Výlety lodí z Vrsaru

Popis výletů

Vrsar-Benátky lodí

Canal Grande: regata.Nejprve zkontrolujte své cestovní podmínky pro chorobu covid-19.
Začínáme dopravou z Vrsaru do Poreču. Vzdálenost je cca 11 km, takže cesta potrvá kolem 15 minut. Ve Vrsaru nabíráme v těchto místech: Hotel Belvedere, benzínová pumpa v centru města, kempy Petalon, Koversada, Orsera. Ve Funtaně nabíráme v těchto místech: kemp Valkanela, Resort Funtana a autobusová stanice. K účasti na zájezdu je nutný cestovní pas nebo občanský průkaz. Pokud provádíte rezervaci v našem internetovém obchodě, musíte nám zaslat osobní údaje všech cestujících (jméno a příjmení, datum narození, pohlaví, počet cestovních dokumentů). Více informací o Benátkách a exkurzích.
Cena zahrnuje: místní autobusové dopravy, profesionálního průvodce v angličtině a němčině. Jídlo a pití nejsou zahrnuty. Autobusová doprava odjíždí z Vrsaru kolem 6:15 a vrací se kolem 20:30. Nabízíme následující možnosti.

Výlet na katamaránu San Pawl

Cena: 630 HRK pro dospělé, děti od 6 do 14 let doprovázeny dvěma rodiči spadají do rodinného balíčku, děti pod 6 roky zdarma.
Tento katamarán vyplouvá každou středu. Další dostupné termíny najdete v online rezervační aplikaci (klikněte prosím zde):

Online rezervace

Výlet na katamaránu Prince of Venice

Cena: 585 HRK pro dospělé, děti do 14 let 50% a děti do 7 let zdarma.
Výlet s tímto katamaránem se koná každé úterý a čtvrtek. Pro případnou online rezervaci klikněte prosím zde:

Online rezervace

Vrsar-Rovinj-Limský záliv (na způsob rybího pikniku

Loď Bolivar, VrsarOdjezd okolo 11:30 z Vrsaru (Obala Maršala Tita bb, 52450, Vrsar). Loď Bolivar. Uvítací drink. Plavba okolo pobřeží Istrie do Rovinje (přestávka 2 hodiny). Oběd na lodi. Volný čas na prohlížení památek. Cestou zpět se proplouvá přes Limský záliv. Přestávka na plavání v Pirátských jeskyních (až 1 hodinu). Návrat do Vrsaru okolo 17:00.
Cena: 220 HRK pro dospělé. Cena zahrnuje: uvítací drink, oběd (grilovaná ryba nebo maso, pečivo, salát. Loď Bolivar (rybí piknik) - online rezervace:

Online rezervace

Fotografování delfíního (safari) z Vrsaru

Fotografování delfíního.Odjezd z přístavu Vrsar okolo 17:00. Loď Bolivar. Plave se pouze 20 minut, protože pozice, ze které jde nejlépe pozorovat delfíny se nachází poblíž města Vrsar, u průplavu do Limského zálivu. Poté, co loď dorazí na ono místo, se vypnou motory a během několika minut je možno pozorovat delfíny. Zastávka je pouze na chvíli pro pořízení několika fotografií. Návrat do přístavu je okolo 20:00.
Cena: 150 HRK pro dospělé. Cena zahrnuje: uvítací nápoj. Je možnost, že delfíni nebudou vidět? Ano, ale také tenhle typ exkurze může být velmi atraktivní. Pro případnou online rezervaci klikněte prosím zde: