojami), kliknij tutaj:

Rezerwacja online

Poszukiwanie delfinów o zachodzie słońca

Poszukiwanie delfinów o zachodzie słońca.Wyjazd o 18.00. Łódka Lozna. Rejs wzdłuż wybrzeża, około 2 godzin. Rejs statkiem do Lim Kanał, gdzie można zobaczyć delfiny. Powrót o 20:30. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą aparat. Podróż jest bardzo dobra dla dzieci (chociaż znalezienie delfinów nie jest w 100% udane).
Cena: 150 HRK dla dorosłych. Cena obejmuje napój powitalny. Czas wyjazdu różni się w zależności od daty.

Rezerwacja online

Wpływ pogody na rejsy statkiem

W przypadku silnego wiatru z południa i południowego zachodu nie zaleca się wyruszania w tę podróż. Jeśli prognoza pogody nie jest idealna, możesz spróbować podróży autobusem.

Podróż autobusem z Novigradu do Jezior Plitwickich

Ta podróż została odwołana od 2020 roku z powodu pandemii COVID-19.
Bardzo długa, ale piękna wycieczka. Więcej o wycieczce do Jezior Plitwickich.
Cena w lipcu i sierpniu: 750 HRK dla osoby dorosłej, jeszcze 590 HRK. Cena obejmuje: transfer busem z hotelu, przewodnik, lunch i bilet do parku narodowego.