Celodenní výlety do Benátek trajektem

Nejprve zkontrolujte své cestovní podmínky pro chorobu covid-19.
Vzdálenost z Puly do Benátek je 130 km a plavba trvá 3 hodiny. Zde si můžete přečíst o pohybu skupiny po příjezdu do Benátek.
Transport autobusem je dostupný z Medulinu, Puly, Fazany, ale je zajištěn pouze pro výlet s návratem. Pro cestující, kteří se dostaví sami, je místo odjezdu (GPS: lat: 44.87466, 13.848159) celní (kontrolní) přístav v Pule. Nejbližší adresa, kterou můžete najít pomocí GPS je momentálně Riva 24, 52100 Pula a je přibližně 100 m od mola. Od doporučeného parkování (ulice Riva, vedle Římského amfiteátru) k molu je vzdálenost 150 m. Parkování je velmi blízko, ale je dražší, a sice stojí 15 HRK za hodinu.
Nejsou k dispozici trajekty určené na přepravu aut mezi Pulou a Itálií, takže pasažéři mohou využít popisované linky jako jednosměrný transport. Mimo hlavní sezónu, tedy od dubna do června a od poloviny září do první poloviny října, jezdí trajekty z Poreče nebo Rovinja a autobusová doprava z Puly k lodi a zpět je organizována pro pasažéry, kteří zakoupili výlet s návratem.
Pro pasažéry, kteří jedou do Puly jednosměrně, je startovní bod v Benátkách San Basilio terminál.

Celodenní výlet lodí Prince of Venice

Tento katamarán vyplouvá každou sobotu od 3. června do 25. září 2021. Majitel lodi a organizátor tohoto výletu je společnost Kompas.

Popis lodi.

Plánovaný program pro tento celodenní výlet.
Katamaran Prince of Venice07:00 sraz u kontrolního mola v Pule.
07:30 odjezd.
11:00 příjezd do Benátek a volný čas na prohlídku památek.
17:00 odjezd.
20:30 návrat na počáteční bod.

Cena: 520 HRK pro dospělé, děti do 14 let 50% a děti do 7 let zdarma.
Cena zahrnuje profesionálního průvodce v němčině a angličtině a autobusovou dopravu. Jídlo a pití není v ceně. Jízdní řád autobusů je: Camping Kazela a Hotel Belvedere, Holiday a Sensimar, Camping Medulin, agentura Globus a Hotel Arcus v 6:00. Odjezdy z Banjole jsou v 6:15 před hotely Del-Mar a Centinera. V Pule jsou odjezdy: 6:25 z hlavní ulice (Ulica Prekomorskih brigada bb / bar Cuba Libre), recepce Horizon v 6:30 a Punta Verudela v 6:35. Odjezdy z Fazany jsou v 6:55 z autobusové zastávky a z recepce kempu Bi-Village.

Jednosměrná plavba Adriatic Jetem.
V této variantě je cena 485 HRK a může být poskytnuta dohodou. V tomhle případě je možnost dopravy místním autobusem a stojí 30 HRK za dospělého

Můžete mít s sebou jedno větší zavazadlo a příruční zavazadlo (s maximálními rozměry 56 cm x 45 cm x 25 cm a maximální váha do 10 kg). Domácí mazlíčci musí mít své vlastní cestovní dokumenty. Povinností je nahlásit jejich přítomnost předem. Jízdní kola je také potřeba nahlásit předem.

Jak zarezervovat?

  • Následující informace jsou důležité pro zarezervování obou výletů: jméno a příjmení, datum narození, pohlaví, počet cestovních dokumentů. Na Vaši žádost (e-mail), Vám zašleme nabídku, kterou můžete buď zaplatit celou, nebo vložit určité množství předem a zbytek při odjezdu v hotovosti.

Pro přesné ceny a programy, nás prosím kontaktujte.

Celodenní výlet lodí San Frangisk

Tato loď nebude v provozu v roce 2021. (zrušeno v roce 2020 z důvodu epidemie COVID-19) Majitel lodi a organizátor tohohle výletu je společnost Venezialines.

Most nářků v Benátkách.Gondoly.Dóžecí palác.Maska.

Karnevalové masky.Gondoly.Canal Grande.Dřevěné doky v Benátkách.

Pro více informací o výletech, zavolejte Renatu Heinrich přímo na čísle +385989485604 (Nenada na +38598232083), nebo pošlete dotaz. To jsou všeobecné obchodní podmínky.