Opatija: výlety lodí a Plitvice

Popis výletů

1) Benátky trajektem

Katamaran Prince of Venice.Nejprve zkontrolujte své cestovní podmínky pro chorobu covid-19. V jakékoliv variantě tohoto výletu budete doprovázeni zkušeným průvodcem v průběhu plavby a první hodiny v Benátkách. Lodě jsou moderní a vysokorychlostní katamarány. Více informací o výletech a o Benátkách. Je vyžadován pas / EU ID!
Autobusovoá doprava autobusem byla zrušena kvůli covid-19, ale výlety katamaránem vedou z přístavů Pula, Rovinj nebo Poreč. Podle Google je nejbližší přístav Rovinj. Jeho vzdálenost do Opatije je 84 km nebo přibližně 72 minut jízdy autem.
Cena: od 600 HRK (79,63 €) za dospělého (obsahuje: loď a průvodce).

2) Celodenní výlet z Opatije na Krk a Cres

Loď Jadera, Opatija.Loď vyplouvá v 08:45 z Opatije. Cílem je místo zvané Nijvice na ostrově Krk. Přestávka na prohlédnutí památek a plavání (2 hodiny). Loď poté pluje do vesnice Beli na ostrově Cres. Oběd je na palubě. Následuje další 2-hodinová pauza a poté návrat do Moscenické Dragy a Opatije. Návrat do Opatije okolo 18:00. Sezóna tohoto výletu začíná v březnu a končí v listopadu. Krátké video o cestě.
Cena pro dospělé: 350 HRK (46,45 €) a zahrnuje: průvodce, živou muziku, canape, oběd s nápoji a uvítací nápoj. Pro online rezervace, klikněte prosím zde:

3) Celodenní výlet autobusem k Plitvickým jezerům

Plitvická jezera.Tyto krásná jezera leží 178 km od Opatije. Více informací o jezerech a této exkurzi naleznete zde.
Odhadovaný program:
Kolekce cestujících začíná v 06:30 v Mošćenička Draga a končí v 07:20 ve městě Rijeka. Následuje jízda autobusem přes Senj s pauzami a po příjezdu prohlídka cca 4 hodiny. Sleduje oběd a návrat. Okolo 19:00 je očekávaný příjezd zpět a transfer do hotelu.
Cena pro dospělou osobu v červenci a srpnu (hlavní sezóna): 630 HRK (83,62 €), jinak 492 HRK (65,30 €). Autobus, průvodce (En, De, It, Hr) a vstup (250 HRK) jsou zahrnuty v ceně. Informace o dostupných místech naleznete v online rezervačním systému. Vzhledem k epidemii covid-19 v roce 2021 je možné tuto cestu rezervovat pouze na vyžádání.

Pro hlavní sezónu klikněte zde (každé úterý a čtvrtek):

Online rezervace

Pro mimosezóny (každé úterý), klikněte prosím zde.

Online rezervace