1) Celodenní výlet do Rovinje, Lim Fjordu a Vrsaru

Lim FjordMellisa je loď moderního designu s délkou 30 metrů.
Odjezd v 9:00. Panoramatická plavba přes známé souostroví Brijuni a kolem pobřeží na sever. Poté pokračujeme přes Kanál Limski do Jeskyně Pirátů.
Následně je příjezd do Vrsaru (přestávka 2 hodiny), oběd a návštěva starého města nebo příležitost k osvěžujícímu plavání či šnorchlování. Poté se jede do Rovinj, kde budete mít 2 hodiny na prohlédnutí památek, procházku po starém městě, nákupy atd. Návrat v 18:00.
(*Červen 2020: Rovinj (3 h), bez přestávek ve Vrsaru, doba trvání cesty je od 09:30 do 17:00.)
(Detailní popis zde. )

Cena: 270 HRK pro dospělého.

 

Cena zahrnuje: oběd a průvodce.
Oběd na palubě: grilované maso (kuřecí nebo krůtí filet), ryba (makrela) nebo vegetariánský, zeleninový salát a chleba a k tomu neomezená konzumace vína a nealkoholických nápojů v době oběda.
Doprava autobusem je možná v oblasti od Peroj na severu po Liznjan na jihu.
Místo odjezdu je na pobřeží poblíž katedrály, adresa: Trg Svetog Tome 2. Vzdálenost doporučeného parkování je 400 m.

Podívejte se na plán, volná místa a možnost online rezervace pro následující varianty této cesty:

Pro odjezd z přístavu Pula klikněte prosím zde:
Pro tuto cestu s organizovanou dopravou (cena je 300 HRK), klikněte prosím zde:

 

2) Půldenní výlet do Národního parku Brijuni

BrijuniLoď: Martinabela. Cesta:
10:45 odjezd z přístavu poblíž ACI marine. Panoramatická plavba přes zátoku, mezi ostrovy Andrija a Katarina, okolo pobřeží, přes Stinjan a ostrov Sv. Jerolim k ostrovu Veli Brijun. Po příjezdu následuje cesta s průvodcem (okolo 3:30 h).
17:00 příjezd.

Je také možné zvolit odpolední variantu, s odjezdem v 14:45 a příjezdem ve 19:00.

 ;

Cena: od 350 HRK pro dospělého.

Cena zahrnuje: průvodce a vstupní poplatek.

Možnost online rezervace:

Můžete také navštívit národní park sami, ale musíte se dostat do Fazany (6 km odsud).

 

3) Půldenní výlety na lodi: Panorama Brijuni

Odjezdy jsou z Puly nebo Fazany, na způsob rybího pikniku, trvá okolo 5 hodin, je příležitost k plavání. Cena je 225 HRK pro dospělé a obsahuje oběd s pitím, průvodce. Oběd na palubě: ryba nebo steaky z grilu, salát a pečivo a k tomu neomezená konzumace více, minerální vody a džusu.

Rybí piknik: panorama Brijuni (loď Korkyra) z Puly

Loď Korkyra, PulaOdjezd ve 12:00 z přístavu pod amfiteátrem. Výlet provádí loď o délce 17 až šířce 4,4 m. Panoramatické jízdy přes záliv Pula, vedle ostrvy Andrija a Katarina na souostroví Brijuni. Pauza (koupání) a oběd. Návrat v 17:00.

Cena: od 220 HRK pro dospělého,
a obsahuje oběd s pitím, průvodce.

Příplatek je za koupání na ostrově Sveti Jerolim (v souostroví Brijuni) ve výši 20 HRK v období od 1. června do 30. září 2020. Jinak se přestávka uskuteční ve Fažaně.

Možnost online rezervace:

Rybí piknik: panorama Brijuni (loď Srebreno) z Fažany

Loď Srebreno, PulaOdjezd ve 10:45 z přístavu poblíž Bi Village Kamp, Fažana. Výlet provádí loď o délce 16 až šířce 4,8 m. Aperitiv a jízda na ostrov Sveti Jerolim (Brijuni). Pauza (koupání) a oběd. Panoramatická jízda souostrovím Brijuni. Návrat v 16:00.

Cena: od 220 HRK pro dospělého,
a obsahuje příplatek je za koupání na ostrově Sveti Jerolim, oběd s pitím, průvodce.

Možnost online rezervace:

Stejný výlet je možný z Puly, ale od 10:00 do 17:00.

Možnost online rezervace:

 

Nejkratší výlet je od Fazany a obsahuje pouze panoramatickou plavbu souostrovím, což zabere 90 minut. Cena je 150 HRK pro dospělé a v ceně jsou malé nápoje. Pro plavání je nutné doplatit za přístup na ostrov Sv. Jerolím 20 HRK pro dospělé.

 

4) Výlet na lodi k majáku Porer a do Kamenjaku

Maják Porer.Odjezd z přístavu Bunarina v 14:00. Cesta okolo pobřeží Istrian k majáku Porer, postaveného v roce 1833 s věží vysokou 35 m. Výlet pokračuje k mysu Kamenjak, který je okolo 2.5 km vzdálený od majáku. Je to chráněné území od roku 1996 (IUCN kategorie: V). Oblast s jeskyněmi, kotvením a plaváním. Oběd na lodi. Cesta pokračuje k zálivu Buza. Poté přestávka a znovu plavání. Návrat okolo 19:00.

 

Cena: 250 HRK pro dospělého.

 

Cena zahrnuje: uvítací drink, oběd (ryba nebo grilované maso, pečivo, salát a nápoje jako víno, džus a vodu).

 

5) Rybí piknik Medulin-Kamenjak-Porer-Ceja

Doprava autem nebo autobusem je okolo 11:20 oblasti Fazana a Stinjan a okolo 11:30 pro Punta Verudela, Zlatne Stijene a oblast jižně od Puly. Odjezd z Medulinu okolo 12:00. Panoramatický výlet přes Banjolské souostroví k mysu Kamenjak. Kotva je shozena z lodi a následuje plavání v otevřeném moři. Pokud počasí dovolí, je možnost plavat do jeskyně Golumbera. Loď pokračuje na jih k majáku Porer a poté se otáčí a plave zpět. Při příjezdu do zálivu Krmeda je oběd a odjezd k ostrovu Ceja. Při příjezdu na ostrov odpočinek nebo plavání. Návrat do přístavu v 17:00. Návrat zpět okolo 17:30.

 

Cena: 230 HRK pro dospělého.

 

Cena obsahuje: dopravu autobusem, průvodce, aperitiv a oběd. Výlet je dostupný v pondělí, středu, pátek a v sezóně každý den. Cena pro hosty, co přijedou sami je 200 HRK.

Pro odjezd z přístavu Medulin klikněte prosím zde:
Pro tuto cestu s organizovanou dopravou (cena je 230 HRK), klikněte prosím zde:

 

V sezóně je také možnost ranní varianty od 9:00 do 15:00.

Pro odjezd z přístavu Medulin klikněte prosím zde:
Pro tuto cestu s organizovanou dopravou (cena je 230 HRK), klikněte prosím zde:

 

6) Výlet za delfíny z Puly a okolí

 

Čas odjezdu všech lodí se mění tak, že západ slunce padá do poloviny cesty. Je možnost, že delfíni nebudou vidět? Ano, ale také tenhle typ exkurze může být velmi atraktivní.

Západ slunce s delfíny z Puly

Emilio, PulaOdjezd okolo 17:00 z přístavu pod Arénou. Exkurze probíhá na lodi Korkyra (nebo Emilio s délkou 15,3 m a šířkou 4,2 m). Panoramatický výlet přes přístav, poblíž ostrůvků Andrija a Katarina do souostroví Brijuni. Místo k pozorování delfínu je západně od ostrova Vanga. Užívání si západu slunce a her s delfíny. Při příjezdu jako atrakce pro fotografování jsou tzv. svítící obři – jeřáby v loděnici, které jsou speciálně osvětleny, barvy se časem mění. Zpět okolo 20:00.

Cena pro dospělé: 220 HRK

Cena obsahuje uvítací drink, večeři, víno, vodu a džus během plavby. Večeře je: ryba nebo maso na grilu, salát a pečivo a neomezená konzumace vína, minerální vody a džusu.

Možnost online rezervace:

 

Výlet za delfíny z Medulinu

Loď Sandra, Medulin.Odjezd okolo 18:00 z městského přístavu. Exkurze probíhá na lodi Sandra s délkou 16 m a šířkou 4,5 m. Cesta přes souostroví Medulin do Donji Kamenjaku. Kotvení a plavání. Večeře. Zábava ve hrách s delfíny při západu slunce. Návrat okolo 21:00.

Cena pro dospělé: 220 HRK

Cena obsahuje uvítací drink a večeři. Večeře bude připravena a servírována v průběhu cesty: Grilovaná ryba nebo steaky, salát a pečivo, neomezená konzumace vína, minerální vody a džusu.

Možnost online rezervace:

 

Sledování delfínů – výlet z Fazany

Odjezd okolo 18:30. Exkurze probíhá na lodi Srebreno s délkou 16 m a šířkou 4,8 m. Cesta přes souostroví Brijuni. Příjezd do oblasti mezi ostrovy Vanga a Vrsar. Sledování delfínů. Večeře. Návrat okolo 21:00.

Cena pro dospělé: 220 HRK.

Cena obsahuje uvítací drink a večeři. Večeře bude připravena a servírována v průběhu cesty: Grilovaná ryba nebo steaky, salát a pečivo, neomezená konzumace vína, minerální vody a džusu. Nápoje (víno, voda a džus) po celou dobu exkurze jsou zdarma.

Možnost online rezervace:

 

7) Celodenní výlet autobusem k jezerům Plitvice (zrušeno v roce 2020 z důvodu epidemie COVID-19)

Plitvice

První a nejlepší chorvatský národní park se nachází 280 km od Puly. Více informací o jezerech a prohlídku s průvodcem.

Odhadovaný itinerář:

Odjezd z hotelu podle následujícího rozpisu: Banjole (06:40), Medulin (07:00), Horizont a Punta Verudela (07:20), Luk-Oil (07:40), Bi-Village ve Fazaně (07:50).
13:00 prohlídka národního parku s průvodcem
16:15 oběd v restauraci
17:15 odjezd z jezer Plitvice
22:00 předpokládaný příjezd do hotelu

Cena v červenci a srpnu: 750 HRK pro dospělé, jinak 590 HRK.

Autobus, průvodce, oběd a vstupní poplatek je zahrnut v ceně.

 

 

8) Celodenní výlet do Benátek lodí (zrušeno v roce 2020 z důvodu epidemie COVID-19)

 

Jsou dvě varianty:

Plavba trajektem San Frangisk

Trajekt  San FrangiskTenhle katamarán vyplouvá v Úterý, Středu, Pátek a Neděli. Odjezd je v 8:00 a příjezd v 20:45. (Detailní popis zde.)

Cena: 550 HRK pro dospělé a děti platí dle ceníku rodinných balíčků.

Místní doprava autobusem je zdarma.

Plavba trajektem Adriatic Jet

Trajekt Adriatic-Jet.Tenhle katamarán vyplouvá v Úterý, Čtvrtek, Sobotu a Neděli od 7:00 do 20:30. (Detailní popis zde). (Detailní popis zde.)

 

Cena: 520 HRK pro dospělé, děti do 14 let platí 50% a děti do 7 let zdarma.

Místní doprava autobusem stojí 35 HRK za dospělého.

Ceny zahrnují průvodce, nikoliv jídlo a pití. Doprava autobusem je možná od severní oblasti Fazana po jižní oblast Medulin. Pro cestovatele, kteří přijdou sami, místo odjezdu je molo v ulici Riva vedle Římského amfiteátru.

 

Pula je největší město na západním pobřeží Istrie a je velmi zajímavé, hlavně protože je velmi robustní s mnoha ostrovy a krásnými plážemi. Mezi mnoha historickými místy je nutno zmínit monumentální římský amfiteátr, který by mohl obsadit až 23 000 lidí, což by bylo 46% dnešní populace města. Je to jediné město v Istrii s letištěm.

Tohle jsou nejvíce populární destinace pro místní exkurze. Všechny ceny a časové rozvrhy jsou předpokládány k roku 2020. Sezóna cestování do Benátek začíná v červnu a končí v první polovině září. Před začátkem sezóny je možno cestovat přes Rovinj autobusem k trajektu a zpět. Další exkurze jsou od Velikonoc do října. Ostrovy Brijuni jsou otevřeny po celý rok.
Pro přesné ceny a časové rozvrhy nám prosím zašlete dotaz.

PARKING! Pokud přijdete s vlastním autem v přístavu, doporučujeme parkování na ulici Riva, mezi amfiteátrem a mořem. Zde je cena HRK 8 / hod, s platbou při odjezdu.

Karnevalové masky.Gondoly.Canal Grande.WDřevěné doky v Benátkách.

Pro více informací o výletech lodí z Puli, zavolejte Renatu přímo na čísle +385989485604 (Nenada na +38598232083), nebo pošlete dotaz. To jsou všeobecné obchodní podmínky.