Výlet do Benátek (zrušeno v roce 2020 z důvodu epidemie COVID-19)

Výlet začíná cestou autobusem do Poreče, která je vzdálená zhruba 140 km, takže cesta trvá zhruba 2 hodiny. Stanoviště autobusu pro vyzvednutí: (jména hotelů jsou vyznačena tučně): Baška – Corinthia (před zídkou), Punat i Krk (autobusových stanic v centrech měst), Drazica, Blue Wave, Malinska (nová autobusová stanice v centru města), Njivice (na křižovatce nad hotelem Jadran), Resort Uvala Scott, Kraljevica (u hlavního vstupu do resortu). Více o Benátkách a o tomto výletu.

Cena: 600 HRK za dospělého.

Také si můžete rezervovat cestu jedním směrem. Rovinj a Pula mohou být odjezdovým přístavem do Benátek (bez kyvadlové dopravy zdarma).

 

Rybářský piknik, výjezd z ostrova Krk

Městečko Ráb Loď opouští přístav Krk v 09:30 a směřuje vstříc městečku Ráb. Na hosty čeká uvítací drink. Do přístavu Ráb je doplujeme v 11:30, následuje vylodění a procházka s průvodcem po městě trvající zhruba 45 minut. Volný program ve městě až do 13:30. Následuje oběd na lodi, strávnicí mají na výběr z nabídky pečeného masa ryb, součástí oběda je také nápoj (víno, voda, či juice) Ostrov Ráb opouštíme okolo 14:00 a plujeme vstříc ostrovu Pag (Lun). Příjezd na další ostrov je okolo 14:30. Prohlídka ostrova skýtá příležitost spatřit 1500 let staré olivovníky. Společná procházka zabere zhruba půl hodiny, následuje koupání na pláži, případně z paluby lodi a odjezd v 16:00. Po vyplutí z ostrova Pag pokračujeme vyhlídkovou plavbou vstříc ostrovu Galun a podél Staré Bašky (zlaté písky), kde jsou k vidění ty nejkrásnější pláže. Na zlatých píscích zastavíme = příležitost pro koupání, cca 30 min.
Návrat na ostrov Krk okolo sedmé hodiny večerní (18:00).

Cena 300 HRK za dospělého.
Cena zahrnuje: welcome drink, oběd s nápoji, průvodce a kyvadlovou dopravu (masky pro kyvadlovou dopravu jsou povinné kvůli COVID 19).

Pro volná místa na lodi Tajana-Krk a možnou online rezervaci klikněte prosím zde:

Stejně jako v Poreči, výletní sezóna začíná v dubnu a končí v půlce října. Ceny, časové plány výletů a další informace rádi poskytneme případným zájemcům – neváhejte nás kontaktovat.

 

Benátský karneval. Přestože se koná pouze v únoru, nyní můžete vidět obrázky popisující atmosféru plovoucího města.

GondolyCanal Grande v BenátkáchNa dřevěné doky v BenátkáchKarneval


Více informací o výletech lodí z Krka do Benátek nebo výletů lodí zavolejte Renatu přímo na čísle +385989485604 (nebo Nenada na čísle +38598232083) nebo pošlete dotaz. To jsou všeobecné obchodní podmínky.