Výlet lodí Vrsar-Benátky

Katamaran Prince of VeniceNejprve zkontrolujte své cestovní podmínky pro chorobu covid-19.
Začínáme dopravou z Vrsaru do Poreču. Vzdálenost je cca 11 km, takže cesta potrvá kolem 15 minut. Ve Vrsaru nabíráme v těchto místech: Hotel Belvedere, benzínová pumpa v centru města, kempy Petalon, Koversada, Orsera. Ve Funtaně nabíráme v těchto místech: kemp Valkanela, Resort Funtana a autobusová stanice. Více informací o Benátkách a exkurzích.

Cena: od 550 HRK za dospělého.

V případě, že si tuto cestu objednáte online, musíte nám zaslat, prosím: číslo voucheru, které jste dostali ve svém e-mailu a pro všechny cestující, jména a příjmení, data narození, národnost, pohlaví, a číslo dokladu cestování (pas nebo id)!

Pro online rezervaci klikněte prosím zde (a vyberte body od 27 do 33 z menu Select Transportation):

Je také možné zarezervovat tenhle výlet jednosměrně.

Cena: 515 HRK za dospělého (autobusem do Poreču a lodí do Benátek).

Pro Vrsar, sezóna cestování do Benátek začíná v dubnu a končí v druhé polovině října. Ceny a program Vám můžeme zaslat elektronicky na požádání. Rovinj (37 km) může být odletovým přístavem do Benátek (neni doprava).

Výlet lodí: Vrsar-Rovinj-Limský záliv (na způsob rybího pikniku)

Lod'  Bolivar, Vrsar.Odjezd okolo 11:30 z Vrsaru. Loď Bolivar. Uvítací drink. Plavba okolo pobřeží Istrie do Rovinje (přestávka 2 hodiny). Oběd na lodi. Volný čas na prohlížení památek. Cestou zpět se proplouvá přes Limský záliv. Přestávka na plavání v Pirátských jeskyních (až 1 hodinu). Návrat do Vrsaru okolo 17:00.

Cena: 220 HRK pro dospělé.
Cena zahrnuje: uvítací drink, oběd (grilovaná ryba nebo maso, pečivo, salát.

Loď Bolivar (rybí piknik) - online rezervace:

Fotografování delfíního safari z Vrsaru

Fotografování delfíního. Odjezd z přístavu Vrsar okolo 17:00. Plave se pouze 20 minut, protože pozice, ze které jde nejlépe pozorovat delfíny se nachází poblíž města Vrsar, u průplavu do Limského zálivu. Poté, co loď dorazí na ono místo, se vypnou motory a během několika minut je možno pozorovat delfíny. Zastávka je pouze na chvíli pro pořízení několika fotografií. Návrat do přístavu je okolo 20:00.

Cena: 150 HRK pro dospělé.
Cena zahrnuje: uvítací nápoj. Je zde možnost, že delfíni nepůjdou vidět? Ano.

Pro online rezervace:

Výlet lodí: Vrsar-Pula-ostrovy Sestrice (na způsob rybího pikniku)

Ostrov ve formě ryb, BrijuniOdjezd okolo 9:00 z Vrsaru. Loď Bolivar. Uvítací drink. Panoramatická plavba kolem pobřeží Istrie přes Rovinj, Red Island a souostroví Brijuni do Puly. Prohlídka města v profesionálním průvodcem. Oběd na lodi. Během návratu zakotvení poblíž ostrova Sestrice a plavání v otevřeném moři. Návrat do Vrsaru okolo 17:00.

Cena: 300 HRK pro dospělé.
Cena zahrnuje: uvítací drink, oběd, průvodce. Oběd na palubě: grilované maso a ryba, salát a pečivo, neomezená konzumace vína a nealkoholických nápojů. Tahle nabídka je možná pouze v případě, že skupina lidí je dostatečně veliká. Plavání je plánováno u ostrova Sestrice, který se nachází 5 mil jižně od Rovinje. Loď tam zakotví. Pokud to počasí dovolí, je možnost domluvit plavání na ostrově Svatý Jerolím v Brijuni nebo v Limském zálivu.

Výlet lodí do Brijuni (zrušeno, kvůli COVID-19)

Doprava autobusem v oblasti Vrsaru začíná v 10:15 v Koversadě a končí v 10:25 ve Funtaně. Loď vyplouvá z přístavu Porec v 10:30. Při příjezdu do Veli Brijun následuje prohlídka Národního parku Brijuni (okolo 3:30 h). Návrat na hotel okolo 21:00.

Lod' Astral, (Atlas)Doprava autobusem v oblasti Vrsaru začíná v 10:15 v Koversadě a končí v 10:25 ve Funtaně. Loď vyplouvá z přístavu Porec v 10:30. Návrat na hotel okolo 21:00.

Cena: 485 HRK pro dospělé a zahrnuje transport autobusem, uvítací drink, oběd, plavbu na lodi, lodního průvodce, poplatky a průvodce do Národního parku. Při příjezdu do Veli Brijun následuje prohlídka Národního parku Brijuni (okolo 3:30 h).

Vrsar je barvité malé město na kopci, dominované Chrámem Sv. Mirka. Fantastické pobřeží s mnoha ostrovy a vzdálenost od Limského zálivu jsou hlavními výhodami.

Most nářků v Benátkách.Gondoly.Dóžecí palác.Maska.

Karnevalové masky.Gondoly.Canal Grande.WDřevěné doky v Benátkách.

Pro více informací o výletech, zavolejte Renatu přímo na čísle +385989485604 (Nenad +38598232083) nebo pošlete dotaz. To jsou všeobecné obchodní podmínky.