Výlety lodí z Medulinu

Popis výletů

Celodenní výlet do Benátek lodí Prince of Venice

Katamarán Prince of Venice.Katamarán San Pawl vyplouva z Puly az Medulinu jezdí na loď a zpět autobus. Výchozí pozice autobusu je recepce autokempu Kažela (a další autobusové zastávky). Ta loď pluje v úterý, pátek a neděli. Výlety katamaránem Prince of Venice se provádějí přes přístavy Rovinj a Poreč. Místní doprava autobusem a průvodce jsou zahrnuty v ceně.

Cena (katamarán San Pawl, via Pula): 675 HRK pro dospělé, a děti do 14 let platí dle podmínek rodinného balíčku. Odjezdy autobusů v tomto případě začínají v 05:55. Plán naleznete zde:

Online rezervace

Cena (katamarán Prince of Venice, via Rovinj): 640 HRK pro dospělé, děti do 14 let 50 %, a děti do 7 let zdarma. Odjezdy autobusů v tomto případě začínají v 05:35. Plán naleznete zde:

Online rezervace

Rybí piknik Kamenjak-Porer-Ceja

Loď Sandra, Medulin. Loď Sandra (délka 16 a šířka 4,5 m). Odjezd z přístavu (Osipovica 30, 52203, Medulin) okolo 12:00. Panoramatický výlet přes Banjolské souostroví k mysu Kamenjak. Kotva je shozena z lodi a následuje plavání v otevřeném moři. Pokud počasí dovolí, je možnost plavat do jeskyně Golumbera. Loď pokračuje na jih k majáku Porer a poté se otáčí a plave zpět. Při příjezdu do zálivu Krmeda je oběd a odjezd k ostrovu Ceja. Při příjezdu na ostrov odpočinek nebo plavání. Návrat do přístavu v 17:00.

Cena: 230 HRK pro dospělého. Cena obsahuje: průvodce, aperitiv a oběd. Výlet je dostupný v pondělí, středu, pátek a v sezóně každý den. Pro odjezd z přístavu Medulin klikněte prosím zde:

Online rezervace

Pro tuto cestu s organizovanou dopravou (cena je 280 HRK), klikněte prosím zde:

Online rezervace

V sezóně je také možnost ranní varianty od 9:00 do 15:00 (cena je 230 HRK). Tímto způsobem trvá ranní varianta o 1 hodinu déle, což prodlužuje přestávky koupání. Pro odjezd z přístavu Medulin klikněte prosím zde:

Online rezervace

Pro tuto cestu s organizovanou dopravou (cena je 280 HRK), klikněte prosím zde:

Online rezervace

Rybí piknik Lim Fjord-Vrsar-Rovinj

Lim Fjord.Doprava autem nebo autobusem do Puly je okolo 08:00. Loď Melisa vypluje z přístavu v 9:00. Panoramatická plavba přes známé souostroví Brijuni a kolem pobřeží na sever. Poté pokračujeme přes Kanál Limski do Jeskyně Pirátů. Následně je příjezd do Vrsaru (přestávka 2 hodiny), oběd a návštěva starého města nebo příležitost k osvěžujícímu plavání či šnorchlování. Poté se jede do Rovinj, kde budete mít 2 hodiny na prohlédnutí památek, procházku po starém městě, nákupy atd. Návrat v 18:00. Zpět autobusem do Medulinu kolem 18:30.
Cena je 340 HRK pro dospělého. Cena zahrnuje: dopravu autobusem, oběd a průvodce. Chcete-li provést rezervaci, klikněte zde (nabídka je nastavena na hotel Park Plaza Belvedere Medulin, můžete si však vybrat jiný výchozí bod):

Online rezervace

Loď Melisa, Pula.Toto je jediný výlet lodí z Medulinu na západní pobřeží Istrie. Loď Melisa je velká a pohodlná (30 m dlouhá a 7,5 m široká). Hosté, kteří si to přejí, mohou sami nastoupit do Puly. (Detailní popis zde). Skupinový výlet lze sjednat kdykoli během roku.
Více informací o výletech lodí na Istrii z jiných měst.

Rybí piknik Kamenjak-Porer-Levan

Ostrov Levan.Odjezd ve 12:00 lodí Tajana. Panoramatická jízda z Medulinu na mys Kamenjak. Po příjezdu je asi 30 minut přestávka na plavání, potápění a prohlídky pamětihodností uvnitř jeskyně Golumbera (ukryté ve skalách) v doprovodu našeho průvodce. Oběd a panoramatická jízda kolem majáku Porer. Nakonec vyplujeme směrem k nejjižnějšímu bodu souostroví Medulin, jedinému písečnému ostrovu Levan. Podél silnice můžete vidět ostrovy Medulinského souostroví (Fenoliga, Ceja, Bodulaš). Po příjezdu na ostrov Levan, jsou asi 2 hodiny plavání. Návrat do přístavu v 17:30.
Cena je 220 HRK pro dospělé (děti platí podle cen rodinného balíčku), a zahrnuje: průvodce, uvítací nápoj, oběd (masové, rybí a vegetariánské menu), točené nápoje na lodi během plavby (pivo, víno, džus, minerálka voda). Použití židlí a slunečníků na pláži (na ostrově Levan) není zahrnuto v ceně.

Online rezervace

Výlet za delfíny

Výlet za delfíny.Odjezd okolo 18:00 z městského přístavu (Osipovica 30, 52203, Medulin). Exkurze probíhá na lodi Sandra s délkou 16 m a šířkou 4,5 m. Cesta přes souostroví Medulin do Donji Kamenjaku. Kotvení a plavání. Večeře. Zábava ve hrách s delfíny při západu slunce. Návrat okolo 21:00.
Cena pro dospělé je 230 HRK. Cena obsahuje uvítací drink a večeři. Večeře bude připravena a servírována v průběhu cesty: Grilovaná ryba nebo steaky, salát a pečivo, neomezená konzumace vína, minerální vody a džusu. Pro rezervace klikněte prosím zde:

Online rezervace

Čas odjezdu všech lodí se mění tak, že západ slunce padá do poloviny cesty. Je možnost, že delfíni nebudou vidět? Ano, ale také tenhle typ exkurze může být velmi atraktivní.

Soukromé výlety lodí pro skupiny

Loď Zlatni Rat.Odjezd dle dohody. Doba trvání asi 6 hodin. Plavba na souostroví Medulin s koupáním na Kamenjaku nebo na ostrovech Ceja nebo Levan. Loď Zlatni Rat je klasický vůz z roku 1903, který byl kompletně zrekonstruován v roce 2010. Má 1 toaletu, suterén a horní palubu s terasou. Je také možné skočit z lodi.
Minimální cena lodi je 4000 HRK.
Cena zahrnuje: uvítací nápoj, oběd (masové, rybí a vegetariánské menu), čepovaný nápoj během cesty (pivo, víno, džus, minerální voda), soukromá loď.