Výlety lodí z Fažany

Popis výletů

Fish picnic s návštěvou národního parku Brijuni

Národní park Brijuni.Odjezd z přístavu Bi Village, Fažana v 09:00. Výlet provádí loď Srebreno, 16 m dlouhá a 4 m široká. Panoramatická jízda přístavem a souostrovím Brijuni. Příjezd do národního parku Brijuni na ostrově Veli Brijun. Prohlídka ostrova elektrickým vlakem a pěšky s odborným průvodcem v délce 3 hodin a 30 minut. Příjezd na ostrov Sveti Jerolim. Oběd na palubě. Přestávka na koupání asi 2 hodiny. Návrat do přístavu kolem 16:00.

Cena pro dospělé je 400 HRK a zahrnuje: jízdenku do národního parku Brijuni (jízda elektrickým vlakem, odborný průvodce), jízdenku na ostrov Sveti Jerolim a oběd. Oběd je: grilovaná ryba nebo kotlety, salát a chléb a neomezená konzumace vína,, minerální vody a džusu. (Mělo by být oznámeno vegetariánské menu.)

Online rezervace

Pozorování delfínů

Pozorování delfínů.Odjezd z přístavu Bi Village, Fažana v 18:00. Exkurze probíhá na lodi Srebreno. Cesta přes souostroví Brijuni. Příjezd do oblasti mezi ostrovy Vanga a Vrsar. Sledování delfínů. Večeře. Návrat okolo 20:00.

Cena pro dospělé je 220 HRK. a obsahuje uvítací drink a večeři. Večeře bude připravena a servírována v průběhu cesty: Grilovaná ryba nebo steaky, salát a pečivo, neomezená konzumace vína, minerální vody a džusu. Nápoje (víno, voda a džus) po celou dobu exkurze jsou zdarma.

Online rezervace:

Čas odjezdu všech lodí se mění tak, že západ slunce padá do poloviny cesty. Je možnost, že delfíni nebudou vidět? Ano, ale také tenhle typ exkurze může být velmi atraktivní.

Rybí piknik: Sveti Jerolim a panorama Brijuni

Loď Srebreno, Pula.Odjezd ve 10:45 z přístavu poblíž Bi Village Kamp, Fažana. Výlet provádí loď Srebreno. Aperitiv a jízda na ostrov Sveti Jerolim (Brijuni). Pauza (koupání) a oběd. Panoramatická jízda souostrovím Brijuni. Návrat v 16:00

Cena: od 250 HRK pro dospělého a obsahuje příplatek je za koupání na ostrově Sveti Jerolim, oběd s pitím, průvodce. Oběd na palubě: ryba nebo steaky z grilu, salát a pečivo a k tomu neomezená konzumace více, minerální vody a džusu. Možnost online rezervace:

Online rezervace:

Sveti Jerolim je malý ostrov o rozloze 0,125 kilometrů čtverečních s délkou pláže 1,554 km. Moře je velmi čisté a jasné.

Rybí piknik: Kanál Limski-Vrsar-Rovinj

Lim Fjord.Melisa odjíždí (v 9:00 z Puly, a) v 9:30 z přístavu Fažana (Brionska 10). Panoramatická plavba podél pobřeží na sever, přes Kanál Limski. První přestávka ve Vrsaru (2 h): oběd na lodi, staré město nebo příležitost k osvěžení. Druhá přestávka v Rovinji (2 h): prohlídky památek, nákupy atd. Návrat do přístavu kolem 17.00 hodin.

Cena je 270 HRK pro dospělého a zahrnuje: oběd a průvodce. (Detailní popis zde.) Hledejte jízdní řád, dostupná místa a možnou online rezervaci varianty této cesty s nástupem do Fažany :

Online rezervace:

U této cesty s organizovanou autobusovou dopravou do Puly je cena 300 HRK. Chcete-li provést rezervaci, klikněte sem a vyberte výchozí bod autobusu. Výchozí pozicí nabídky je příjem autokempu Bi Village ve Fažaně, ale můžete si zvolit libovolnou výchozí stanici od mista Peroj do Puly podle harmonogramu:

Online rezervace:

Rybí piknik: Medulin-Kamenjak-Porer-Ceja

Maják Porer.Doprava autem nebo autobusem je okolo 11:20 oblasti Fažana a Stinjan. Odjezd z Medulinu okolo 12:00. Mys Kamenjak : plavání v otevřeném moři(1 h). Loď pokračuje na jih k majáku Porer a poté se otáčí a plave zpět. Při příjezdu do zálivu Krmeda je obě. Odjezd k ostrovu Ceja, odpočinek nebo plavání (1 h). Návrat do přístavu v 17:00. Návrat zpět okolo 17:30.

Cena: 230 HRK pro dospělého a obsahuje: dopravu autobusem, průvodce, aperitiv a oběd. (Detailní popis zde.) Vyberte prosím výchozí bod autobusu. Výchozí pozice nabídky je Peroj, ale můžete zvolit libovolný výchozí bod:

Online rezervace:

V hlavní sezóně je také možnost ranní varianty od 9:00 do 15:00. Tímto způsobem trvá ranní varianta o 1 hodinu déle, což prodlužuje přestávky ke koupání. Autobusová doprava začíná podle nižšího jízdního řádu od 07:55 hodin a návrat do Fažany je plánován kolem 15:40.

Online rezervace:

Glassboat Igor (Loď se skleněným dnem)

Glassboat Igor.Nejkratší individuální jízda souostrovím Brijuni z Fažany trvá 90 minut. Pokud si vybereme loď se skleněným dnem, uvidíme podmořský svět, takže se tento výlet stane atrakcí pro děti.

Cena je 150 HRK pro dospělé a nealkoholické nápoje jsou zahrnuty v ceně. Za koupáním je nutné zaplatit příplatek je za ostrov Sveti Jerolim (cena lístku od 25 HRK).

Online rezervace:

Celodenní výlet do Benátek lodí Prince of Venice

Katamarán Prince of Venice.Lodě vyplouvají z Puly az Fažany jezdí na loď a zpět autobus. Výchozí pozice autobusu je příjem autokempu Bi Village. Katamarán Prince of Venice jezdí v sobotu. Katamarán San Pawl jezdí v úterý a neděli.

Cena: 600 HRK pro dospělé a děti platí dle ceníku rodinných balíčků. Místní doprava autobusem a průvodce jsou zahrnuty v ceně.

Soukromá jízda lodí na skály racků (Galebove Stijene, Stoja)

Galebove Stijene, Pula.Odjezd z přístavu Fažana kolem 15:30. Projeďte souostrovím Brijuni a směrem na Stoja jižně od přístavu Pula. Příjezd do Galebove Stijene. Ukotvení lodi. Přestávka na koupání asi 1 hodinu. Je možné skákat z lodi a ze skal. Návrat kolem 18:30.

Cena je od 1800,00 HRK pro skupinu až 12 osob a zahrnuje nápoje za řízení.

Soukromé výlety lodí souostrovím Brijuni

Loď Elen, Fažana.Pro malé skupiny je nejlepší soukromý plavecký výlet bez vstupu do národního parku. Cesta trvá asi 1 hodinu a 45 minut. Koupání na ostrově Sveti Jerolim (cena lístku od 25 HRK) a konzumace nápojů jsou nepovinné. Časy odjezdů jsou v 9:00, 12:00, 14:00 a 19:00 (delfíni).

Cena je od 1500,00 HRK pro skupinu až 12 osob. V ceně není jídlo ani pití. Pro velké skupiny, nás prosím kontaktujte.