Na západním a východním pobřeží Istrie, zejména v regionu Novigrad a organizujeme výletní, vyhlídkové a poznávací plavby, rybářské výlety, party na lodi či svatby a jiné speciální události. Pozývame zástupce agentur, vůdců skupin a jednotlivců, aby navštívili během svého pobytu na Istrii. Zaslání dotazů na e-mail.

Celodenní výlety lodí na Istrii

Momentálně nabízíme poznávací výlety v oblasti sahající od oblasti Mali Losinj po město Umag. Naše plavby mohou být přizpůsobeny podle specifických požadavků skupiny na program, případně je možno si vybrat z následující škály populárních výletů. (rybářský piknik znamená fish picnic)

 • 1.1. Rybářský piknik, výjezd z Umagu ráno v 9:30

  Loď Delfin, UmagUvítací drink. Výletní plavba s panoramatickým výhledem na pobřeží Istrie vedoucí poblíž města Novigrad, Poreč a Vrsar. Příjezd do Rovinj. Přestávka 2 hodiny. Oběd a prohlídka starého města. Plavba skrze Limský záliv* do Pirátských Jeskyní. Následující zastávkou je Porec, přestávka 1,5 hodiny (plavání nebo prohlídka starého města). Návrat do Umagu je večer okolo 18:30. Hledejte online rezervace a další informace o této cestě.

 • 1.2. Rybářský piknik, výjezd z Novigradu ráno v 9:00

  RovinjProgram začíná uvítacím drinkem. Vyhlídková plavba podél pobřeží Istrie, mezi drobnými ostrůvky a skrze Limský záliv* do Pirátských Jeskyní. Po krátké přestávce následuje jízda člunem směrem Rovinj za účelem oběda a prohlídky historického centra tohoto města. Následující zastávkou je Vrsar, který nabízí další šanci na plavání a šnorchlováni ve zdejším krásném moři. Návrat do Novigradu je večer okolo 18:00. Více informací o výletu z Novigradu za plaváním v oblasti Pirátských Jeskyní.

  Je možné zajistit autobusové spojení z následujících míst: Kanegra, Savudrija, Umag, Mareda, Novigrad.

 • 1.3. Rybářský piknik, výjezd z Poreče v 9:30

  Lim fjord - Pirátska JeskynaProgram začíná uvítacím drinkem. Výletní plavba s panoramatickým výhledem na pobřeží Istrie vedoucí poblíž města „Vrsar“ a podél malebných ostrůvků. První zastávkou je Rovinj. Po obědě a návštěvě starého města se odebereme směrem Limský záliv*. Zastávka poblíž Pirátských Jeskyní bude vyhrazena plavání a šnorchlování ve zdejších křišťálově čistých vodách. Návrat do Poreče okolo 17:30. Více o exkurzích rybí piknik z Poreče.

  Je možnost zajistit autobusové spojení z míst: Lanterna, Červar, Laguna Materada, Laguna Park, a dalších míst v Poreči.

 • 1.4. Rybářský piknik, výjezd města Pula ráno v 9:00

  Souostroví BrijuniVyhlídková plavba podél proslulého souostroví Brijuni a dále podél pobřeží směrem do města Vrsar, kde je dvouhodinová zastávka vybízející k návštěvě historického centra města, plavání a šnorchlování v moři a rovněž k obědu. Poté pokračujeme skrze Limský Kanál* vstříc Pirátským Jeskyním, kde je krátká přestávka vyhrazená zejména pro fotografování. Poté loď vyplouvá do města Rovinj kde se zdržíme pod dobu 2 hodiny – pauza na prohlídku města, nakupování suvenýrů a podobně. Návrat do města Pula večer okolo 18:00. Více informací o tomto výletě z města Pula.

  Je možnost zajistit autobusové spojení z následujících míst: Medulin, Pula, Fažana.

 • 1.5. Rybářský piknik, výjezd z města Rabac ráno v 9:30

  Pláž Valun, ostrov CresUvítací drink. Vyhlídková plavba. Příjezd do města Valun okolo 11:00 dopoledne. Plavání a šnorchlování v moři. Zpět na lodi pokračujeme obědem (grilované rybí i jiní maso, salát, víno případně voda či džus). Příjezd do města Cres okolo 14:00 Následuje Krátká prohlídka města s průvodcem. Zábava na lodi s živou hudbou. Návrat do města Rabac v dobré náladě okolo 17:00. Více informací o tomto výletě z města Rabac.

Ceny výletů: do 320 HRK (42,47 €) pro dospělé.

Ceny výletů zahrnují uvítací drink, oběd na palubě a průvodce. (Autobusové spojení, případně živá hudba na palubě jsou volitelné). Oběd na palubě: Čerstvě chycené ryby, barbecue, saláty, přílohy a také neomezená konzumace vína a nealkoholických nápojů.
Těšíme se na zájemce z řad jednotlivců i skupin. Pokud existuje online nabídka, můžete si také rezervovat cestu přes náš webový obchod. Výlety jsou dostupné od března do listopadu.

 

2. Výlety za delfíny na Istrii

Výlety za delfíny na IstriiVýlety, na kterých je možné sledovat delfíny jsou velmi populární na Istrii a v Kvarnerském zálivu. Perfektně se hodí pro rodiny s dětmi. Plavba trvá většinou okolo 2 až 3 hodin s (minimální) cenou 150 HRK (19,91 €) za dospělého. Nikdo bohužel nedokáže garantovat, že se podaří narazit na delfíny při úplně každé plavbě, ale tyto výlety jsou každopádně zajímavé již samy o sobě, jak ukazuje video pořízené na hladině Jaderského Moře, mezi ostrovy Rab a Cres.
Pro výběr konkrétního výletu využijte horní navigační panel k výběru Vámi preferovaného přístavu.

 

3. Výlety a jednosměrné plavby z Istrie do Benátek a z Benátek na Istrii

Zajímavá možnost, jak se dostat, případně jak odcestovat z Istrie. Na chorvatské straně Jadranu se vyplouvá z měst Pula, Rovinj a Poreč. Existuje možnost navazující přepravy i z jiných měst. Při cestě z Benátek se vyplová z přístavu San Basilo (Terminal San Basilio). Dokážeme vám také pomoci sjednat TAXI v případě, že Vám plavba na lodi nevyhovuje.

 

4. Krátké výlety

Oblíbené krátké výlety zahrnující například Aquavision, po stopách delfínů nebo vyhlídkové plavby podél souostroví Brijuni. Jedním z nejoblíbenějších je krátký rybářský piknik z města Valbandon. Trvá přibližně 5 hodin a stojí 280 HRK (37,16 €) za dospělého. Součástí výletu je zastávka na pláži ostrova Sveti Jerolim.


5. Výlety na míru pro skupiny

Denní či noční plavby kombinující průplav skrze Limský Kanál*, vyhlídkovou plavbu podél národního parku souostroví Brijuni, případně souostroví Vrsar. Možnost zastávek v historických městech na Istrii případně chytání ryb. Uděláme vše pro splnění Vašich přání. Ceny se liší dle specifických požadavků.
Těšíme se na Vaše poptávky!

 

6. Svatby, křty, narozeniny, párty plavby

Loď na partyVeškeré detaily plavby včetně itineráře, lokací pro nalodění, jídelního lístku (samozřejmě doporučujeme pokrmy připravené z ryb) a zábavného programu na palubě budou vyladěny v souladu se specifickými přáními zákazníků. Pro oslavy umíme zajistit živou hudbu – klasika i něco tvrdšího, nebo klidně DJ a také další program jako zábavné kvízy, karaoke či tombolu. Toto video ukazuje párty na lodi (ostrov Pag). Zde si můžete prohlédnout fotografie z lodní párty.

 

7. Vliv počasí na lodní výlety

Počasí může značným způsobem ovlivnit zážitek z výletů na lodi. Silný déšť značně zhoršuje podmínky pro plavání v moři. Ještě větším problémem je vítr, který způsobuje vlny.
Na západním pobřeží Istrie, v oblasti od města Pula po Umag jsou přívětivé podmínky, pokud fouká severovýchodní vítr nazývaný Bura, nebo jihovýchodní (Levant). Nepříznivé podmínky nastávají za silného jižního větru (Jugo) anebo za středně silného jihozápadního (Garbin). Na východním pobřeží Istrie a v zálivu Kvarner je největším nebezpečím severovýchodní vítr (Bura), protože může být velmi silný a přichází rychle.


* Jediný evropský fjord nacházející se mimo Skandinávii.

Limský fjord RovinjDvě barvy moře -zelená a modrá

Sveta Eufemia, RovinUtajená místaUnutrašnjost crkve Sv. Eufemia

Více informací o výletech lodí z Istrie do Benátek nebo výletů lodí zavolejte Renatu přímo na čísle +385989485604 (Nenada na +38598232083), nebo pošlete dotaz. To jsou všeobecné obchodní podmínky.