Výlet lodí z Puly: Limský záliv, Vrsar a Rovinj

Typ výletu: fish picnic

Popis turistické lodi

Loď Melisa, Pula.Loď Melisa je 30 metrů dlouhá a 7 metrů široká, má 4 toalety, bar, kuchyni, terasu a krytou terasu. Maximální rychlost je 15 uzlů. Byla vyrobena v Itálii pro účely exkurzí a má moderní vybavení pro navigaci. Díky moderní konstrukci a 2 motorům o výkonu 600 koňských sil, má výbornou stabilitu i při těžkých podmínkách na moři.

Plán výletu

Mapa ukazuje plán této cesty.Odjezd z Puly v 9:00. Panoramatická plavba přes Brijunské ostrovy a Limský záliv do Pirátských jeskyní bez zastavení. Přestávka: 2 hodiny ve Vrsaru (Plavání nebo volný čas pro svůj vlastní program) a 2 hodiny v Rovinj (procházka po městě nebo volný čas pro vlastní program). Návrat do Puly okolo 18:00.

Licencovaný průvodce

Prohlídka Rovinje s profesionálním průvodcem.Profesionální průvodce s licencí je standardem na této exkurzi. V průběhu plavby popisuje místa na pobřeží a ostrovy, které turisté vidí. Během přestávky v Rovinj zájemce provede městem. Mezi jeho jazyky patří: chorvatština, angličtina, němčina a italština.

Jaké jídlo a pití je zahrnuto v ceně?

Oběd na lodi během plavby.Jídlo bude připravováno a servírováno na lodi během plavby (nejčastěji v průběhu plavby Limským zálivem), bude se skládat z grilované ryby (makrela) a kuřecího masa z grilu, pečiva a salátu. Třetí možností je vegetariánské menu. Oběd obsahuje neomezenou konzumaci vína, minerální vody a džusu.
Cena je 50 € pro dospělé. Děti do 6,99 let jsou zdarma a od 7 do 13,99 platí polovinu. Děti musí být doprovázeny dospělými. Domácí mazlíčci a jízdní kola na požadavek.

Jak najít loď?

Loď Melissa v Rovinji.Na exkurzi se můžete dostavit sami nebo organizovanou dopravou. Pro hosty, kteří se dostaví sami, adresa je: Riva 8, 52100 Pula. Parkování na této adrese není možné.
Organizovaná doprava je dostupná za následující ceny: 5 € pro dospělé, 2,5 € pro děti od 7 do 13,99 let a zdarma pro děti do 6,99 let. Běžný čas odjezdu je: Peroj v 7:59, Fažana v 8:00, kemp Bi Village 8:15, kemp Brioni (a Štinjan) v 8:30 pro oblasti severně od Puly. Pro oblasti jižně od Puly, čas odjezdu je: Stoja kemp 8:15, Punta Verudela a Horizont v 8:30. Z Medulinu, Pomeru, Premantury a Banjole je odjezd v 8:00. Příjezd na Vaši adresu může být zařízen na žádost.

Jak rezervovat?

  • Můžete nás kontaktovat e-mailem. Zašleme Vám nabídku, kterou můžete zaplatit rovnou celou, nebo vložit peníze předem a zbytek doplatit v hotovosti při odjezdu.
  • Můžete zaslat své jméno, telefonní číslo a adresu v Chorvatsku. Platba bude v hotovosti při odjezdu. Agentura zkontroluje adresu a potvrdí přihlášku.
  • Podívejte se na plán, volná místa a možnost online rezervace pro následující varianty tohoto výletu:

Pro odjezd z přístavu v Pule (50,00 € nebo 376,73 kn), klikněte zde:

Pro tuto cestu s organizovanou dopravou (55,00 € nebo 414,40 kn), klikněte zde:

Cestovní lístky (vouchery) mohou být vytisknuty nebo v elektrické formě. Výletní sezóna začíná v dubnu a končí v říjnu. Hosté, kteří nebydlí poblíž Puly by měli vědět, že podobné exkurze jsou dostupné z jiných měst v Istrii.

Interiér lodi Melisa.Loď Melisa.Ostrov Veli Brijun.Plavba přes souostroví Brijuni.

Lim Fjord.Pirátská jeskyně, Lim Fjord.Vrsar, staré město.Pláž ve Vrsaru.

Ostrov před Vrsarem.Rovinj.Rovinj, staré město.Interiér kostela sv. Eufemie.

Rovinj, staré město.Rovinj, galerie ve starém městě.Aquarium, Rovinj.Aquarium, Rovinj.