Výlet lodí: Benátky (zrušeno v roce 2020 z důvodu epidemie COVID-19)

Začínáme autobusovou přepravou z Opatije do města Poreč. Vzdálenost cesty je 80 km, takže cesta zabere přibližně 75 minut. Autobus bude nabírat v centrech těchto míst: Moščenićka Draga, Medveja (křižovatka u vstupu do kempu), Ika a Ičćci. V Lovranu jsou: zastávka v centru a na hlavní ulici pod hotelem Excelsior. V Opatiji se nabírá ve Slatině (poblíž benzínky Ina), na cestě poblíž hotelu Admiral, u obchodu s potravinami (naproti bance Zagrebačka), nad hotelem Belvedere. Budete doprovázeni zkušeným průvodcem v průběhu plavby a první hodiny Vašeho pobytu v Benátkách.

Cena: od 550 HRK pro dospělé (za autobus a loď).

Je také možnost zarezervovat si tento výlet jednosměrně (samozřejmě trajekt není určen na přepravu vozidel). Více informací ohledně Benátek a exkurzí. Pro cestující, kteří chtějí přijet k lodi sami, všechny místa, odkud se vyplouvá jsou: Porec, Pula, Rovinj a Umag.

 

Celodenní výlet z Opatije na Krk a Cres

Loď vyplouvá v 08:45 z Opatije. Cílem je místo zvané Nijvice na ostrově Krk. Přestávka na prohlédnutí památek a plavání (2 hodiny). Loď poté pluje do vesnice Beli na ostrově Cres. Oběd je na palubě. Následuje další 2-hodinová pauza a poté návrat do Moscenické Dragy a Opatije. Návrat do Opatije okolo 18:00.

Cena: 300 HRK.

Cena zahrnuje uvítací drink, oběd a průvodce.

 

Sezóna rybaření-piknik začíná v březnu a končí v listopadu.

 

Celodenní výlet autobusem k Plitvickým jezerům

Tyto krásná jezera leží 178 km od Opatije. Více informací o jezerech a této exkurzi naleznete zde.

Odhadovaný program:

Kolekce cestujících začíná v 06:30 v Mošćenička Draga a končí v 07:20 ve městě Rijeka. Následuje jízda autobusem přes Senj s pauzami a po příjezdu prohlídka cca 4 hodiny. Sleduje oběd a návrat. Okolo 19:00 je očekávaný příjezd zpět a transfer do hotelu.

Cena pro dospělou osobu v červenci a srpnu (hlavní sezóna): 630 HRK, jinak 492 HRK.

Autobus, průvodce (En, De, It, Hr) a vstup (250 HRK) jsou zahrnuty v ceně.

Informace o dostupných místech naleznete v online rezervačním systému:

Pro hlavní sezónu klikněte zde (každé úterý a čtvrtek):
Pro mimosezóny prosím klikněte zde (každé úterý):

 

Benátský karneval. Přestože se koná pouze v únoru, nyní můžete vidět obrázky popisující atmosféru plovoucího města.

GondolyCanal Grande v BenátkáchNa dřevěné doky v BenátkáchKarneval


Více informací o výletech lodí zavolejte Renatu Heinrich přímo na čísle 00389989485604 (Nenad na +38598232083), nebo pošlete dotaz. To jsou všeobecné obchodní podmínky.