Rybí piknik Novigrad-Rovinj-Lim Fjord

Popis cesty

Popis turistické lodi

Loď Matek, Novigrad.Loď je 18 metrů dlouhá a 5 metrů široká. Maximální rychlost je 11 uzlů, má 2 toalety, bar, kuchyni. Přes celou šířku a téměř celou délku je vrchní terasa k opalování, která může být zakryta malou stříškou. Je postavena z vysoce kvalitního dřeva dubu, jasanu a variant týku. Tahle loď je krásným příkladem tradiční dřevěné lodní konstrukce v Chorvatsku.

Plán výletu

Geografická mapa s plánem výletu s lodí Matek.Odjezd z Novigradu v 9:00. Panoramatická jízda kolem pobřeží Lanterny, Poreč, Funtany a Vrsaru bez vylodění. Při příjezdu do Rovinje je zorganizován oběd a prohlídka památek nebo volný čas pro Váš vlastní program. Pauza je 2 hodiny. Je možné například navštívit akvárium Rovinj (zde jsou např. krab a chobotnice). Následuje plavba do Limského zálivu s vyloděním u Pirátské jeskyně. Zde můžete plavat nebo relaxovat v kavárně. Tahle přestávka trvá od 45 do 90 minut, podle počasí. Návrat do Novigradu je plánován okolo 17:30. Mezi lodními výlety z Novigradu nebo Umagu, tohle je jediný, co zastavuje v Limském zálivu.

Průvodce s licencí

Prohlídka města Rovinj vedená licencovaným průvodcem.Na téhle exkurzi jsou místa na pobřeží a ostrovech, které lidi vidí v průběhu plavby, popisovány licencovaným průvodcem. Také v průběhu přestávky v Rovinj po obědě vede prohlídku města pro výletníky, co mají zájem. Pěší prohlídka vede ke kostelu sv. Eufemie. Město je plné kulturních památek. Komunikovat s vámi může v těchto jazycích: chorvatština, angličtina, němčina a italština. V průběhu návratu do Novigradu je možný animační program, tanec atd., dle přání cestujících.

Jaké jídlo a pití je zahrnuto v ceně?

Oběd na lodi.Oběd je připravován a servírován na lodi v průběhu plavby (nejčastěji v Rovinj), skládá se z grilovaných ryb (makrela) a kuřecího masa z grilu, pečiva a salátu. Třetí možnost je vegetariánské menu. Oběd zahrnuje neomezenou konzumaci vína, minerální vody a džusu.

Cena je 50,00 € pro dospělé. Děti do 6,99 let zdarma a od 7 do 14 platí polovinu ceny. Děti musí být doprovázeny dospělými osobami. Domácí mazlíčci na požádání

Jak najít tuhle loď?

Místo odjezdu.Hosté mohou přijít na exkurzi individuálně nebo organizovaným transportem.
Hosté, kteří přijdou sami, dostanou adresu a odkaz na Google Street. Loď je u mola za budovou s adresou: Mandrač 9, 52466, Novigrad. Najít loď Vám pomůže tenhle odkaz. Parkování v téhle oblasti není možné od 15. června do 15. září.
Organizovaný svoz je dostupný v následujících cenách: 5 € pro dospělé, 2,5 € pro děti od 7 do 13,99 let a zdarma pro děti do 6,99 let. Běžné časy odjezdů jsou: Kanegra v 7:45, Savudrija v 7:55, Umag v 8:10, Park Umag v 8:20 a Mareda v 8:30.
Pro hosty, kteří nejsou v Novigradu nebo poblíž, je dobré se podívat na bližší informace o lodních exkurzích z jiných míst v Istrii.

Jak rezervovat?

  • Můžete zaslat rezervaci e-mailem. My Vám zašleme nabídku, kterou můžete zaplatit buď v plné výši, nebo vložit peníze předem a zbytek doplatit v hotovosti při odjezdu.
  • Můžete zaslat Vaše jméno, telefonní číslo a adresu v Chorvatsku. Platba bude v hotovosti při odjezdu. Agentura zkontroluje Vaši adresu a přijme Vaši přihlášku.
  • Můžete vyzkoušet naši online rezervaci.

Pro cestující, kteří přijedou do přístavu Novigrad vlastní dopravou, je cena pro dospělou osobu 50,00 € (376,72 kn) a zahrnuje oběd a průvodce.

Pro variantu s autobusovou dopravou, cena je 55,00 € (414,40 kn). Klikněte prosím zde.

Cestovní lístky (vouchery) můžete vytisknout nebo mít v elektronické formě. Další den výletu můžete získat na požádání.