Celodenní výlety do Benátek trajektem

Nejprve zkontrolujte své cestovní podmínky pro chorobu covid-19.
Města jsou od sebe vzdáleny 102 km a cesta katamaránem trvá okolo 2 a půl hodiny. Přečtěte si, prosím, další informace ohledně zájezdu a Benátkách.
Zájezdy do Benátek začínají v druhé polovině dubna a končí v první polovině října. V červenci a srpnu jsou k dispozici každý den. Doprava autobusem je možná z Maredy, Novigradu, Lanterny, Cervaru, Laguna Materady a Parku, Plavy a Zelene Laguny, Funtany a z Vrsaru. V určité dny je možná doprava i z Umagu.
Pro cestující, kteří se dopraví sami, je startovní bod na (GPS: lat: 45.2273054, lon: 13.5899163) (celní přístav) kontrolním molu v Poreče. Adresa: Obala Marsala Tita 17, vedle hotelu Valamar Riviera. Od doporučeného parkování (Partizanska 4, 52240 Poreč) k molu je vzdálenost 900 m.
Nejsou k dispozici trajekty určené na přepravu aut mezi Porečem a Itálií, takže pasažéři mohou využít popisované linky jako jednosměrný transport.
Pro pasažéry, kteří jedou do Porece jednosměrně, je startovní bod v Benátkách San Basilio terminál.

Celodenní výlet do Benátek lodí Prince of Venice

Tento katamarán odlétá každý čtvrtek od 8. července do 7. října a každé úterý od 6. července do 21. září. Majitel lodi a organizátor tohoto výletu je společnost Kompas.

Popis lodi.
Katamarán Prince of Venice je 39,6 m dlouhý, 15,6 široký a maximální rychlost je 29 uzlů. Jsou zde toalety i bar, který nabízí teplé a studené nápoje, také alkoholické nápoje a menší pokrmy jako croissanty, sendviče, čokolády a zmrzlinu. Loď byla vyrobena v Austrálii a plně klimatizována. Má dva motory (2 * 1435 kW = 2870 kW) a nejnovější navigační zařízení.

Plánovaný program pro tento celodenní výlet.
Katamaran Prince of Venice07:00 sraz u kontrolního mola v Poreči.
07:30 odjezd.
11:00 příjezd do Benátek a volný čas na prohlížení památek.
17:00 odjezd.
20:30 návrat na počáteční bod.

Cena: 520 HRK pro dospělé, děti do 14 let 50% a děti do 7 let zdarma.

Cena zahrnuje profesionálního průvodce v němčině a angličtině. Jídlo a pití není v ceně. Místní doprava autobusem stojí 30 HRK za dospělého

Jednosměrný výlet lodí Prince of Venice.
V této variantě je cena 485 HRK a může být poskytnuta dohodou. V tomhle případě je možnost dopravy místním autobusem a stojí 35 HRK za dospělého

Můžete mít s sebou jedno větší zavazadlo a příruční zavazadlo (s maximálními rozměry 56 cm x 45 cm x 25 cm a maximální váha do 10 kg). Domácí mazlíčci musí mít své vlastní cestovní dokumenty. Povinností je nahlásit jejich přítomnost předem. Jízdní kola je také potřeba nahlásit předem.

Jak zarezervovat?

  • Následující informace jsou důležité pro zarezervování obou výletů: jméno a příjmení, datum narození, pohlaví, počet cestovních dokumentů. Na Vaši žádost (e-mail), Vám zašleme nabídku, kterou můžete buď zaplatit celou, nebo vložit určité množství předem a zbytek při odjezdu v hotovosti.
Start: přístav Poreč (520 HRK) - online rezervace:
Místní autobusová doprava a loď (550 HRK) - online rezervace:

Pro přesné ceny a programy, nás prosím kontaktujte.

Celodenní výlet do Benátek lodí San Pawl (zrušeno v roce 2020 z důvodu epidemie COVID-19)

Tato loď nebude v provozu v roce 2021. Majitel lodi a organizátor tohohle výletu je společnost Venezialines.

Most nářků v Benátkách.Gondoly.Dóžecí palác.Maska.

Karnevalové masky.Gondoly.Canal Grande.WDřevěné doky v Benátkách.

Pro více informací o výletech, zavolejte Renatu Heinrich přímo na čísle 00389989485604 (Nenad na+38598232083), nebo pošlete dotaz. To jsou všeobecné obchodní podmínky.