Rejsy statkiem z Puli: Brijuni, Rovinj, Kamenjak, Wenecja

Ta strona przedstawia najpopularniejsze wycieczki statkiem z Puli. Kliknięcie przycisku "Dostępność i rezerwacja" (znajdujący się pod opisem wycieczki) uruchomi aplikację online, która wyświetli dostępne terminy oraz dokładne miejsca wypłynięcia łodzi lub autobusu. Kontynuując proces, można również zarezerwować wycieczkę.

Wycieczki fish picnic na Brijuni

Wyjazd rano. Po wejściu na pokład powitalny drink i panoramiczny przejazd przez port w pobliżu wyspy Andrija i Katarina do archipelagu Brijuni. Żeglowanie po wszystkich wyspach. Przybycie na wyspę Sveti Jerolim. Przerwa na kąpiel (2 godziny) i obiad na pokładzie. Powrót po południu. Cena obejmuje powitalnego drinka, obiad oraz wino, wodę i sok podczas wycieczki. Lunch na pokładzie to: grillowana ryba lub kotlety, sałatka i pieczywo oraz nieograniczone spożycie wina, wody mineralnej i soku. Istnieje również menu wegetariańskie. Te wycieczki nie obejmują wejścia do Parku Narodowego Brijuni, ale przerwa na kąpiel w sezonie letnim odbywa się na wyspie Sveti Jerolim. Poza tym terminem w Fažanie zorganizowano przerwę.
Sveti Jerolim to mała wyspa o powierzchni 0,125 kilometrów kwadratowych z plażą o długości 1,554 km. Morze jest bardzo czyste i przejrzyste.

Fish picnic z łodzią Srebreno

Łódź Srebreno, Pula.Wypłynięcie o 10:00 z portu w Puli (Ulica Sv. Petra). Panoramiczna przejażdżka przez Zatokę Pula do archipelagu Brijuni. Krótka przerwa obok Bi Village (Fažana) około 10 minut. Przejazd na wyspę Sveti Jerolim. Przerwa na pływanie i obiad. Jedź po wyspach. Powrót około 17:00
Ta aranżacja od typu fish picnic trwa około 7 godzin, ma przerwę na pływanie i kosztuje 45,00 € (339,05 kn) dla dorosłych. Cena obejmuje powitalnego drinka, obiad z napojami, przewodnika i kolejny wpis na wyspę Sveti Jerolim. Obiad na pokładzie: ryby i steki z grilla, sałatki i chleb, a także nieograniczonej konsumpcji wina, wody mineralnej i soków. Przystanek statku w Fažanie (z krótką przerwą, 15 minut) służy do załadunku nowych pasażerów, aby pasażerowie z Puli nie mogli rozładować.

Na tę samą łódź można wejść z Fazany o godz. 10:45 w porcie obok Bi Village kempingu. W tym wariancie wycieczka trwa około 5 godzin.

Za tę wycieczkę z zorganizowanym autobusem do łodzi (Pula), cena wynosi (znowu) 45,00 € (339,05 kn). Aby zarezerwować, kliknij tutaj i wybierz punkt początkowy autobusu:

Fish picnic z łodzią Burin

Łódź Burin, Pula.Wyjdź o 11:30 z portu (Riva 14) pod amfiteatrem. Wycieczka odbywa się łodzią Burin o długości 17 metrów i szerokości 4,4 metra. Panoramiczny przejazd przez Zatokę Pula na archipelag Brijuni. Jedź po wyspach. Pauza i obiad. Powrót o 17:00.
Ta aranżacja od typu fish picnic trwa około 5 godzin, ma przerwę na pływanie i kosztuje 50,00 € (376,73 kn) dla dorosłych. Cena obejmuje powitalnego drinka, obiad z napojami i przewodnika. Dodatkową opłatą jest bilet na kąpiel (5 €) na wyspie Sveti Jerolim (w archipelagu Brijuni) w okresie od 1 czerwca do 30 września. Poza tym okresem przerwa jest organizowana w Fazanie.

Fish picnic Kanał Limski-Vrsar-Rovinj

Kanał Limski.Wyjazd z Puli (Riva 8) o godzinie 9:00. Statek Melisa. Panoramiczny rejs przeszłości słynnego archipelagu Brijuni oraz wzdłuż wybrzeża na północ. Następnie przez Kanał Limski i do Vrsar. Po przyjeździe przerwa na 2 godziny. Obiad i wizyta na starym mieście lub pływanie. Następnie łódź idzie do Rovinj, gdzie jest przerwa 2 godziny. Po spacer po starym mieście czas wolny itp. Przyjazd do portu Pula o 18:00.
Cena wynosi 50,00 € (376,73 kn) dla osoby dorosłej i obejmuje: obiad i przewodnika. Oto jest szczegółowy opis tej podróży.

Za tę wycieczkę z zorganizowanym autobusem do łodzi (Pula), cena wynosi 55,00 € (414,40 kn). Aby zarezerwować, kliknij tutaj i wybierz punkt początkowy autobusu. Domyślna pozycja menu to Peroj, ale możesz dowolnie wybrać stację początkową (np. Stoja, Banjole itp.):

Fish picnic Medulin-Kamenjak-Porer-Ceja

Łódź Sandra, Medulin.Transport autobusowy jedzie około 11:20 na terenie Fažana i Štinjan i około 11:30 z Punta Verudele, Zlatne Stijene i obszaru na południe od Puli. Odejście łodzi z Medulina około 12:00. Przylądek Kamenjak: pływanie na otwartym morzu (1 godz. na kotwicy). Jedź do latarni morskiej Porer. Zatoka Krmeda, obiad. Wyspa Ceja: (1 godz.) pływanie. Wróć do Medulin 17:00. Powrót do punktu początkowego o 17:30.
Cena wynosi 47,00 € (354,12 kn) dla osoby dorosłej i obejmuje: autobus, przewodnika, aperitif i obiad. Oto szczegółowy opis. Proszę wybrać punkt początkowy autobusu. Domyślna pozycja menu to Punta Verudela, ale możesz dowolnie wybrać punkt początkowy:

W sezonie również poranny wariant dostępny jest od 09:00 do 15:00. W ten sposób wariant poranny trwa 1 godzinę dłużej, co wydłuża przerwy na kąpiel. Autobus kursuje od 07:55 według dolnego rozkładu, a powrót do Puli planowany jest około 15:30.

Fish picnic Pula-Porer-Kamenjak

Latarnia morska Porer. Wyjazd z Puli (Port: Bunarina) o godzinie 10:30. Jedź wzdłuż wybrzeża Istrii do latarni Porer. Podróż kontynuować do przylądka Kamenjak, który jest o 2,5 km od latarni morskiej. W momencie zbliżania się do obszaru z jaskiń, kotwiczenia łodzi, pływanie i obiad. Jazda kontynuować do laguny "Buza" na Kamenjak. Przerwa i pływanie ponownie. Powrót około 17:00.
Cena: 45,00 € (339,05 kn) dla dorosłych. Cena obejmuje: drink powitalny, obiad (ryby lub mięso z grilla, chleb, sałatki) i napoje jak wino, soki i wody.

Latarnia morska Porer, zbudowana w 1833 roku wysokiej 35 m położona jest na niewielkim skalistym wzniesieniu o tej samej nazwie.

Przylądek Kamenjak to obszar chroniony od 1996 roku, ważne krajobrazy (kategoria IUCN: V). Morze jest otwarte i bardzo czyste.

Wycieczki obserwujące delfiny

Oglądanie delfinów.Wyjazd w godzinach popołudniowych z portu pod Areną. Panoramiczny przejazd przez port, obok wysp Andrija i Katarina do archipelagu Brijuni. Miejsce obserwacji delfinów znajduje się na zachód od wyspy Vanga. Kolacja, oglądanie i fotografowanie delfinów o zmierzchu. W drodze powrotnej, jako atrakcja do fotografii, świetliste olbrzymy-dźwigi w stoczni, które są specjalnie oświetlone, aby kolory zmieniały się z biegiem czasu. Powrót wieczorem.
Kolacja przygotowywana na pokładzie i serwowana podczas rejsu składa się z: wegetariańskiego menu, grillowanej ryby lub kotletów, sałatki i pieczywa oraz nieograniczonego spożycia wina, wody mineralnej i soku.

Wycieczki z poszukiwaniem delfinów są również organizowane z wyjazdami z Fažany i Medulinu. Czas wypłynięcia wszystkich statków zmienia się tak, że zachód słońca przypada na połowę rejsu. Czy istnieje sposób, aby nie można było znaleźć delfinów? Tak, ale również ten rodzaj wycieczki może być bardzo atrakcyjny. Oferujemy następujące opcje:

Poszukiwanie delfinów łodzią Srebreno

Wypłynięcie z portu w Puli około 17:00. Adres portu: Ulica Svetog Petra, Pula. Przejazd na archipelag Brijuni, z przystankiem w Valbandon na kempingu Bi Village. Poszukiwanie delfinów, kolacja i powrót około 21:30.
Cena dla dorosłych: 40,00 € (301,38 kn). W cenę wliczony jest drink powitalny, kolacja i wino, woda i sok w trakcie jazdy. Obiad na łodzi to: ryba lub pałeczki, sałatka i chleb (menu wegetariańskie, po wcześniejszym umówieniu).:

Za tę wycieczkę z zorganizowanym autobusem do łodzi (Pula), cena (znowu) wynosi 40,00 € (301,38 kn). Aby zarezerwować, kliknij tutaj i wybierz punkt początkowy autobusu:

Poszukiwanie delfinów łodzią Burin

Wypłynięcie z portu w Puli około 17:00. Adres portu: Riva 14, Pula. Bezpośredni przejazd do archipelagu Brijuni. Poszukiwanie delfinów, kolacja i powrót około 21:00.
Cena dla dorosłych: 50,00 € (376,73 kn). W cenę wliczony jest drink powitalny, kolacja i wino, woda i sok w trakcie jazdy.

Fish picnic i poszukiwanie delfinów

Łódź Ulika, Pula.Wyjazd około 14:30 z portu pod Amfiteatrem (Ulica Riva 18). Spływ odbywa się łodzią Ulika o długości 18 m i szerokości 4 m. Panoramiczny przejazd przez port i archipelag Brijuni. Przybycie na wyspę Sveti Jerolim. Przerwa na kąpiel 2 godziny. Kolacja na pokładzie. Poszukiwanie delfinów. Powrót około 21:00 do portu.
Cena dla osoby dorosłej wynosi 40,00 € (301,38 kn) i obejmuje powitalny drink, kolację oraz wino, wodę i sok przez cały czas jazdy. Kolacja na pokładzie to: wegetariańska, grillowana ryba lub kotlety, sałatka i pieczywo oraz nieograniczone spożycie wina, wody mineralnej i soku. Extra: bilet na wyspę Sveti Jerolim (4 €).

Fish picnic z wizytą w Parku Narodowym Brijuni

Brijuni, foto safari: afrykańskie zebry.Wyjazd około 08:15 z portu pod amfiteatrem (Ulica Sv. Petra). Spływ odbywa się łodzią Srebreno o długości 18 m i szerokości 4 m. Panoramiczny przejazd przez port i archipelag Brijuni. Przyjazd do Parku Narodowego Brijuni na wyspie Veli Brijun. Zwiedzanie wyspy kolejką elektryczną i pieszo z doświadczonym przewodnikiem trwające 3 godziny i 30 minut. Przybycie na wyspę Sveti Jerolim. Obiad w restauracji. Przerwa na kąpiel około 2 godzin. Powrót około 17:00 do portu w Puli.
Cena dla dorosłych wynosi 65,00 € (489,74 kn) i obejmuje: bilet do Parku Narodowego Brijuni (przejazd pociągiem elektrycznym, przewodnik eksperta), bilet na wyspę Sveti Jerolim i obiad. Obiad to: grillowana ryba lub kotlety, sałatka i chleb, a spożycie napojów w restauracji jest płatne (należy ogłosić menu wegetariańskie). Językami przewodnika są: chorwacki, angielski i niemiecki. Prosimy o rezerwację z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem.

Wycieczka do Parku Narodowego Brijuni

Brijuni.Łódź: Martinabela. Plan: 10:45 odejście od (Riva 14) Puli. Panoramiczna przejażdżka z portu, wzdłuż wybrzeża, w pobliżu Štinjan, w pobliżu wyspy Sv. Jerolim do wyspy Veli Brijun. Przybycie statku jest zsynchronizowane z rozkładem jazdy pociągu elektrycznego. Po przyjeździe zwiedzanie Parku Narodowego Brijuni (około trzy i pół godziny). 16:30 Przyjazd do portu.
Cena je od 56,00 € (421,93 kn) dla osoby dorosłej i zawiera: przewodnika i wejście do Parku Narodowego. Cena nie obejmuje posiłków ani napojów. Wycieczki odbywają się we wtorki i piątki oraz codziennie w szczycie sezonu.

Możliwy jest również wariant popołudniowy, z wyjazdu na 14:45 i powrót o 20:00.

Wycieczki z Puli do Wenecji z promem

Do podróży wymagany jest paszport lub dowód osobisty. Te wycieczki rozpoczynają się o 7:30 rano z Puli (zameldowanie o 7:00). Istnieje autobus wahadłowy (punkt początkowy transportu autobusowego można wybrać zgodnie z wyborem między Pulą, Fažaną i Medulinem). Cena obejmuje przewodnika. Opłata za transport autobusowy na statek i z powrotem wynosi 8,00 € (60,28 kn) dla dorosłych i 4,00 € (30,14 kn) dla dzieci do 13,99 roku życia.

Wycieczki z promem San Pawl

Prom San PawlKatamaran San Pawl wypływa (we wtorki, piątki i niedziele, o 7:30 rano) z portu Pula, w okresie od początku lipca do końca września. Sezon wysoki trwa od 19 czerwca do 1 września 2023 roku. Poza niskim sezonem cena rejsu wynosi 85,00 € (640,43 kn) dla dorosłych, dzieci od 6 do 14 lat płacą 43,00 € (323,98 kn). Jeśli dzieci mają zniżkę na pakiet rodzinny, płacą 0 €, czyli podróżują statkiem za darmo. Pakiet rodzinny obowiązuje, gdy z dziećmi podróżują co najmniej dwie osoby dorosłe.
W sezonie cena rejsu wynosi 95,00 € (715,78 kn) dla dorosłych, dzieci od 6 do 13,99 lat płacą 48,00 € (361,66 kn).
Całkowitą cenę wycieczki uzyskuje się, dodając cenę rejsu statkiem i cenę transportu autobusem (jeśli istnieje). Dzieci do lat 5,99 zawsze podróżują bezpłatnie łodzią i autobusem.

Na rejsy z portu, poza sezonem, cena dla dorosłych wynosi 85,00 € (640,43 kn). Obowiązuje pakiet rodzinny.

Na rejsy ze zorganizowanym transportem łodzią, poza sezonem, cena dla dorosłych wynosi 93,00 € (700,71 kn). Obowiązuje pakiet rodzinny (pro statek).

Wycieczki z promem Anđela

Katamaran Anđela.Rejs katamaranem Anđela odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę, od 1 czerwca do 21 września 2023 roku. Sezon wysoki trwa od 21 czerwca do 31. srpna.
Dzieci do 13,99 lat płacą 50% a do 6,99 lat gratis.

W przypadku wycieczek z portu Pula cena rejsu dla dorosłych wynosi 85,00 € (640,43 kn) poza sezonem niskim, a 95,00 € (715,78 kn) poza sezonem wysokim.

W przypadku wycieczek ze zorganizowanym transportem na łódź cena wynosi od 91,00 € (685,64 kn) dla dorosłych. Odjazdy autobusów (do portu Pula) zaczynają się około 6:00. Harmonogram (a całkowita cena) jest tutaj:

Pula

Amfiteatr w Puli.Pula to największe miasto na zachodnim wybrzeżu Istrii i jest bardzo ciekawe, ponieważ wybrzeże jest bardzo wcięte, z wieloma wyspami i półwyspami. Wspomnieliśmy już o Parku Narodowym Brijuni i Parku Przyrody Kamenjak. Plaże są piękne i różnorodne. Punta Verudela oferuje skaliste i żwirowe plaże z krystalicznie czystą wodą oraz skałami (do skakania) z widokiem na otwarte morze. W drodze do Fažany plaże są pokryte gontem, chronione przed otwartym morzem przez archipelag Brijuni. Plaża w Medulin jest piaszczysta. Wśród wielu historycznych miejsc, aby wspomnieć, że to miasto ma monumentalny rzymski amfiteatr, 6. co do wielkości na świecie, który może przyjąć do 23 000 osób, co stanowi 46% dzisiejszej populacji miasta. To jedyne miasto na Istrii, które ma lotnisko.

PARKING! Jeśli przyjedziesz do portu prywatnym samochodem, zalecamy parking Karolina (Trg Nimfeja bb, 52100, Pula) pomiędzy amfiteatrem i morze. Oto cena do 4 € / godzinę, z płatności w dniu wyjazdu.

Sezon przejazdy do Wenecji zaczyna się w czerwcu, a kończy się w pierwszej połowie września. Inne wycieczki, Rovinj, Brijuni, przejdź od Wielkanocy do października. Wszystkie ceny podane są orientacyjnie. Dla konkretnych cen i harmonogram prześlij nam swoje pytanie.