Výlety lodí z Krku: Benátky a rybí piknik Rab-Pag

Popis výletů

Krk-Benátky

Benátky, Canal Grande: regata.Informujte se prosím o cestovních a rezervačních podmínkách.
V jakékoliv variantě tohoto výletu budete doprovázeni zkušeným průvodcem v průběhu plavby a první hodiny v Benátkách. Lodě jsou moderní a vysokorychlostní katamarány. Více informací o výletech a o Benátkách.
Autobusová doprava autobusem byla zrušena kvůli covid-19, ale výlety katamaránem vedou z přístavů Pula, Rovinj nebo Poreč. Podle Google je nejbližší přístav Rovinj. Jeho vzdálenost do Krka je 135 km nebo přibližně 115 minut jízdy autem.
Cena: od 80 € za dospělého. Cena obsahuje: loď a průvodce. Na místo odjezdu byste měli přijet vlastním autem.

Rybí piknik, výjezd z ostrova Krk

Městečko Ráb.Loď opouští přístav Krk (ostrov Krk) v 09:30 a směřuje vstříc městečku Ráb. Na hosty čeká uvítací drink. Do přístavu Ráb (ostrov Ráb) je doplujeme v 11:30, následuje vylodění a procházka s průvodcem po městě trvající zhruba 45 minut. Volný program ve městě až do 13:30. Následuje oběd na lodi, strávnicí mají na výběr z nabídky pečeného masa ryb, součástí oběda je také nápoj (víno, voda, či juice). Ostrov Ráb opouštíme okolo 14:00 a plujeme vstříc ostrovu Pag (Lun). Příjezd na další ostrov je okolo 14:30. Prohlídka ostrova skýtá příležitost spatřit 1500 let staré olivovníky. Společná procházka zabere zhruba půl hodiny, následuje koupání na pláži, případně z paluby lodi a odjezd v 16:00. Po vyplutí z ostrova Pag pokračujeme vyhlídkovou plavbou vstříc ostrovu Galun a podél Staré Bašky, kde jsou k vidění ty nejkrásnější pláže. Na Zlaté Pláži zastavíme, příležitost pro koupání, cca 30 min (pokud to počasí dovolí). Návrat na ostrov Krk okolo šesté hodiny večerní (18:00).
Cena 48,00 € (361,66 kn) za dospělého. Cena zahrnuje: welcome drink, oběd s nápoji, průvodce a kyvadlovou dopravu. Pro volná místa na lodi Tajana-Krk a možnou online rezervaci klikněte prosím zde:

Výletní sezóna začíná v dubnu a končí v půlce října. Ceny, časové plány výletů a další informace rádi poskytneme případným zájemcům – neváhejte nás kontaktovat. Více o lodních výletech z přístavů na Istrii.

San Pawl-rychlý katamarán.Katamarán Prince of Venice.Loď odplouvá z Krku směrem Ráb a Pag (fish picnic).Městečko Ráb.

Prastaré olivovníky na ostrově Pag.Pauza na plavání na ostrově Pag.Galun, ostrov racků.Krk-Zlatá Pláž.