1) Wycieczki do Wenecji

 

Ta atrakcyjna wycieczka łodzią ma 2 warianty:

Rejs z Puli do Wenecji promem San Frangisk

Wodolot  San FrangiskTen katamaran pozostawia we wtorek, środę, piątek i niedzielę. Wyjazd o godzinie 8:00 i powrót o 20:45.
Oto szczegółowy opis tej podróży.

Cena: HRK 550 dla dorosłych i dzieci płacić według cen pakietu rodzinnego.

Lokalny autobus do łodzi i z powrotem jest bezpłatny.
W przypadku podróży w jednym kierunku cena dla dorosłych wynosi od 415 do 645 HRK, a cena zależy od daty i dostępności. W takim przypadku lokalny autobus do łodzi jest niedostępne.

Rejs z Puli do Wenecji promem Adriatic Jet

Wodolot Adriatic-Jet, w porcie San Basilio, Wenecja.Ten katamaran wyjeżdża w czwartek, wtorku i w sobotę w godzinach od 7:30 do 20:30.
Oto szczegółowy opis tej podróży.

Cena: HRK 520 dla dorosłych, dzieci do lat 14 płacą 50%, a dzieci do lat 7 są bezpłatne.

Lokalny autobus do łodzi i z powrotem kosztuje 30 HRK za osobę dorosłą.

W przypadku podróży w jednym kierunku cena dla dorosłych wynosi zawsze 453 HRK. W Chorwacji ponownie dostępny jest transfer lokalnych autobusów i kosztuje 30 HRK za osobę dorosłą.

Dla obu podróży, transport autobusowy jest możliwy z obszaru, który rozciąga się od Fazana na północy do Medulin na południu. Dla gości, którzy przychodzą sami, jest konieczne, aby znaleźć się w molo służb celnych w Puli, adres: Ulica Riva obok rzymskiego amfiteatru. Latem wycieczki odbywają się codziennie z wyjątkiem poniedziałków. Poza sezonem promy pływają z Poreča lub Rovinja, ale potem autobus jedzie do i od wodolotu.

 

2) Fish-picnic do Rovinja, Lim Fjorda i Vrsara

Lim FjordWyjazd o godzinie 9.00. Statek: Melisa. Panoramiczny rejs przeszłości słynnego archipelagu Brioni (Brijuni) oraz wzdłuż wybrzeża na północ. Następnie będziemy kontynuować przez Limskiej kanal do jaskinie piratów. Kontynuujemy do Vrsara (przerwy 2 h). Obiad i wizyta na starym mieście lub okazji do orzeźwiający pływanie i nurkowanie. Następnie łódź idzie do Rovinj, gdzie jest przerwa 2 godz. Po spacer po starym mieście, czas wolny do zakupów itp.
Przyjazd do portu o 18:00.

Cena: 270 HRK dla dorosłych.

Cena obejmuje: obiad, przewodnik.

Dostępny jest transport autobusowy z obszaru, który rozciąga się od miasta Peroj na północy do miasta Liznjan na południu. Cena: 30 HRK dla dorosłych. Dla gości przybywających sam, punkt startowy znajduje się na wybrzeżu, tuż obok Katedry z adresem: Trg Svetog Tome 2. Od zalecanej parkingu odległość wynosi około 400 m. Oto jest szczegółowy opis tej podróży.
Poszukaj wolnych miejsc i możliwej rezerwacji online dla następujących wariantów tej podróży:

Aby wyjść z portu w Puli, kliknij tutaj:
Na wycieczkę zorganizowanym autobusem do łodzi (cena to 300 HRK), kliknij tutaj:

 

3) Wycieczka do Parku Narodowego Brijuni.

Statek: Martinabela. Podróż do wispy Brijuni.
Plan:
10:45 odejście od Puli. Panoramiczna przejażdżka z portu, wzdłuż wybrzeża, w pobliżu Štinjan, w pobliżu wyspy Sv. Jerolim do wyspy Veli Brijun. Po przyjeździe zwiedzanie Parku Narodowego.

Zwiedzanie Parku Narodowego Brijuni (cca. 3,30h)

16:30 Przyjazd do portu.


Jest również możliwe, że wariant popołudniowa, z wyjazdu na 14.45 i powrót o 20:00.

Cena: od 260 HRK dla dorosłych.

Cena obejmuje: przewodnika i wejście do Parku Narodowym.

 

4) Rejs statkiem Porer - Kamenjak

Rejs na Porer y Kamenjak. Wyjazd z Puli (Port: Bunarina) o godzinie 14:00. Jedź wzdłuż wybrzeża Istrii do latarni Porer, zbudowany w 1833 roku wysokiej 35 m. Podróż kontynuować do przylądka Kamenjak, który jest o 2,5 km od latarni morskiej. Kamenjak to obszar chroniony od 1996 roku, ważne krajobrazy (IUCN Kategoria: V). W momencie zbliżania się do obszaru z jaskiń, kotwiczenia łodzi, pływanie i obiad. Jazda kontynuować do laguny "Buza" na Kamenjak. Przerwa i pływanie ponownie. Powrót około 19:00.

Cena: 250 HRK dla dorosłych.

Cena obejmuje: drink powitalny, obiad (ryby lub mięso z grilla, chleb, sałatki i napoje jak wino, soki i wody).

 

5) Fish picnic Medulin-Kamenjak-Porer-Ceja

Transport autobusowy jedzie około 11:20 na terenie Fazana i Stinjan i około 11:30 z Punta Verudele, Zlatne stijene i obszaru na południe od Puli. Odejście łodzi z Medulina około 12:00. Panoramiczny przejazd przez archipelag Medulin do przylądka Kamenjak. Kotwa jest wyrzucany z łodzi i płynie na otwartym morzu. Jeśli pogoda zezwala, można pływać do jaskini Golumbera. Łódka jazdy aż do latarni Porter, a następnie odwraca się i odjeżdża na północ. Po przyjeździe do zatoki Krmeda śledzi obiad i wyjazd do wyspy Ceja. Po przyjeździe na wyspę, odpoczynek lub pływanie. Wróć do Medulin 17:00. Powrót do punktu początkowego o 17:30.

Cena: 230 HRK dla dorosłych.

Cena obejmuje: transport do łodzi z powrotem, przewodnika, aperitif i obiad. Podróż odbywa się w poniedziałek, środę i piątek, w sezonie każdego dnia. Również w sezonie, rano wariant jest również dostępny od 09:00 do 15:00. Cena dla gości przybywających sam na pokładzie w Medulin jest 200,00 HRK.

 

6) Krótka wycieczka statkiem z Puli lub Fažani: Panorama Brijuni.

Statek Korkyra, PulaWyjdź o 12:00 z portu pod amfiteatrem. (Wycieczka odbywa się łodzią Korkyra o długości 17 do szerokości 4,4 m.) Panoramiczny przejazd przez Zatokę Pula, obok Wyspy Andrzeja i Katarzyny na Archipelag Brijuni. Pauza i obiad. Powrót o 17:00.
Ta aranżacja od typu fish-picnic trwa około 5 godzin, ma przerwę na pływanie i kosztuje 220 HRK dla dorosłych. Cijena obejmuje obiad z napojami, przewodnik. Lunch na pokładzie: ryby i steki z grilla, sałatki i chleb, a także nieograniczonej konsumpcji wina, wody mineralnej i soków.

Możliwość rezerwacji online:


Najkrótsza podróż składa się tylko z panoramicznym jazdy przez archipelagu Brijuni bażanta 90 minut. Cena wynosi 120 HRK dla dorosłych, aw cen napojów bezalkoholowych. Do pływania, trzeba dodać kolejny wpis na wyspę św Jerolim (cena 30 HRK dla dorosłych).

 

7) Wycieczki z obserwacją delfinów w Puli i okolicach.

 

Wycieczka łodzią zmierzchu z Puli

Odjedź o godzinie 17:30 od portu pod Arena. Wycieczka odbywa się łodzią Ulika/Korkyra o długości 18,13 i szerokości 4,72 m. Panoramiczny wjazd przez port, w pobliżu wysepek Andrija i Katarina do archipelagu Brijuni. Położenie obserwujące delfiny położone jest na zachód od wyspy Vanga. Cieszący się delfiną gra i zachód słońca. Po powrocie, jako atrakcja do fotografowania, są świetlne giganty - żurawie w stoczni, które są podświetlane w specjalny sposób, więc kolory zmieniają się w czasie. Wróć o 20:30.

Cena dla dorosłych: 220 HRK

W cenę wliczony jest drink powitalny, kolacja i wino, woda i sok w trakcie jazdy. Obiad na łodzi to: ryba lub pałeczki, sałatka i chleb.

Aby wyjść z portu w Puli, kliknij tutaj:

 

Polowanie na delfiny - wyjazd z Medulina

Wyjazd o godzinie 19:00 z portu miejskiego. Wycieczka odbywa się łodzią Sandra, długość 16 i szerokość 4,5 m. Przejazd przez Archipelag Medulin do Donji Kamenjak. Ciesz się w grze delfinów. Kolacja z muzyką na żywo o zachodzie słońca. Powrót około 23:00.

Cena dla dorosłych: 250 HRK

Cena obejmuje napój powitalny i kolację. Obiad na łodzi to: przekąska (ryba słona), ryba lub grillowane kotlety, sałatka i chleb, nieograniczone spożycie wina, woda mineralna, sok i owoce. Muzyka na żywo gra 4x45 minut (zespół: perkusja i gitara). W czwartek zaplanowano wycieczkę dla dorosłych (starszych niż 16) i piątek dla rodzin.

 

Oglądanie delfinów - wycieczka z Fazane

Wyjazd o godzinie 18:30. Wycieczka odbywa się łodzią Emilio o długości 12 i szerokości 4,2 m. Przejazd przez archipelag Brijuni. Przybycie na miejsce pomiędzy wyspą Vanga i Vrsar. Oglądanie delfinów. Powrót około 21:00.

Cena dla dorosłych: 150 HRK

Cena nie obejmuje żywności lub napojów.

Czy istnieje sposób, aby nie można było znaleźć delfinów? Tak, ale również ten rodzaj wycieczki może być bardzo atrakcyjny.

 

8) Jednodniowa wycieczka autobusem: Jeziora Plitwickie.

Podróż do NP Jeziora Plitwickie. Opis podróży i parku narodowego.

planowanie podróży

Start z hotelu, zgodnie z harmonogramem:Banjole (06:40), Medulin (07:00), Horizont and Punta Verudela (07:20), stacji benzynowych Luk-Oil (07:40), Bi-Village w Fazana (07:50).

13.00 zwiedzanie parku narodowego z przewodnikiem
16.15 obiad w restauracji
17.15 odejście od Jeziora Plitwickie
22.00 oczekuje przyjazdu i transfer do hotelu

Cena: do 680 HRK dla dorosłych.

Bus, przewodnik, obiad, i wejście do Parku Narodowego (180 HRK = 24 euro) są wliczone w cenę.

 

Pula jest największym miastem na zachodnim wybrzeżu Istrii i jest bardzo interesująca, zwłaszcza, że wybrzeże tutaj jest bardzo chropowate, z wieloma wyspami i pięknymi plażami. Wśród wielu historycznych miejsc, aby wspomnieć, że to miasto ma monumentalny rzymski amfiteatr, 6. co do wielkości na świecie, który może przyjąć do 23 000 osób, co stanowi 46% dzisiejszej populacji miasta. To jedyne miasto na Istrii, które ma lotnisko.

Są to wycieczki do najbardziej popularnych atrakcji. Sezon przejazdy do Wenecji zaczyna się w czerwcu, a kończy się w pierwszej połowie września. Inne wycieczki, Rovinj, NP Brijuni, przejdź od Wielkanocy do października. Wszystkie ceny podane są orientacyjnie. Dla konkretnych cen i harmonogram prześlij nam swoje pytanie.

 


Jeśli pochodzą z prywatnego samochodu w portu, zalecamy parking na ulicy Riva, pomiędzy amfiteatrem i morze. Oto cena
HRK 8 / godzinę, z płatności w dniu wyjazdu.

Maski karnawałowe 1.Gondole.Canal Grande.W dokach Wenecji.

Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny, 0038598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim. Informacje o EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH,
Ogólne warunki.