Rabac-Benátky trajektem (zrušeno v roce 2020 z důvodu epidemie COVID-19)

 

V jakékoliv variantě tohoto výletu budete doprovázeni zkušeným průvodcem v průběhu plavby a první hodiny v Benátkách. Lodě jsou moderní a vysokorychlostní katamarány. Více informací o výletech a o Benátkách.

Do Benátek přes Porec, Pulu nebo Rovinj

 

Výlet začíná autobusovou přepravou z Rabacu do Puly, Rovinje nebo Poreču. Délka cesty je cca 70 km, takže autobus pojede kolem 65 minut. Počáteční body jsou hotely Valamar San Fior ( a pro Lanternu), Girandella (pro Mercur, Uran, Saturn, Albona, Valamar Bellevue), Miramar/Allegro (a pro Mediteran, Marina), Hedera (a pro Narcis, Mimosa, Adoral) a autobus zastavuje vedle Hotelu Amfora a vedle benzínky.

Cena: 550 HRK za dospělého.

Cena obsahuje: dopravu autobusem k lodi, loď, průvodce a návrat. Je také možnost si objednat pouze jednosměrnou jízdenku. Sezóna cestování začíná v květnu a končí v první polovině října.

Rybí piknik s odjezdem z Rabacu v 10:00

 

Město Cres, ostrov Cres Loď Monsun. Uvítací drink a panoramatická plavba k ostrovu Cres. Živá muzika, zábava. Navštivte krásnou rybářskou vesnici Valun a nezapomenutelnou pláž na ostrově s možností plavání a opalování. Poté zpět na loď a oběd. Odpoledne dorazíte do města Cres. Krátka procházka městem s průvodcem(45 min), volný čas na odpočinek (1 h). Návrat do Rabacu v dobré náladě v 17:00.

Cena: 200 HRK za dospělého.

Cena zahrnuje: Uvítací drink, oběd, průvodce, živou muziku. Oběd na palubě: grilované maso nebo ryba, salát a pečivo, víno a nealkoholické nápoje. Během oběda je 0.5 l vína, piva, džusu nebo vody.

Pro volná místa na lodi, a možnou online rezervaci klikněte prosím zde:

Sezóna pro rybí pikniky začíná v březnu a končí v listopadu. Informace o výletech na lodi z jiných měst v Istrii.

 

Sledování delfínů a Aquavision na lodi Sea Explorer

 

Loď Sea Explore Odjezd z přístavu Rabac v 12:00. Plavba okolo pobřeží. Hledání delfínů. Pauza na plavání. Dojede se k mělčině, která má hloubku 3 metry a okolo obklopena hlubokou vodou. Tohle místo je velmi bohaté na mořský život, ryby, chobotnice, kraby. Následuje vystoupení potápěče, návrat a příjezd do Rabacu v 15:00.

Cena: 120 HRK za dospělého.

Cena zahrnuje: uvítací drink, průvodce a potápěčskou show.

 

Rybí piknik Rabac-Cres-Modrá Jeskyně na ostrově Cres

 

Loď Sea Explorer. Odjezd z přístavu Rabac v 9:30 a pluje se k městu Cres na stejnojmenném ostrově. Po příjezdu následuje 1 a půl hodiny přestávka pro procházku po městě nebo plavání na pláži. Oběd je po odchodu z města na lodi v průběhu panoramatické plavby k Modré Jeskyni (Blue Cave). Po příjezdu se zakotví, jde se plavat a jde se do jeskyní. Přestávka trvá 1 hodinu a 15 minut. Následuje návrat a příjezd do Rabacu v 17:30.

Cena: 200 HRK za dospělého.

Cena zahrnuje: uvítací drink, oběd (ryba nebo grilované maso, salát a pečivo nebo vegetariánské menu. Během oběda je 0.5 l vína, piva, džusu nebo vody, živá hudba.

 

Celodenní výlet na ostrovy Brijuni

 

Ostrovy Brijuni.

Národní park Brijuni je souostroví 14 ostrovů. Vzdálenost od Rabacu do Fazany, odkud pluje trajekt do Brijuni je okolo 48 km.

Odhadovaný program:

Odjezdy autobusu jsou: Valamar Sanfior, Alegro, Amfora a Maslinica v 12:00 a autobusová zastávka Labin (ex Varteks) v 12:10. Po příjezdu do Fazany přestup na trajekt.
Exkurze Veli Brijunu s průvodcem (okolo 3:30).
Okolo 18:45 příjezd na hotel.
Cena: od 430 HRK za dospělého.
Vyzvednutí autobusem, průvodce a vstupenka do NP (do 220 HRK = 30 eur) je v ceně.

 

Exkurze autobusem do Plitvických jezer

 

Plitvická jezera

Plitvická jezera jsou 229 km od Rabacu. Více informací o jezerech a exkurzích.

Odhadovaný program::
Odjezdy autobusu jsou: Valamar Sanfior, Alegro, Amfora a Maslinica v 6:45.


13:00 prohlídka Národního parku s průvodcem a oběd v restauraci
17:15 odjezd z Plitvických jezer
20:45 předpokládaný návrat do hotelu

Cena: od 445 HRK za dospělého.

Cesta autobusem, průvodce, oběd a vstupní poplatek (do 250 HRK) jsou v ceně. Výlet je k dispozici každou středu od 20. května do 16. září 2020.

 

Všechny ceny a programy jsou uvedeny pro rok 2019. Pro přesné aktuální ceny a program, nás prosím kontaktujte.

Benátský karneval. Přestože se koná pouze v únoru, nyní můžete vidět obrázky popisující atmosféru plovoucího města.

GondolyCanal Grande v BenátkáchNa dřevěné doky v BenátkáchKarneval


Více informací o výletech lodí zavolejte Renatu přímo na čísle +385989485604 (Nenad +38598232083), nebo pošlete dotaz. To jsou všeobecné obchodní podmínky.