Výlet do Benátek z ostrova Krk

Výlet začíná cestou autobusem do Poreče, která je vzdálená zhruba 140 km, takže cesta trvá zhruba 2 hodiny. Stanoviště autobusu pro vyzvednutí: (jména hotelů jsou vyznačena tučně): Baška – Corinthia (před zídkou), Punat i Krk (autobusových stanic v centrech měst), Drazica, Blue Wave, Malinska (nová autobusová stanice v centru města), Njivice (na křižovatce nad hotelem Jadran), Resort Uvala Scott, Kraljevica (u hlavního vstupu do resortu). Více o Benátkách a o tomto výletu.

Cena: 570 HRK za dospělého.

Také si můžete rezervovat cestu jedním směrem.

 

Rybářský piknik, výjezd z ostrova Krk

Městečko Ráb Loď opouští přístav Krk v 09:30 a směřuje vstříc městečku Ráb. Na hosty čeká uvítací drink. Do přístavu Ráb je doplujeme v 11:30, následuje vylodění a procházka s průvodcem po městě trvající zhruba 45 minut. Volný program ve městě až do 13:30. Následuje oběd na lodi, strávnicí mají na výběr z nabídky pečeného masa ryb, součástí oběda je také nápoj (víno, voda, či juice) Ostrov Ráb opouštíme okolo 14:00 a plujeme vstříc ostrovu Pag (Lun). Příjezd na další ostrov je okolo 14:30. Prohlídka ostrova skýtá příležitost spatřit 1500 let staré olivovníky. Společná procházka zabere zhruba půl hodiny, následuje koupání na pláži, případně z paluby lodi a odjezd v 16:00. Po vyplutí z ostrova Pag pokračujeme vyhlídkovou plavbou vstříc ostrovu Galun a podél Staré Bašky (zlaté písky), kde jsou k vidění ty nejkrásnější pláže. Na zlatých píscích zastavíme = příležitost pro koupání, cca 30 min.
Návrat na ostrov Krk okolo sedmé hodiny večerní (19:00).

Cena 300 HRK za dospělého.

Stejně jako v Poreči, výletní sezóna začíná v dubnu a končí v půlce října. Ceny, časové plány výletů a další informace rádi poskytneme případným zájemcům – neváhejte nás kontaktovat.

 

Benátský karneval. Přestože se koná pouze v únoru, nyní můžete vidět obrázky popisující atmosféru plovoucího města.

GondolyCanal Grande v BenátkáchNa dřevěné doky v BenátkáchKarneval


Více informací o výletech lodí z Krka do Benátek nebo výletů lodí zavolejte pana Nenada přímo na čísle 0038598232083 nebo pošlete dotaz. To jsou všeobecné obchodní podmínky.